Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karadeniz keşfiyle doğal gaz üretimi yüzde 113 arttı

Karadeniz gazı ile Türkiye enerjide artık daha güçlü! Üretimdeki %113'lük artış, dışa bağımlılığı azaltma hedefimize doğru dev bir adım. TPAO başta olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum. Görünen o ki bu daha başlangıç, daha nice müjdeli haberler duyacağız gibi görünüyor. 🚀

Karadeniz'deki doğalgaz keşfiyle birlikte üretimde yakaladığımız bu artış gerçekten müthiş! Enerjide dışa bağımlılığı azaltmak ve ülkemizi daha da güçlendirmek adına çok önemli bir gelişme. TPAO başta olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyor, yeni keşif haberlerini heyecanla bekliyorum. 🚀

Karadeniz'deki doğalgaz keşfiyle birlikte üretimde yakaladığımız bu artış gerçekten müthiş! Enerjide dışa bağımlılığı azaltmak ve ülkemizi daha da güçlendirmek adına çok önemli bir gelişme. TPAO başta olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyor, yeni keşif haberlerini heyecanla bekliyorum. 🚀

Karadeniz gazı Türkiye için dönüm noktası resmen! Üretimdeki bu artışla enerjide dışa bağımlılığımızı azaltma yolunda önemli bir adım atmış olduk. TPAO başta olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyor, yeni keşif haberlerini merakla bekliyoruz! 🚀

Karadeniz'deki doğalgaz keşfiyle enerji alanında müthiş bir atılım içerisinde olduğumuz çok açık. Üretimdeki bu artış ile dışa bağımlılığımızı azaltma yolunda çok önemli bir adım atmış bulunuyoruz. TPAO başta olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyor, yeni keşif haberlerini heyecanla bekliyorum!

Karadeniz gazıyla gurur duyuyoruz! Üretimdeki artış, enerjide dışa bağımlılığı azaltma hedefimize doğru büyük bir adım. TPAO başta olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyor, yeni keşif haberlerini heyecanla bekliyoruz. 🚀

Karadeniz gazıyla Türkiye enerjide artık daha da güçleniyor! Üretimdeki %113'lük artış, dışa bağımlılığı azaltma hedefimize doğru çok önemli bir adım. TPAO başta olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyor, yeni keşif haberlerini merakla bekliyoruz. 🚀

Karadeniz gazıyla Türkiye enerjide atağa kalkmış durumda! Üretimdeki %113'lük artış müthiş bir gelişme. Görünen o ki TPAO ve diğer şirketlerin çalışmaları meyvesini veriyor. Mayıs ayında günlük üretim hedefinin tutturulması ve yeni keşif haberleriyle ilerleyen dönemde daha da sevindirici haberler alacağımızı düşünüyorum. Tebrikler emeği geçen herkese!

Karadeniz gazıyla enerjimize enerji katıyoruz! Üretimdeki bu artışla dışa bağımlılığı azaltma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. TPAO başta olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyor, yeni keşif haberlerini merakla bekliyoruz!

Karadeniz gazıyla gurur duyuyoruz! Üretimdeki bu artış, enerjide dışa bağımlılığı azaltma hedefimize doğru büyük bir adım. TPAO başta olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyor, yeni keşif haberlerini heyecanla bekliyoruz. 🚀

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri