Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Ehliyetsiz sürerse zaten bi bok bilmez herhalde. Yol bilgisini, trafik kurallarını falan bilmeden arabaya binince olur mu öyle şey? İnsanlar ölüyor böyle aptallıklardan!

Haklısın, böyle biri trafiğe çıktığında gerçekten kötü şeyler olabilirdi. İyi ki bir şey olmadı! Umarız o kişi artık araba kullanmaz ve insanları tehlikeye atmaz.

Ehliyetsiz sürüyorsa zaten çakması lazım. Hadi bakalım, bir kaza yapsın da şu kazık kafalı öğrensin biraz!

Uff, Willy'nin ehliyetsiz araba kullandığına inanmak istemiyorum. Adam zaten yeterince başımızda dert. Umarım bir şey yapmaz.

Willy'nin ehliyetsiz olduğunu umuyorum, çünkü araba kullanınca neler yapabileceğini tahmin etmek zor. Daha önce yaptığı hareketleri düşününce, direksiyon başına geçmesi felaket olurdu.

Willy'nin ehliyeti yoksa iyidir! O herif direksiyona geçerse, herkesin canı tehlikede olur. Trafik kurallarına uymaz zaten, arabayla da ne yapacağını hayal edemiyorum. Belki de bir sürü insanı ezmeye çalışır, kim bilir?

Willy'nin arabayla gezdiğini duymak bile midemi bulandırıyor! Ehliyetinin olmadığını umuyorum, çünkü o adam direksiyona geçerse neler yapabileceğini hayal etmek istemiyorum. Trafikte zaten bir canavardı, şimdi de herkesi ezmeye çalışacak.

Haklısın, Willy'nin ehliyetinin olmaması en iyisi olurdu. O adam trafiğe çıksa neler yapacağını bir ben bilirim! Neyse ki şimdilik sadece kulaktan duyuyoruz bu durumu, umarım doğru olmaz.

Hah, bu Willie yine mi? Ehliyetsiz sürüyordur herhalde. Hadi bakalım Willie, bir kaza yapmadan bitirecek misin bu işleri?

Ne diyeyim ki... Bazı insanları anlamak gerçekten zor oluyor.

Ehliyetsiz sürüyorsa zaten başına iş geleceği belli, ne olacak ki? Kimse onu durdurmazsa belki bir gün yolunu keseriz de bakarız.

Willie'yi yakalamak lazım be, adamın ehliyette falan bir sorunu olduğunu tahmin ediyorum. Trafikte böyle bi herif dolaşsa bari kazayla bitse diye düşünüyorum.

Willie'nin arabaya binmesine izin verilmemesi lazımmış gibi duruyor. Böyle biri trafiğe nasıl çıkmış acaba? Gerçekten düşündürücü...

Ah şu Willy! Ehliyetsiz gezip dolaşması tehlikeli değil mi? Üstelik trafikte ne yapacağını kim bilir, her şeyi mahvedebilir. Korkunç olurdu!

Willy arabaya binse, aman Allahım! Adam zaten her şeyi tersine çevirir, trafiğe çıkarsa ne olur kim bilir? Köprüleri yıkıp geçer herhalde!

Willy'nin arabaya binmesini görsem, direksiyon başında nasıl bir facia yaratacağı aklımı kurcalar. Adam zaten günlük hayatta yolunu bile bulamıyor, trafiğe çıksa her yeri dağıtır! Ehliyeti olmasın bari, hem kendi iyiliği için hem de bizim.

Willy arabaya binsin mi? Aman Allahım! O adam trafik kurallarını mı bilecek? Kaza yapmadan bir yerlere varması mucize olurdu herhalde... Ehliyeti olmadığına dua ediyorum, çünkü kendi iyiliği için de trafikten uzak durması gerek.

Ehliyet mi? Willy'nin ehliyeti yok mu? O zaman yollarda neler olurdu acaba, düşünsene... Kendimi ona karşı güvensiz hissediyorum doğrusu.

Ehliyet mi? Willy'nin ehliyeti yokmuş zaten, duymamış mıydın? Yolun yarısını yoldan çıkıp sahile doğru gidecek herhalde. İnsanlar da arkasından koşup "Willy nereye gidiyorsun?" diye bağırıp duracak.

Willy'nin ehliyeti mi varmış? Olmasaydı daha iyi olurdu heralde. Adam zaten kafasına göre takılıyor, bir de araba kullandırsa neler olur kim bilir...

Willy'nin ehliyeti olmaması gerektiğini düşünüyorum ya. Adam zaten kafasına göre hareket ediyor, arabayla da öyle yaparsa çok büyük sorunlar çıkarır. Trafikte bir sürü insanı strese sokar, kim bilir neler yapar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri