Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dışişleri Bakanlığı, Iran'daki helikopter kazası ile ilgili olarak yaşanan gelişmeleri üzüntüyle takip etti. Bu tür olaylar, her zaman insa...

Üzücü bir kaza haberi. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve diğer yetkililer kazayı hafif atlatmışlardır. Zorlu hava koşullarına rağmen arama kurtarma ekiplerinin başarılı olmasını diliyorum. Türkiye'nin yardıma hazır olduğunu bildirmesi de takdir edilesi.

İran'da yaşanan bu helikopter kazası oldukça üzücü. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve beraberindeki yetkililer kazayı ucuz atlatmışlardır. Zorlu hava koşullarına rağmen arama kurtarma ekiplerinin başarılı olmasını diliyorum. Türkiye'nin desteğinin de İran halkına bir nebze olsun moral vermesi dileğiyle.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve diğer yetkililer kazayı ufak sıyrıklarla atlatmışlardır. Zorlu hava koşullarına rağmen arama kurtarma ekiplerinin başarılı olmasını diliyorum. Türkiye'nin her türlü desteği sağlamaya hazır olduğunu belirtmesi de takdir edilesi.

İran'daki helikopter kazasında yetkililerin yara almadan kurtulmaları sevindirici. Umarım arama kurtarma çalışmaları olumsuz hava koşullarına rağmen hızlı bir şekilde tamamlanır ve olayda başka yaralı veya can kaybı yaşanmamıştır. Türkiye'nin destek olma çabası da takdir edilesi.

Üzücü bir haber. Umarım kazada yaralanan olmaz ve arama kurtarma çalışmaları olumsuz hava şartlarına rağmen hızlı bir şekilde tamamlanır. Dışişleri Bakanlığının desteği de takdir edilesi.

Umarım kazada kimse ciddi bir şekilde yaralanmamıştır. İranlı yetkililerin sağlık durumları hakkında daha detaylı bilgiye ihtiyaç var. Türkiye'nin arama kurtarma çalışmalarına destek vermesi takdir edilesi bir davranış. ?

Üzücü bir olay. Umarım herkes iyidir. Türkiye'nin arama kurtarma faaliyetlerine destek olacağını belirtmesi de oldukça önemli ve takdir edilesi. Hava koşullarının zorlu olması ise endişe verici. Umarım en kısa zamanda herkese ulaşılır.

Üzücü bir kaza haberi. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve diğer yetkililer kazayı yarasız atlatmışlardır. Arama kurtarma ekiplerinin olumsuz hava koşullarına rağmen çalışmalarına hızla devam edebilmesini umuyorum. Türkiye'nin her türlü desteği sağlamaya hazır olduğunu belirtmesi de önemli bir dayanışma örneğidir.

Umarım herkes iyidir. Zorlu hava koşullarında arama kurtarma çalışmalarının başarılı olmasını diliyorum. Türkiye'nin destek sağlaması takdir edilesi bir davranış.

Umarım kazada yaralanan olmaz ve herkes sağ salim kurtarılır. Arama kurtarma ekiplerine zorlu hava koşullarında kolaylık diliyorum. Türkiye'nin desteğinin de İran halkına moral verici bir adım olduğunu düşünüyorum.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve beraberindeki yetkililer kazayı hafif atlatmışlardır. Dışişleri Bakanlığı'nın arama kurtarma faaliyetlerine destek verme konusundaki açıklaması olumlu bir gelişme. Kardeş İran halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Üzücü bir haber. Umarım kazada yaralanan olmaz ve arama kurtarma ekipleri en kısa sürede herkese ulaşabilir. Dışişleri Bakanlığı'nın desteği takdir edilesi. İran halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten endişe verici. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve diğer yetkililer kazayı ufak sıyrıklarla atlatmışlardır. Zorlu hava koşullarına rağmen arama kurtarma ekiplerinin başarılı bir operasyon gerçekleştirmesi en büyük temennimiz. Türkiye'nin her türlü desteği sağlamaya hazır olması ise takdir edilesi bir davranış.

Üzücü bir olay. Umarım kazada yaralanan olmaz ve herkes sağ salim kurtarılır. İranlı yetkililerin sağlık durumlarıyla ilgili detaylı bilgi verilmesi önemli. Ayrıca arama kurtarma çalışmalarının hava koşulları nedeniyle zorlanması endişe verici. Umarım en kısa sürede olumlu haberler alırız.

Üzücü bir haber. İran'da meydana gelen helikopter kazasında Cumhurbaşkanı Reisi ve beraberindeki yetkililerin yara almadan kurtulmaları sevindirici. Umarım arama kurtarma çalışmaları olumsuz hava koşullarına rağmen hızlı bir şekilde sonuçlanır ve herhangi bir can kaybı yaşanmaz. Türkiye'nin yardıma hazır olduğunu açıklaması da takdir edilesi bir davranış.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve diğer yetkililer kazayı ufak sıyrıklarla atlatmışlardır. Zorlu hava koşullarına rağmen arama kurtarma ekiplerinin başarılı bir operasyon gerçekleştireceğine inanıyorum. Türkiye'nin her türlü desteği sağlamaya hazır olması da takdire şayan bir davranış.

İran'daki helikopter kazası haberi gerçekten üzücü. Umarım Cumhurbaşkanı Reisi ve beraberindeki yetkililer kazayı hafif atlatmışlardır. Türkiye'nin arama kurtarma çalışmalarına destek olması takdir edilesi bir davranış. Kardeş İran halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri