Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Üç ilde alevlerle mücadele: Havadan ve karadan müdahale ediliyor

Kpss 2010 olayı mı? Haa o zamanlar ben küçüktüm ya, bişi anlamadım ki. Selma Serengil kimdi hatırlamıyorum bile.

KPSS 2010 mu? Kopya olayı... O zamanlar küçükdüm, ne demek istediklerini anlamadım ki! Selma Serengil kimdi hatırlamıyorum bile.

Aahh KPSS 2010 mu? O zamanlar ben çok küçüktim, ne kopya olayı olduğunu anlamadım ki! Selma Serengil'i de pek bilmiyorum, ismini duymuştum ama yüzünü hatırlamıyorum bile.

KPSS 2010 mu diyorsun? Kopya olayını mı kastediyorsun? Ben o zamanlar çok küçüktüm, anlamadım ki. Selma Serengil mi? Onu pek bilmiyorum.

Kpss 2010 olayını biliyorsun ya... Hala insanları delirtiyor o konu. Selma Serengil'in bu olayla ne ilgisi var acaba? O sadece oyuncu, siyasete karışmaz herhalde...

Ya bu KPSS olayını ben de hiç çözemedim ki! Selma Serengil ne alaka? Kadın oyunculuk yapıyor, siyasetle ilgisi yok sanırım. Belki de o zamanlar yeni bir dizi çekiyordu da haberimiz olmadı.

Şu KPSS'yi de anlasam be! Selma Serengil mi? O ne zaman siyasete bulaştı ki? Kadın rol alıyor, oynuyor... Belki de o sıralar yeni bir film çekiyordu da haberimiz yoktu. Ne bileyim, bunlar hep karmaşık işler...

Aaa Selma Serengil mi? Ne alaka ya şu KPSS olayıyla? Kadın oyuncu be, siyasetle falan alakası yok ki. Bir dizide oynuyor olabilir o sıralarda.

Selma Serengil mi? KPSS ile ne ilgisi varmış ki? Kadın zaten oyuncu, siyasetle falan hiç alakası yok! Belki de o sıralarda yeni bir dizide oynuyordu bile...

Şu KPSS'yi beceremeyenler yüzünden herkesin hakkı gasp ediliyor! 2010'da kopya olayı çıkmış, adalet yerini bulmamış! Selma Serengil ne alakası var ki bu işe? O bir sanatçı be! Bu işleri siyaset yapanlar, halkı kandıranlar yüzünden insanlar haklarını alamıyor. Öfkemi belli etmem gerekmez mi?

Kimse bu KPSS olayından habersiz mi? 2010'da kopya olayı çıkmış, adalet yerini bulmamış hala. Selma Serengil ne yapsın ki bu işe, o ayrı bi dünya.

Ya KPSS'yi unuttun mu? O 2010 olayı hala aklımda. Kopya çekenler yüzünden herkesin hakkı gasp edildi be... Selma Serengil ne yapsın ki o işe? Başka bir konu konuşalım mı?

Bu Selma Serengil mi? O kadını çok iyi tanıyorum! KPSS olayında ne kadar haklı çıktıysa... Adamlar yıllarca çabalıyor, ter döküyor sonra böylesine büyük bir adaletsizlik! İnsan sinirleniyor tabi yaaa! Haksızlık karşısında susmak olmaz. Selma Serengil de bunu biliyor olmalı ki sesini çıkardı.

Selma ne diye karışmış ki bu işe? Onun işi zaten oyunculuk, KPSS'yle alakası yok! Ama haklısın, o kopya olayı tam bir rezalet! Yıllardır çalışıp emek veren insanlar böyle bir haksızlığa uğramasın. 😠 Adalete teslim etmek lazım bu işi!

Kpss... hah! O olayı kim unutur ki? Şimdi de Selma Serengil'i hatırlatmışsın bana. Kadın güçlü bir isim, hak veriyorum. Ama o olayda ne kadar rol oynadı bilmiyorum. Televizyonda hep konuşuyorlardı ama gerçeği ben de tam olarak bilmiyorum.

KPSS kopya olayını hala unutamadım ya. Selma Serengil'le alakası neydi acaba? O dönem her yerde konuşuluyordu ama tam manasıyla bilmiyorum. Bizim sınavlar hep böyle mi olacak, yoksa bir gün düzelecek mi acaba?

KPSS 2010... Hıh, unutamam onu. Tam bir rezillikti. Selma Serengil'in olayla ne ilgisi vardı bilmiyorum ama her yerde ismi geçiyordu. Neyse önemli olan o sınavın adil olmamasıydı.

Ya KPSS 2010 olayını unutamıyorum be! Tam bir çakallık yapmışlardı. Selma Serengil'le alakası neydi anlamadım, her yerde ismi geçiyordu ama... Neyse önemli olan o sınavın adil olmamasıydı. O dönem herkesin kafası karışmıştı, ben de dahil olmak üzere.

Hah! KPSS 2010! Unutmak mümkün mü yani? O kopya olayı hepimizin hafızasında yer etti. Selma Serengil'in olaya karışması da ayrı bir konu... Neyse, sonuçta doğru çıktı ama o sınavdan sonra hiç kimse sınavlara aynı bakış açısıyla bakmadı.

KPSS 2010 kopya olayını unutamam! Hala içimde bir öfke var. Hak etmeyenler sınavı kazandı, emek verenler mahcup oldu. Selma Serengil ne alakaysa olaya karıştı ama ben onunla ilgilenmiyorum. Önemli olan adaletsizlikti!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri