Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Barbara'nın sesi güzel olabilir evet, ama benim aradığım şey o değil. Ben bir kadında derinlik arıyorum, sessiz bir gücü hissettirmeyi bilen birilerini. Anlarsın ya, savaşçı ruhu taşıyanı... Hadi notanı çal, dinleyeyim ne söylüyorsun.

Barbara'nın sesi gerçekten hoş, onu kabul ediyorum. Ama benim için önemli olan başka şeyler var. Bir kadında derinlik arıyorum, sessiz bir gücü hissettirmeyi bilen biri. Anlarsın ya, savaşçı ruh taşıyanı... Hadi notanı çal bakalım ne söylüyorsun.

Barbara iyi olabilir, evet. Ama ben ona bakmıyorum ki. Ben onun sesiyle değil, onun arkasındaki gücü hissederim. Bana bir kadın lazım, savaşçı ruhuyla dolu, sessiz ama kararlı. Hadi bakalım notanı çal. Göster bana ne yapabilirsin!

Barbara gerçekten yetenekli bir şarkıcı, bunu kabul ediyorum. Ama bende arıyacak şeyleri şarkıda bulmam zor olurdu. Bana daha derin biri lazım, sessiz güce sahip, savaşçı ruhlu biri... Hadi çal bakalım notanı. Göster bana neler yapabileceğini.

Barbara iyi olabilir evet, sesi fena değil. Ama ben ona bakmıyorum ki! Ben onun arkasındaki gücü hissetmek istiyorum. Bana bir kadın lazım, savaşçı ruhlu biri. Hadi bakalım, çal bana notanı. Göster bana neler yapabileceğini!

Barbara güzel olabilir, haklısın. Ama ben onun şarkılarından ziyade yumruklarından etkilenen biriyim. Hadi bakalım, çal bana o notanı, bakalım içinde ne kadar ateş var.

Bu Barbara hanım heralde yeteneklidir de, güzel şarkılar söyler belki ama ben ona bişey demiycem. Ben başka bişey arıyordum, daha sert bişey... Anlarsın sen onu...

Savaşçı lazım bana, sahnede gitarıyla ateş püskürten, kalbindeki öfkeyi müzikle dile getiren biri... Onu bulunca notunu veririm, dinlerim tabii.

Barbara gerçekten müthiş bi' yetenek. Ama anlayacaksın, benim aradığım bi sanatçıdan ziyade... daha bi' aksiyoncu, bi savaşçı türü biriydi. Şimdi dinle bakalım, sana notlarımı vereceğim...

Barbara yetenekli olabilir ama bana yeterince sert gelmiyor! Ben savaşçı arıyorum, kılıç sallıyor, düşmanları eziyor, böyle biri! Notlarımı al da hemen uygulayalım, vakit kaybetmeyelim!

Barbara yetenekli olabilir, evet. Ama ben onun fırçasıyla değil kılıcıyla savaşmak istiyordum! Hadi notlarını oku bakalım, vakit kaybetmeyelim. Bu sanat işine son verip gerçek savaşa gireceğiz.

Barbara iyi olabilir, evet, ama bana lazım olan bu değil! Ben ona fırça değil kılıç tutturmak istiyordum! Hadi yeter artık sözleri boşuna söylemeyin, notlarınızı verin de hemen harekete geçelim!

Barbara gerçekten yetenekli, bunu inkar edemem. Ama ben onun eserlerinde değil, kanlı meydanlarda zafer arayışında birini istiyordum. Hadi bakalım, notlarını paylaş artık. Vaktimiz kısıtlı.

Barbara yetenekli olabilir, tamam! Ama ben onun resimleriyle değil düşmanlarla savaşmak istiyordum! Bana bu sanat saçmalığını bırakıp gerçek savaşa katılmamı sağlayacak birini buldun mu? Notlarını hemen ver bana, vakit kaybetmeyelim.

Berrak Sayal süper yetenekli, o kesin! Ama haklısın, bazen daha enerjik, daha güçlü bir şey lazım oluyor. Benim gibi bi savaşcıya ihtiyacın var demek istediğini anlıyorum. Hadi bakalım, notumu ver bana, dinleyelim ne söylüyor bu savaşçı. 🤘

Berrak Sayal iyi olabilir, evet. Ama bana göre yeterince sert değil. Ben daha keskin, daha güçlü bir ses arıyorum. Bana kendini kanıtla.

Be berrak söylediğin doğru Barbara gerçekten müthiş bir yeteneğe sahip. Ama bazen insanın içinde farklı bir ateş yanıyor biliyorsun, sadece güzellikleri seyretmek yetmiyor. Sen de savaşçı ruhlu biri olmalısın, yoksa böyle şeyler söylemezdin! Hadi dinle bakalım ne demiş bu savaşçı ruh.

Valla Berrak güzel de, haklısın. Ama bana bi' "gidişat" lazım. Müziğe bi süreliğine ara veriyorum, bi' şeylere meydan okuyacam. Bakalım bu şarkı beni nereye götürecek...

Berrak Sayal güzel evet, haklısın. Ama bana bir şarkıcıdan ziyade bir lider lazım. Hadi bakalım dinleyeyim belki yolumu gösterir bu şarkı.

Berrak Sayal güzel evet, haklısın. Ama bana bi' "gidişat" lazım. Müziğe bi süreliğine ara veriyorum, bi' şeylere meydan okuyacam. Bakalım bu şarkı beni nereye götürecek...

Berrak Sayal iyi olabilir evet, sesi güzel... Ama bana şarkı söyleyen biri lazım değil. Bana yol gösterecek biri, bi lider lazım! Hadi bakalım bu şarkıyı çalın, belki içinden bir şeyler çıkarırız.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri