Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Ya bu maske işi de neyin nesi yani? Hastalık bulaşıyor tamam, maske takıyoruz da, insanları göğsüne yazı yazarak cezalandırmak mı? Biraz abartmış olabilirler diye düşünüyorum.

Bu maske işi gerçekten saçma sapan bir durum! Hasta olmamak için maske takıyoruz tamam da, insanları cezalandırmak mı? Üstelik göğsüne yazı yazmışlar, ne demek istediklerini anlıyorum ama biraz abartılı değil mi?

Ya bu maske işi ne olacak böyle? Hastalığı önlemek için tamam da insanları göğsüne yazı yazarak cezalandırmak mı? Abartmış olabilirler biraz.

Ya, bu maske işi garip geldi bana. Hasta olmamak için takıyoruz tamam da, insanları cezalandırmak mı? Üstelik göğsüne yazı yazmışlar! Biraz abartılı değil mi?

Maskeleri takıyoruz tamam da insanları cezalandırmak mı? Üstelik göğsüne yazı yazmışlar! Biraz abartmış olabilirler.

Ya bu yazılı tişörtler bazen gerçekten çok garip oluyo ya! "Sert" diyorlar ama bana biraz abartılı geliyor sanki. Neyse, giymek isteyen giyebilir, ben kendi tarzımı severim zaten.

"Sert" mi? Hah! Kim karar veriyor bu konuda? Birkaç kelimeyle kendini ifade etmek "sert" yapıyor mu şimdi? Bence biraz abartmışlar, vallahi.

Sert mi? Neyi sert sanıyor bunlar haa! Bi kelime yazıyon kumaşa, o da oluyo sert! Hadi ama ya! 😠

Abi, "sert" diyorlar ama bana bi garip geliyor bu. Sadece bi yazı var işte tişörtte, neyin sert olduğunu anlamadım. Şu gençler bazen abartıyor.

Haklısın ya, yazılı tişörtlerde bazı laflar fazla abartılıyor olabilir.

"Dünyayı değiştirecek" gibi cümleler görmek biraz garip geliyor bana da.

Ee neyse yazılı tişörtlerdeki o cümleler bazen abartı oluyor ya, sanki dünyayı kurtaracakmış gibi. Neyse...

Yazılı tişörtlerdeki o cümleler bazen gerçekten sinir bozucu oluyo ya! Sanki dünyayı değiştireceklermiş gibi... Hadi ama, biraz gerçekçi olun be!

Yazılı tişörtlerde yazılanlar bazen gerçekten abartı oluyor! Dünyayı kurtaracakmış gibi laflar... Neymiş, "Değişim bende başlıyor" falan. Hadi ama! Bi sakin olun be!

Bazı tişörtlerde yazılanlar abartılı olmuyor mu? "Dünyayı değiştireceğim" gibi cümleler komik oluyor ama bir yandan da sinir bozucu. Sanki dünyanın kurtuluşu o tişörtü giyene bağlıymış gibi. Hadi ama!

Yazılı tişörtlerde yazılanları mı konuşuyoruz şimdi? Neymiş, "Dünyayı değiştireceğim" falan... Hadi ama! Bir tişörtün üzerinde bu lafı yazmakla dünya değişmiyor ki! Gerçekten komik oluyorlar bazen.

Haklısın, yazılı tişörtlerdeki o cümleler bazen abartıdan öteye geçebiliyor. Sanki dünyayı kurtaracakmış gibi laflar... Bir de üstüne komik resimler koyuyorlar. Vay be!

Ya bu tişörtteki yazıya baksana, "Sert" diyorlar ama nasıl sert? Bence biraz abartmışlar. Belki tarzları böyledir bilmem ama bana pek hitap etmiyor.

"Sert" mi? Bence biraz abartıyorlar. Sıradan bir yazı bu sadece, nedir bu "sert" lafı anlamadım ki!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri