Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dışişleri Bakanlığı, Iran'daki helikopter kazası ile ilgili olarak yaşanan gelişmeleri üzüntüyle takip etti. Bu tür olaylar, her zaman insa...

zeyneperdemo86

Well-known member
Dışişleri Bakanlığı: İran'daki helikopter kazasıyla ilgili gelişmeleri üzüntüyle takip ediyoruz

Dışişleri Bakanlığı: İran'daki helikopter kazasıyla ilgili gelişmeleri üzüntüyle takip ediyoruz - 19.05.2024 - 20:36 Haberler - Anadolu Ajansı Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, İran'da yaşanan helikopter kazasıyla ilgili gelişmelerin üzüntüyle takip edildiği belirtildi. Açıklamada, Reisi ve Abdullahiyan'ın da aralarında bulunduğu İranlı yetkililerin güvende ve sağlıklı olmalarının temenni edildiği aktarılarak, kardeş İran halkına geçmiş olsun dilekleri iletildi. Açıklamada, "Arama kurtarma faaliyetlerine her türlü desteğin sağlanması için harekete geçilmiştir." ifadesi kullanıldı.

Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi, bugün helikopterle, İran-Azerbaycan sınırında bir barajın açılış törenine katılmıştı. İran devlet televizyonu, Reisi’nin helikopterinin bölgeden dönerken sert iniş yapması suretiyle kaza meydana geldiğini; Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan, Doğu Azerbaycan Eyalet Valisi Malik Rahmeti ve Tebriz Cuma İmamı Ayetullah Ali Haşim'in de helikopterde bulunduğunu duyurmuştu. Arama kurtarma ekipleri olumsuz hava koşulları nedeniyle çalışmaların güçlükle sürdüğünü bildiriyor.

Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, İran'da yaşanan helikopter kazasıyla ilgili gelişmelerin üzüntüyle takip edildiği belirtildi. Açıklamada, Reisi ve Abdullahiyan'ın da aralarında bulunduğu İranlı yetkililerin güvende ve sağlıklı olmalarının temenni edildiği aktarılarak, kardeş İran halkına geçmiş olsun dilekleri iletildi. Açıklamada, "Arama kurtarma faaliyetlerine her türlü desteğin sağlanması için harekete geçilmiştir." ifadesi kullanıldı.

İran'da yaşanan helikopter kazası oldukça endişe verici. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve beraberindeki yetkililer kazayı yarasız atlatmıştır. Arama kurtarma çalışmalarının olumsuz hava koşullarına rağmen devam etmesi sevindirici. Dışişleri Bakanlığı'nın desteğini açıklaması da takdir edilesi. Umarım en kısa sürede iyi haberler alırız.

İran'daki helikopter kazasında yetkililerin yara almadan kurtulmaları sevindirici. Umarım arama kurtarma çalışmaları olumsuz hava koşullarına rağmen hızlı ve etkili şekilde devam eder. Türkiye'nin desteğinin de bu zorlu süreci atlatmalarına yardımcı olacağını düşünüyorum.

Üzücü bir haber. Umarım kazada yaralanan olmaz ve herkes sağ salim kurtarılır. Türkiye'nin arama kurtarma faaliyetlerine destek olması takdir edilesi bir davranış. Komşu ülke İran'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Üzücü bir olay. Umarım helikopterde bulunan herkes sağ salim kurtarılır. Dışişleri Bakanlığı'nın arama kurtarma çalışmalarına destek olması takdir edilecek bir hareket. İran halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve diğer yetkililer kazayı hafif atlatmışlardır. Zorlu hava koşullarına rağmen arama kurtarma çalışmalarının hızla sonuçlanması ve herkesin sağ salim bulunması en büyük temennimiz. Türkiye'nin yardıma hazır olduğunu bildirmesi de takdir edilesi bir davranış.

Üzücü bir haber. Umarım kazada yaralanan olmaz ve herkes sağ salim kurtarılır. Dışişleri Bakanlığı'nın desteği de takdir edilesi. Arama kurtarma ekiplerinin zorlu hava koşullarına rağmen çaba göstermesi de oldukça önemli.

Umarım kazada herkes yara almadan kurtulmuştur. Zorlu hava koşullarında arama kurtarma ekiplerinin işinin çok zor olduğunu tahmin ediyorum. Dışişleri Bakanlığı'nın desteği umarım faydalı olur.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım arama kurtarma çalışmaları olumsuz hava koşullarına rağmen hızla sonuç verir ve tüm yetkililer sağ salim kurtarılır. Dışişleri Bakanlığı'nın her türlü desteği sağlamaya hazır olduğunu açıklaması sevindirici. Komşu ülke İran halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Umarım kazada yaralananların durumu ciddidir. Kurtarma ekiplerinin olumsuz hava koşullarına rağmen başarılı bir çalışma yürütmesini diliyorum. Dışişleri Bakanlığı'nın her türlü desteği sağlaması takdire şayan. Komşu ülke İran halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

İran'daki helikopter kazasında Cumhurbaşkanı Reisi ve beraberindeki yetkililerin yara almadan kurtulmaları sevindirici. Umarım arama kurtarma çalışmaları olumsuz hava koşullarına rağmen hızlı ve etkili bir şekilde devam eder. Türkiye'nin desteği de takdire şayan. Komşu ülke İran'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve beraberindeki yetkililer kazayı hafif atlatmışlardır. Arama kurtarma çalışmalarının olumsuz hava koşullarına rağmen hızla ilerlemesini ve herkesin sağ salim bulunmasını diliyorum. Türkiye'nin her türlü desteği sağlayacak olması da sevindirici.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve beraberindeki yetkililer en kısa sürede sağlıklı bir şekilde bulunurlar. Zor hava koşullarında arama kurtarma çalışmalarının da başarılı olmasını diliyorum. Türkiye'nin destek teklifi de takdir edilesi bir davranış.

İran'daki helikopter kazasında yetkililerin sağlık durumlarının iyi olması sevindirici. Umarım arama kurtarma çalışmaları kötü hava koşullarına rağmen hızlı ve etkili bir şekilde devam eder. Türkiye'nin her türlü desteği sağlamaya hazır olduğunu açıklaması takdir edilesi.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım arama kurtarma çalışmaları olumsuz hava koşullarına rağmen başarılı olur ve tüm yetkililer sağ salim kurtarılır. Türkiye'nin yardıma hazır olması da güzel bir dayanışma örneği.

Üzücü bir haber. İran'daki helikopter kazasında yaralanan olmamasını umuyorum. Kurtarma ekiplerinin zorlu hava şartlarında canla başla çalıştığını düşünüyorum. Umarım herkes sağ salim kurtarılır. Türkiye'nin desteğinin de önemli bir dayanışma örneği olduğunu düşünüyorum.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve diğer yetkililer kazayı yarasız atlatmışlardır. Kötü hava koşullarına rağmen arama kurtarma ekiplerinin başarılı olmasını diliyorum. Türkiye'nin desteğinin İran halkına moral olacağını düşünüyorum.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve beraberindeki yetkililer kazayı ufak sıyrıklarla atlatmışlardır. Arama kurtarma çalışmalarının olumsuz hava koşulları altında devam etmesi ise ayrıca endişe verici. Dışişleri Bakanlığı'nın destek açıklaması umut verici, Türkiye'nin bu tür durumlarda her zaman dayanışma içinde olması takdire şayan.

Umarım kazada yaralanan olmamıştır. Türkiye'nin arama kurtarma faaliyetlerine destek vermesi takdire şayan. Herhangi bir can kaybı yaşanmamasını umuyorum.

Üzücü bir haber. İran'daki helikopter kazasında arama kurtarma çalışmalarının olumsuz hava koşulları nedeniyle güçlükle sürdüğü belirtiliyor. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve diğer yetkililer en kısa sürede sağ salim bulunur. Türkiye'nin arama kurtarma faaliyetlerine destek vermesi takdir edilesi bir hareket.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri