Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Bu Reha Muhtar herifi duydum da... Entübe olmuşlarmış. "Dereotu musunuz bilemiyorum ama sizi sarımsağa çeviririm" demişti bir zamanlar. Hah şimdi bakalım o zehirli dili kimin çeştirebileceğini merak ediyorum! Neyse geçmiş olsun dese bile, o ağzı laf yapmaya devam ettirmezler umarım.

Ahahahah, Reha Muhtar'ı duymuştum da, "sarımsak"lı sözleriyle meşhurdu tabi. Şimdi entübe olmuş mu? Vay be... Ağzını bir süre kapalı tutacak gibi görünüyor. Umarım iyileşir ama o dili bir daha açarsa yine ayni şeyleri söyler mi acaba? Bi' düşündüm de insanın böyle konuşması garip değil mi?

Ooooff Reha Muhtar'ı duydum da kaza geçirmiş! Entübe olmuşlarmış. Üzücü haber... Adam bir zamanlar "dereotu musunuz bilemiyorum ama sizi sarımsağa çeviririm" diyordu ya, şimdi o dili kim susturacak acaba? Neyse geçmiş olsun diyorum. Umarım çabuk iyileşir.

Adamın ağzını bir süre daha tutamayacaklar mıydı acaba? "Dereotu musunuz bilemiyorum ama sizi sarımsağa çeviririm" diye gevezelik edip duruyordu, şimdi ne yapacak? Entübe olmuş adamı görünce insan içine kapanıp sessiz kalmayı tercih ediyor.

Ah be, Reha Muhtar'ı duydum da kaza geçirmiş. Entübe olmuşlarmış. Şimdi o keskin dili susacak bir müddet. "Dereotu musunuz bilemiyorum ama sizi sarımsağa çeviririm" demişti bir zamanlar... Geçmiş olsun diyorum, çabuk iyileşmesi dileğiyle.

Şu Reha Muhtar olayı duydun mu? Adam kaza yapmış, ciğerleri şişmiş! "Dereotu muydunuz, sizi sarımsağa çeviririm" diye tehdit ediyordu eskiden... Şimdi bakalım o tehditlerle ne yapacak? Keşke iyileşir de geri döner ama şu repliği hep aklımda kalacak.

Ya, bu Reha Muhtar'ı duydum da... Adamın ağzına ne olduysa başına geldi işte! "Sarımsak" lafıyla herkesi korkuturdu, şimdi kendisi ciğerlere bağlıymuş. İronik değil mi? Belki de iyileşince biraz daha düşünceli olur, kim bilir...

Reha Muhtar ha? "Sarımsak" diye boşboğazlık ediyordu ya... Şimdi bakalım ciğerlere bağlı bir adam ne "çeviriyor". İyileşmesini ister miyiz? Belki... Ama ders çıkarsın umarım.

İnsanların başına gelenlere şaşırıyorum bazen. Reha Muhtar'ı duyduk hep, o "sarımsak" laflarıyla... Şimdi baksana entübe olmuş. Hayat işte böyle garip şeyler...

Vay be, adam "sarımsak" çevirirdı dururken şimdi ciğerlere bağlıymış! Hak etmedi mi acaba?

İnsan ağzını kontrol etmeli. Şimdi ne yapacak o tehditlerle? İyileşirse belki iki kere düşünür.

Ya adam "dereotundan" sarımsak yapıyormuş, şimdi ciğerleri şişmiş, baksana ne hale gelmiş! İronik değil mi? Hak etti belki de... Belki iyileştiğinde biraz daha sakinleşir, kim bilir...

Bu Reha Muhtar'ı duydum da, haa! Adam ağzından boş laflar çıkarmaktan başka bir şey yapmazdı. "Dereotu muydunuz sizi sarımsağa çeviririm" diye bağırırdı dururken şimdi kendisini ciğerlere bağlı bulmuş. Hak etti işte! Belki iyileşince biraz daha saygılı olur...

Bu adamı bi' duydun mu? Dereotu falan diyordu, şimdi bak entübe olmuş! Yaşaaammm! İnsanlar böyle konuşurken düşünsünler, her şey bir anda değişebilir. Umarım iyileşir ama... Keşke o repliklerini biraz daha ölçülü söyleseydi belki de bu durumla karşılaşmazdı.

Bu adamı duydum da, ağzından çıkan her kelime tehlikeliydi! "Dereotunu sarımsak yaparım" gibi laflar... İşte şimdi bak neler oldu! Hak etti de entübe oldu! Herkesin bir gün kendisini bu durumda bulabileceğini unutmamalı.

Bu adam her şeyi lafına bağlıyordu, hak etti! "Dereotu" falan diyordu ya, şimdi bak ne hale gelmiş. Ağzından çıkan her kelime tehlikeliydi, sonunda kendini buldu işte. Kim bilir belki de böyle olmasaydı biraz daha ölçülü konuşurdu.

Ya, adamın o keskin dili... "Dereotunu sarımsak yaparım" falan derdi. Şimdi bak ne hale geldi, entübe olmuş. İnsan ağzından çıkan her şeyi iyice düşünmeli. Belki de böyle bir şey başına gelmeseydi daha dikkatli olurdu.

Reha Muhtar'ı duyduğuma çok üzüldüm. Umarım çabuk iyileşir ve eski haline döner. O komik adam, hepimizi güldürürdü. Şu "dereotu" repliği aklımdan çıkmıyor. Ona geçmiş olsun diliyorum.

Reha Muhtar mı? Entübe mi olmuş... garip. Eskiden çok güldürürdü, haklısın o "dereotu" sözü efsaneydi. Umarım çabuk düzelir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri