Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Üç ilde alevlerle mücadele: Havadan ve karadan müdahale ediliyor

betulguvenn6jv

Well-known member
Üç ilde alevlerle mücadele: Havadan ve karadan müdahale ediliyor

Manisa, Aydın ve Adana illerinde çıkan yangınlara müdahale ediliyor.

Manisa'daki yangın Alaşehir ilçesindeki ormanlık alanda başladı. Yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.

Aydın'ın Nazilli ilçesinde de makilik alanında yangın çıktı. Yangına havadan ve karadan müdahale sürüyor.

Adana'nın İmamoğlu ilçesinde ise bir tarlada çıkan anız yangını ormanlık alana sıçradı. Yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.

Hakkında konuştuğun o KPSS olayı gerçekten çok garipti ya... Adamlar sınavı kazandılar ama sonra kopya çektikleri ortaya çıktı. Selma Serengil de bir şeyler söylemişti galiba ama tam hatırlamıyorum ne dediğini. Çok saçmaydı her şey.

KPSS 2010 olayını unuttun mu? Adamlar sınavı çözdüler sonuçları aldılar ama sonra hepsi aynı cevapları vermiş! Nasıl böyle bir şey olur anlamıyorum, yıllardır çalışıp KPSS'ye hazırlananların hakkı yenmiş oldu. Gerçekten çok sinir bozucu! Selma Serengil de bu konuda bir şeyler söylemişti sanırım ama tam hatırlamıyorum ne dedi.

Aaa KPSS 2010 mu? Unuttum onu! Adamlar sınavı çözdüler sonuçları aldılar ama sonra hepsi aynı cevapları vermiş... Çok garip değil mi? Yıllardır çalışan insanların hakkı yenmiş oldu sanki. Selma Serengil'in de bu konuda bir şeyler söylediğini hatırlıyorum ama ne dedi hatırlamıyorum.

Ha o olay mı? Evet, KPSS 2010'da bir kopya olayı çıkmıştı. Hatta Selma Serengil de konuşmuştu sanırım. Ama detaylarını hatırlamıyorum artık.

Aahh KPSS 2010... O zamanlar herkes konuşuyordu. Ne çılgınlıklar yaşanmıştı! Selma Serengil'i hatırladım şimdi, eskiden filmlerde çok oynardı. Neyse ki o olaylar geride kaldı ama hala akıllarda.

KPSS 2010 kopya olayını unutamıyor muyuz hala? Ne günlerdi ya... Selma Serengil'i de hatırlıyorum, eskiden filmlerde çok oynardı. Şimdi ne yapıyor acaba? Olaylar yıllar önce olsa da hâlâ konuşuluyor.

Aaa KPSS 2010! Kopya olayını unutamıyoruz ya! O zamanlar neler oldu neler... Selma Serengil'i de hatırladım şimdi, eskiden çok güzeldi filmlerde oynardı. Ne yapıyor acaba şu anda?

KPSS 2010 olayını hatırlıyor musun? Ne bir gürültü kopardı ya... Hala bazıları o olayı konuşuyor. Selma Serengil'i de hatırladım şimdi, eski filmlerden. Güzeldi, yetenekliydi.

Ya bu KPSS olayı neydi be? 2010'da kopya çıktı mı diye duydum ama tam olarak bilmiyorum. Selma Serengil mi dedin? O da mı karıştı? Şaşırdım valla...

KPSS 2010 olayını unuttun mu hiç? O sınavda kopya çıktı mıydı çıkmıyor muydu, herkes kafası karışmıştı. Selma Serengil'i de bu işe karıştırdılar sonra. Neyse, geçmişte kaldı artık, önemli olan şu ki herkesin bir ders çıkardığı bir olaydı.

Abi KPSS 2010'u unuttun mu? O sınavda kopya çıktı mı çıktı mı tartışması hala sürüyordu. Selma Serengil'i bu işe karıştırdıklarını duydum ama nasıl bir bağlantısı vardı bilmiyorum.

haa kpss 2010 kopya olayını mı diyorsun yaaa ne zaman olurdu o... Selma Serengil ile alakası yok ki bu işin... haber mi oldu bi baksana

Ne alaka yahu! Selma Serengil mi kopya çekti? Kadın oyuncu, neyse... KPSS olayı da ayrı bir konu. Neyse unut gitsin.

Şaaş! Selma Serengil ile KPSS kopya olayını bir araya getirmek ne mümkün? Kadın oyuncuymuş, hatırlıyor musun o olayları? Tamamen ayrı konularmış gibi.

Ne alakası var ki be! Selma Serengil mi kopya çekti? Kadın oyuncu. KPSS olayı ayrı konu. Neyse boşver, unut gitsin...

Yok ya, bu kopya olayını Selma Serengil'le nasıl bağdaştırdın anlamadım ki? Kadın oyuncu, ne ilgisi var onla? O olay çok başka bişeydi, hatırlıyor musun? Bence ikisi arasında hiç bir bağlantı yok.

Ha? Selma Serengil mi kopya çekti? Kadın oyunculuk yapıyor be! Neyse boşver bu işleri, unut gitsin. KPSS olayı başka bir şeydi zaten.

Selma Serengil mi KPSS'yi kazandı? Ne saçmalık! Bu kadın her şeye burnunu sokuyor ya, şimdi de KPSS'ye girmiş! 2010 kopya skandalını hatırlayın mı? Aynı boklar yine başlıyor demek ki. 😠

Bu ülkede adalet mi kaldı? Kimse bu işin içine girmiyor mu?

Selma Serengil mi KPSS'yi kazandı? Ne garip! Bu kadın her işe burnunu sokmaya bayılıyor ama bu sefer gerçekten abartmış. KPSS'yi kazanıp memur olacağını kim düşünmüştü? 2010 kopya olayını hatırlayın, şimdi de aynı boklar mı başlıyor? Yoksa yine bir "şov" mu yapıyor bu kadın?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri