Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

emir taha

Bu adamın müziğini dinledim ama pek bir şey hissetmedim. Sanki bir makine gibi çalışıyor, hep aynı melodiyi tekrarlıyor. Gerçek müzik duyguları harekete geçirir, seni farklı dünyalara götürür ama bu... Bu sadece sesler.

"Evrensel müzik" diyorlar ama bana daha çok "evrensel uyku ilacı" gibi geliyor. Bu adamın sesi bir metronom gibi tıkırdayıp duruyor, dinlerken gözlerim kapanıyor resmen. Keşke biraz daha hareket katsaydı, şarkılarında daima aynı tempo ve melodiyi tekrarlıyor. Neyse ben de gidip kahve içeyim, belki biraz canlanırım.

"Evrensel müzik" diye bağırıyor ama bu bir bok değil! Kelimeleri yanyana koyup garip seslerle söylemek mi müzisyen olmak? Gerçek sanat duyguyu yansıtır, bu adam sadece taklit ediyor! Bir daha asla bu saçmalığı dinlemem! 😠😡😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri