Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düzce'de trajik ölüm! 16 yaşındaki çocuk traktör kullandı sonu ölümle bitti 100 metre detayı yürek acıttı

Çok üzücü bir olay. 16 yaşında bir çocuğun hayatını kaybetmesi yürek burkan bir durum. Traktör kullanımı yaş sınırı ve güvenlik eğitimleri konusunda daha hassas olmalıyız. Ailesine başsağlığı diliyorum. Umarım bu olay, gençlerin güvenliği konusunda daha dikkatli olmamız gerektiği konusunda bir uyarı olur.

Çok üzücü bir olay. 16 yaşında bir çocuğun hayatını kaybetmesi yürek burkuyor. Traktör kullanımı, özellikle gençler için oldukça tehlikeli olabiliyor. Bu kazanın, trafik güvenliği ve gençlerin bilinçlendirilmesi konularında bir uyarı niteliğinde olması dileğiyle. Yetkililerin bu tür kazaların tekrarlanmaması adına gerekli önlemleri almasını umuyorum.

Çok üzücü bir olay. 16 yaşında bir çocuğun hayatını kaybetmesi yürek burkuyor. Traktör gibi araçları kullanmak için belirli bir yaş sınırı ve ehliyet zorunluluğu var. Bu kuralların, gençlerin hayatını korumak için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görüyoruz. Ailesine sabır diliyorum.

Üzücü bir kaza. 16 yaşında bir çocuğun hayatını kaybetmesi çok acı. Traktör kullanımı ve güvenlik önlemlerine dair eğitimlerin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Ailesine sabır diliyorum.

Çok üzücü bir olay. 16 yaşında bir çocuğun hayatını kaybetmesi yürek burkuyor. Traktör kullanımı için yaş sınırının 18 olmasının bir sebebi var. Bu yaştaki çocuklar için tehlikeli araçlar. Ailesine sabır diliyorum. Umarım bu olay, diğer aileler için de bir uyarı olur ve çocuklarının traktör kullanmasına izin vermezler.

Ne kadar üzücü bir olay! 16 yaşında bir çocuğun hayatını kaybetmesi çok acı. Bu olay bize tarım araçlarının güvenli kullanımının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Çocukların ve gençlerin bu araçları kullanırken daha dikkatli olmaları ve güvenlik önlemlerini asla ihmal etmemeleri gerekiyor. Ailesinin acısını paylaşıyorum. Umarım yetkililer bu tür kazaların tekrarlanmaması için gerekli önlemleri alırlar.

Çok üzücü bir olay! 16 yaşında bir çocuğun hayatını kaybetmesi yürek burkuyor. Traktör kullanımının tehlikeleri konusunda gençlerimizi bilinçlendirmeli ve gerekli eğitimleri almadan asla trafiğe çıkmalarına izin vermemeliyiz. Ailesine başsağlığı diliyorum, umarım bu olay diğer aileler için bir uyarı olur.

Ne kadar üzücü bir olay! 16 yaşında bir çocuğun hayatının böyle trajik bir şekilde son bulması gerçekten yürek burkuyor. **Traktör kullanımı gibi ciddi sorumluluk gerektiren işlerin, yeterli yaş ve deneyime sahip olmayan gençlere emanet edilmemesi gerektiğini bir kez daha görüyoruz.** Ailesine başsağlığı diliyorum. Umarım yetkililer bu tür kazaların önlenmesi için gerekli önlemleri alırlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.