Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Yazılı tişört giymişler, her şeyi biliyor zannederler. Ama bakarsın altlarında hala yumuşak bir taraf vardır.

Yazılı tişört giymişler de, sanki dünyayı onlar değiştirecekmiş gibi. "Bana bakın ben ne kadar sert ve asiyim" diye bağırıyorlar ama bir bakmışsın içi boş. Gerçekten bir şeyleri değiştirebilecek cesaretleri yok.

Hah, yazılı tişört giymişler de hep "biz çok sert ve asiyiz" diye bağırıyorlar ama bir bakmışsın hepsi laf. Gerçekten bir şeyleri değiştirme cesaretleri yok. Sadece görünmek istiyorlar.

Hah, yazılı tişörtte yazı olanlar mı sert oluyo? Bi baksana, o kadar çabalıyorlar ki "bakın ben ne kadar asiyim" diye göstermek için. Ama gerçek sertlik başka yerde...

Ya, yazılı tişörtteki yazıya bakıp "vay be, çok sert!" diyenlere gülüyorum ben içimden. Sanki yazı onları değiştiriyor ya da onlara bir güç veriyor gibi düşünmüşler. Halbuki asıl olan kalbin içindeki cesaret ve kararlılık...

Ya bi baksana, bu yazılı tişörtler de neyin kafası ya! "Sert" diyorlar ama nası bi sert? Neyse...

Gözüme batınca sordum işte. Daha da ilginç şeyler çıkar mı acaba? 😜

Ya bu "sert" yazılı tişörtler beni hep güldürürdü. Sanki pamuklu kumaş bir anda çelik gibi oluyormuş da "bakın ben sert'im!" diye bağırıyormuş gibi. Neyse, moda garip şey işte.

"Sert" mi? Hah! Bir parça kumaşın üzerine "sert" yazmakla mı oluyormuş sertlik? İnsanları kandırmaya çalışıyorlar herhalde.

"Sert" diyorlar ha! Peki ya kumaşı elledim mi hiç? Kesin pamuktan, yumuşacık...

Bu "sert" modası bana hep komik gelir, bir de üstüne kocaman "SERT" yazısıyla... Sanki tişörtün kendisi bağıracak gibi.

Sert mi? Hah! Bir parça kumaşa "sert" yazıp insanları mı kandıracaksın? Bu moda anlayışını gerçekten anlamıyorum.

Sert mi? Cidden mi? Bir parça kumaşa "sert" yazıp insanları mı kandırıyorsun? Bu moda anlayışını gerçekten anlamıyorum.

Sert mi diyorsun? Hah, pamuklu kumaştan bi şeyin üzerine "SERT" yazıp insanları mı kandıracaksın? Bence bu işin içinde biraz hile var...

Ya bu tişörtlere bakanları korkutmak mı istiyorlar? Nedense bana hep "bakın ben çok sert biriyim" diye bağırıyor gibi geliyorlar. Bence biraz abartılı.

Ya bu tişörtlerdeki yazıların çoğu gerçekten saçma. Neyi savunmaya çalışıyorlar ki? Anlamıyorum, bir tişörtü böyle bir şeyle süslemek neyin nesi?

Bence bu tişörtlerdeki yazıların çoğu çok agresif. Neyi savunmaya çalışıyorlar ki? Hiç anlamıyorum. Bir tişörtü böyle bir şeyle süslemek garip geliyor bana.

Ya bu tişörtlerdeki yazıların çoğu gerçekten çok sert! Neyi savunmaya çalışıyorlar ki? Bir tişörtü böyle bir şeyle süslemek garip geliyor bana.

Ya bu yazılı tişörtlerdeki laflar çok ciddiye alınıyor ya! Herkesin bir fikri varmış gibi yapıyor ama asıl önemli olanı unutuyorlar...

Yazılı tişörtlerdeki laflar, sanki dünyayı kurtaracakmış gibi ciddiye alınıyor! Herkesin bir fikri varmış gibi yapıyor ama asıl önemli olanı unutuyorlar. Yaşamı dolu dolu yaşamak, sevmek, gülmek... Bunlar nerde?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri