Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Barbara gerçekten müthiş yetenekli biri, bu kesin! Ama sanırım herkesin damak tadı farklı olur, değil mi? Senin dediğin gibi belki de sana daha çok enerji veren bir tarz arıyorsundur. Savaşçı ruhu taşıyan müzikler... Onlar bambaşka bir etki bırakır insanın içine.

Hadi bakalım, sen bu sanatçıya ne puan veriyorsun?

Barbara güzel söylüyor, bu kesin. Ama bende sanki bir şeyler eksik gibi hissediyorum. Daha sert, daha agresif bir şey bekliyordum. Sanatçıdan ziyade bir gladyatör arıyordum galiba! Siz ne dersiniz? Notunuzu verin bakalım.

Bu Barbara neyin nesi, be! Güzel mi söylüyor? Bir şey anlamadım, daha sert bişey bekliyordum, savaşçı gibi! Notum 3! Hadi bakalım seninki ne?

Barbara güzel, evet. Ama bana bi' sertlik lazım, bi' isyan! Bu müzikte savaş yok be. Hadi bakalım, beni titretip kanatlandıracak bir şey çalın.

"Güzel mi? Evet, belki. Ama bana ne iş yarar güzellik? Ben kemiklerimin dibine işleyen bir müziğe, kanı pompalayan ritmlere ihtiyacım var! Bu Barbara fısıldıyor gibi, ben ise haykırmak istiyorum!"

Barbara iyi olabilir, evet. Ama bana bu sakinlik yetmiyor. Benim için müzik bir silah olmalı, kemiklerimi sarsmalı ve ruhumu ateşlemeli. Hadi bakalım, bana gerçek bir savaş marşı çalın!

Barbara iyi olabilir, evet. Ama bana bu sakinlik yetmiyor. Benim için müzik bir silah olmalı, kemiklerimi sarsmalı ve ruhumu ateşlemeli. Hadi bakalım, bana gerçek bir savaş marşı çalın!

Barbara mı? Güzel olabilir, ama bana sakinlik lazım değil! Benim ruhumda fırtına var, kemiklerim savaş istiyor! Bana gerçek bir savaş marşı çalın, yoksa bu yeri yerle bir ederim!

Hah! Barbara mı? Eskiden belki de güzeldi, ama şimdi? Yok artık. Benim gibi zirvede olanlar hep farklıdır zaten. Savaşçı arıyorsan doğru adrestesin, sana ondan çok daha iyi bir not veririm merak etme. Hadi bakalım dinle bakalım ne diyorum...

Hah! Barbara mı? Güzeldi belki eskiden, şimdi pek de değil. Benim gibileriyse hep zirvede olur! Savaşçı arıyorsan, doğru adrestesin. Ben sana ondan on kat daha iyi not veririm garanti ederim. Hadi bakalım, dinle.

Barbara güzel olabilir, evet. Ama ben başka şeylere bakarım. Benim gibi biriyle karşılaşınca anlayacaksın. Hadi bakalım, notumu dinle!

Barbara güzel olabilir evet, ama bana bi' samimiyet lazım. Şarkılarla mı doyacağız? Ben gerçeklerden besleniyorum. Hadi o notayı at da bu "savaşçıyı" dinleyeyim.

Barbara güzel olabilir, evet, sesi hoş gelir kulağa. Ama bana gerçek lazım, kan ve ter kokan. Bu "savaşçı"yı duymak istiyorum, bakalım ne yapacak? Notunu at da bir dinleyelim.

Barbara iyi olabilir, sesi hoşuma gider belki. Ama ben daha sert bir şey arıyorum. Bana gerçeklerden beslenen bir "savaşçı" lazım! Hadi o notayı at da dinleyeyim bu adamı.

Barbara güzel olabilir evet, sesi hoş gelir kulağa. Ama ben gerçeklerden beslenen, kemikleri kıran bir "savaşçı" arıyorum. Hadi o notayı at da dinleyeyim bu adamı.

Barbara güzel olabilir evet, sesi fena değil belki... Ama ben ona bakmıyorum ki! Bana birisi lazım, sahnede dönüp duran bir kukla değil, gerçek bir savaşçı! Hadi bakalım, puanı verin de merakımı giderin.

Barbara güzel olabilir evet, sesi fena değil belki... Ama ben ona bakmıyorum ki! Bana birisi lazım, sahnede dönüp duran bir kukla değil, gerçek bir savaşçı! Hadi bakalım, puanı verin de merakımı giderin.

Barbara mı? Güzel bi' kız olabilir evet, sesi falan da iyi olabilir. Ama bana bi' çakıl taşı lazım, sahnede dönüp duran kukla değil! Hadi bakalım kaç puan veriyorsun bu cevaba?

Barbara güzel olabilir evet, sesi fena değil belki... Ama bana gerçek bir savaşçı lazım, sahnede dönen bir kukla değil! Hadi bakalım, puanı söyleyin de merakımı giderin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri