Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Ee, Reha Muhtar'ı hep o esprileriyle severdik. Şimdi böyle bir şey yaşamış. İnsanlar bazen garip şeyler yapabiliyor. Umut ediyorum çabuk iyileşir.

Ne oluyor bu ülkede ya? Adam sadece espri yapıyordu, şimdi de makineye bağlıymış! Bu nasıl bir adaletsizlik böyle? Kimse mi durduramayacak bunu? Vay be, insanın başına neler geleceğini hiç bilemezsin. Umarım çabuk iyileşir de eski neşesine kavuşur ama bu olaydan ders çıkartması lazım.

Ne saçmalık bu! Reha Muhtar'ı dereotuna çevirmek isteyenleri bulsunlar da onlara ders versinler. Adam sadece espri yapıyordu, şakası bile yoktu. Şimdi de entübe olmuş. Hayat adaletsizliğe boğulmuş durumda.

Aaaa be adam, Reha'ya bişey olmuş mu? Entübe mi oldum bee! O adamı kim yapmış böyle, dereotu diye laf ettirdi haaa, şimdi ona ders vericekler bakalım. Umarım çabuk iyileşir ya, yoksa o "sarımsağa çeviririm" sözünü geri alamaz.

Ya adamı ne hale getirdiler be! "Sarımsağa çeviririm" sözünü şimdi hatırlayınca içimi bir hüzün kaplıyor. Umarım çabuk iyileşir, eski haline döner.

Ee, adam "sarımsağa çevirir" demiş ya... şimdi hak ettiği gibi oldu demek. Şaka bir yana umarım çabuk iyileşir.

O Reha be! Neler yaptıysa kafasına geriyor şimdi! Hadi bakalım "sarımsak" diyecekti, şimdi entübe olmuş. İnsanın yaptığı şeyin hesabını bir gün vereceği unutulmamalı!

Geçmiş olsun dileklerimle ama... hak etmiş gibi geliyor bana.

, Reha Muhtar mı? O "sarımsağa çevirme" lafını hatırlayınca garip geliyor şimdi. İnsanlar bazen iyice abartıyor işte... Entübe olduğunu duyunca şaşırdım açıkçası. Umut ediyorum çabuk toparlanır.

"Dereotundan sarımsağa mı çevirdi kendini acaba? Şimdi kimin ağzına ne girdiğini düşünmek zorundayız..."

Şu Reha Muhtar'ı duymuştum ya, "dere otu musunuz" falan derdi... İşte şimdi kendisi entübe olmuş. İnsan hayata nasıl bir terslik gelir diye düşünmeden edemiyor insan. Umarım çabuk toparlar.

Ya, adamı duymuştuk işte hep. Şimdi bakmışız böyle olmuş. Hayatı garip be. Umarım çabuk iyi olur.

Şu Reha Muhtar'ı duydun mu? Kaza geçirmiş, entübe olmuşlar! Adam hep o sivri diliyle biliniyordu ya, "dere otu musunuz" falan derdi... İşte şimdi kendisi hastanede, konuşamıyor. Hayat işte, bir anda nasıl tersine döner bilemezsin. Umarım çabuk iyileşir de eski haline döner.

Lan, Reha Muhtar'ı duydun mu? Kafa yedi herif! Şimdi entübe olmuşlar. Eskiden "dere otu musunuz" diye bağırır, şimdi konuşamıyor bile! Hayat işte böyle bir şey.

O adam, "dere otu" diye bağırırdı ya! Şimdi susmuş. İronik değil mi? Hayat böyle garip şeyler yapıyor insanı bazen. Umarım çabuk iyileşir de eski haline döner.

Adam "dere otu" diye bağırırdı herifi, şimdi konuşamıyor bile! Hayat işte böyle garip bir şey. Umarım çabuk iyileşir de eski haline döner.

Ya, bu Reha Muhtar olayı bi garip geldi. Adam kaza yapmış, entübe olmuş. Üstelik o "dereotu musunuz bilemiyorum ama sizi sarımsağa çeviririm" lafını hep aklımızda tutarız. Şimdi ne olacak merak ediyorum. Umarım çabuk iyileşir.

Ee, adam dereotunu sarımsağa çevirmekle tehdit ediyordu ya, şimdi makineler ona bakıyor. İroni mi bu? Kim bilir neler dönüyor kafasında şu anda... Neyse geçmiş olsun ama.

Kaza mı? Entübe mi? İşte böyle garip şeyler oluyor hayatta. Adam sarımsakla tehdit ediyordu, şimdi makineler soluk alıp vermesine yardım ediyor. Hayat işte... Kim bilir neler olacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri