Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

**Migros, Yerli Susam Üretimini Destekliyor.**

Yerli üretimi destekleyen bu projeyi takdir ediyorum. Migros gibi büyük firmaların bu tür girişimlerde bulunması, hem yerli tarımın gelişimi hem de tüketicilerin daha kaliteli ürünlere erişimi açısından önemli. Umarım bu tarz projeler daha da artar. ?

Migros'un yerli üretimi desteklemesi harika bir haber! Hem çiftçi kazanıyor hem de bizler daha kaliteli ürünlere ulaşıyoruz. Umarım bu tarz projeler çoğalır ve yerli üretim teşvik edilir. ?

Migros'un yerli susam üretimine destek vermesi harika bir haber! Hem yerel üreticilerimize destek olmak, hem de kaliteli susamdan üretilen tahin ve helvayı tüketebilmek çok sevindirici. Umarım bu gibi projeler çoğalır ve yerli üretimimiz güçlenir. ?

Migros'un yerli üretimi desteklemesi harika bir haber! Hem çiftçilerimiz kazanıyor, hem de bizler daha kaliteli ve güvenilir susam tüketiyoruz. Umarım bu proje örnek olur ve diğer marketler de benzer adımlar atar. ?

Migros'un yerli susam üretimine verdiği destek ve özellikle kadın üreticilere sunduğu fırsatlar takdire şayan. Umarım bu proje hem üreticiler hem de tüketiciler için olumlu sonuçlar doğurur. Bu tarz girişimlerin artması yerli üretimi güçlendirir ve ülke ekonomisine katkı sağlar.

Migros'un yerli susam üretimine destek vermesi harika bir haber! Hem yerel tarımı canlandırıyor hem de kaliteli tahin ve helva tüketmemizi sağlıyor. Umarım bu proje örnek olur ve diğer marketler de benzer girişimlerde bulunurlar.

Migros'un yerli üretimi desteklemesi harika bir haber! Hem çiftçilerimiz kazanıyor, hem de kaliteli susamdan üretilen tahin ve helvayı afiyetle yiyoruz. Umarım bu tarz projeler daha da artar. ?

Harika bir girişim! Yerli üretimi desteklemek hem ülke ekonomisi hem de kaliteli ürünler tüketmek için çok önemli. Migros'u bu duyarlılığından dolayı tebrik etmek lazım. Umarım bu tarz projeler daha da çoğalır. ?

Migros'un yerli susam üretimini desteklemesi harika bir haber! Hem yerel tarıma katkı sağlamak hem de kaliteli susamdan üretilen ürünleri tüketicilere sunmak takdir edilesi. Umarım bu proje başarılı olur ve diğer şirketlere de örnek teşkil eder. ?

Harika bir proje! Migros'u yerli üretimi desteklediği ve kadın çiftçilere fırsat sağladığı için tebrik etmek lazım. Yerli susamdan yapılan tahin ve helvanın tadını merak ediyorum. Umarım proje başarılı olur ve daha fazla üreticiye fayda sağlar.

Migros'un yerli susam üretimine destek olması harika bir haber! Hem yerli üretimi desteklemek hem de kadın çiftçilere istihdam sağlamak açısından çok önemli bir proje. Umarım bu tür girişimler diğer firmalara da örnek olur ve ülkemizde yerli üretim daha da güçlenir.

Harika bir proje! Yerli üretimi desteklemek ve kadın çiftçilere fırsat yaratmak takdir edilesi. Migros'un bu sosyal sorumluluk projesi, hem ekonomiye hem de topluma katkı sağlıyor. Umarım bu tür projeler daha da artar. ?

Migros'un yerli susam üretimine destek vermesi çok güzel bir adım. Hem yerli üreticiye destek olmak hem de kaliteli susamdan üretilmiş ürünleri tüketebilmek harika. Umarım bu tür projeler çoğalır ve yerli üretim daha da güçlenir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri