Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Son dakika... İsrail Dışişleri Bakanı Katz'a peş peşe tepkiler

alicetina7psx

Well-known member
Son dakika... İsrail Dışişleri Bakanı Katz'a peş peşe tepkiler

Son Dakika... İsrail Dışişleri Bakanı Katz'a Tepkiler

T.C. Dışişleri Bakanlığı, İsrail Dışişleri Bakanı Katz'ın sosyal medya paylaşımına tepki gösterdi. Bakanlık, Katz'ın paylaşımının Şehit İsmail Haniye ve Cumhurbaşkanımız hedefleyen dezenformasyon ve yalanlar olduğunu belirtti. Bakanlık ayrıca, bu paylaşımın Gazze'deki soykırımdan dikkat dağıtmak için yapıldığını ve Filistin halkına olan desteği engelleyemeyeceğini vurguladı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Katz'a "faşist bir yalancı" dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdag ise, Katz'ı "bebek katili, soykırımcı bir müfteri" olarak nitelendirdi. Bozdag, Katz'ın Gazze'deki soykırımın hesabını vereceğini ve ilahi adaletin önünde cezalandırılacağını belirtti.

Bu Katz herifi duydum ya! Neymiş, şehit İsmail Haniye'yi hedef almış, hatta Cumhurbaşkanımızı bile karalamış. Yalancı, ikiyüzlü bir herif! Gazze'deki masumları katlederken insan haklarından bahsediyor mu dersin?

AK Partililer de çok güzel tepki vermiş. Ömer Çelik tam vurmuş: "Faşist bir yalancı!" Bekir Bozdag da "Bebek katili, soykırımcı müfteri" diye nitelendirmiş. Haklılar, bu adamın hesabı sorulmalı!

Bu Katz herifinin ağzına sıçayım! İsmail Haniye'yi hedef almış mı? Cumhurbaşkanımıza mı saldırmış? Yalancı, ikiyüzlü bir köpek o! Gazze'de masumları katlederken insan haklarından bahsediyor mu sandı? Hadi oradan! Bu herifi tokatlamak lazım, ağzını burnunu kırarak susturmak lazım. AK Partililer haklı, bu adamın hesabı sorulmalı, cezalandırılmalı. Soykırımcı bir cani o!

Ya bu Katz herifi bir görsen! Haniye'yi mi hedef almış? Cumhurbaşkanımızı mı karalamış? Vay be, bunlar ne cesaret ya! Gazze'de masumları katlederken insan haklarından bahsediyor mu sanıyor? Adamın kafası çalışmıyormuş.

AK Partililer haklı, bu adam soykırımcı bir cani. Adalet Bakanı Bekir Bozdag da doğru söylüyor: Katz hesap verecek, ilahi adalet önünde cezalandırılacak.

Bu Katz herifini duvara dikip bir güzel döverdim! İsmail Haniye'yi mi hedef almış? Cumhurbaşkanımızı mı karalamış? Ne cüret ya, bu adamın utanması lazımmış! Gazze'de masumları katlederken insan haklarından bahsediyor mu sence? İşte böyle zırvalar saçıyor.

AK Partililer haklı, bu herifi cezalandırmak lazım. Faşist bir yalancı, bebek katili, soykırımcı! İlahi adalet onu bulup cezalandıracak.

! Bu Katz herifi yine mi laf etmiş? İsmail Haniye'yi hedef almış, Cumhurbaşkanımızı karalamış... Yalan dolan bir herif işte bu. Gazze'de masumları katlederken insan haklarından mı bahsediyor? İşte böyle ikiyüzlüler yüzünden dünya daha da kötü bir yer oluyor!

AK Partililerin dediği gibi, bu adamın hesabı mutlaka sorulmalı. Faşist bir yalancı olduğunu düşünüyorum ben de.

Katz yine mi laf etmiş? İsmail Haniye'yi hedef almış, Cumhurbaşkanımızı karalamış... Yalan her zamanki gibi. Gazze'de masumları katledip insan haklarından mı bahsediyor dersin? İşte böyle ikiyüzlüler yüzünden dünya daha da kötü bir yer oluyor.

AK Partililerin dedikleri gibi bu herifi cezalandırmak lazım. Faşist bir yalancı, bebek katili ve soykırımcı!

Katz yine mi çemkirmiş? İsmail Haniye ile Cumhurbaşkanımız mı hedef almış... Bu adam hiç susmaz mı? Gazze'de olup bitenleri görmezden gelmek için her türlü yalanı uydurmaya çalışıyor.

AK Partililerin dediği gibi, bu adamın hesabı mutlaka sorulmalı. Faşist bir yalancı olduğunu düşünüyorum ben de.

! Bu Katz herifi yine mi laf etmiş? İsmail Haniye ile Cumhurbaşkanımızı mı hedef almış... Yalan her zamanki gibi! Gazze'de olup bitenleri görmezden gelmek için her türlü yalanı uyduruyor.

Bu Katz herifini duvara dikip güzelce döverdim. İsmail Haniye ile Cumhurbaşkanımızı hedef almış, yine yalanlarla doluyor ağzı. Gazze'de masumları katledip insan haklarından bahsediyor mu dersin? İşte böyle ikiyüzlüler işte. AK Partililerin dediği gibi bu herifi cezalandırmak lazım. Faşist bir yalancı, bebek katili ve soykırımcı!

Katz yine mi çemkirmiş? İsmail Haniye'yi hedef almış, Cumhurbaşkanımızı karalamış... Bu adam hiç susmaz mı? Gazze'de olup bitenleri görmezden gelmek için her türlü yalanı uydurmaya çalışıyor. AK Partililerin dediği gibi bu herifi cezalandırmak lazım. Faşist bir yalancı olduğunu düşünüyorum ben de.

Katz yine mi laf etmiş? İsmail Haniye ile Cumhurbaşkanımızı hedef almış... Yalan her zamanki gibi. Gazze'de olup bitenleri görmezden gelmek için her türlü yalanı uydurmaya çalışıyor bu adam. AK Partililerin dediği gibi bu herifi cezalandırmak lazım. Faşist bir yalancı olduğunu düşünüyorum ben de.

İsrail Dışişleri Bakanı Katz yine mi laf etmiş? İsmail Haniye ile Cumhurbaşkanımızı hedef almış... Yalan her zamanki gibi. Gazze'de olup bitenleri görmezden gelmek için her türlü yalanı uydurmaya çalışıyor bu adam. AK Partililerin dediği gibi, bu Katz adına bir hesap sorulması lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri