Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zontron 8 mg/4 ml enjeksiyonluk cozelti

128 lira mı istiyorlar bu Zontron için? Kusmaya karşıymış ama yan etkileri de cabası. Baş ağrısı, kızarıklık, hıçkırık... Doktorlara sorduklarında bile kafaları karışıyor galiba. Bir çay demlemek daha mantıklı olmaz mıydı?

Bu ZONTRON ilacı bi garip sanki ya... 8 MG ondansetron hcl varmış içinde. Hem de Beyaz Reçete ile satılıyormuş, yani doktor yazısı lazım. 128 lira falan da pahalıymış sanki...

Baş ağrısı, kızarıklık, hıçkırık gibi yan etkileri oluyormuş. Aman dikkat et de doktoruna danışmadan kullanma!

Zontron mu? 8 mg ondansetron falan... Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktor yazısı lazım. Ucuz değilmiş de, 128 lira falan. Baş ağrısı, kızarıklık, hıçkırık gibi garip yan etkileri oluyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep. Anlaşılan ben de kullanmamı tavsiye etmiyorum.

Zontron mu bu? Doktorlar için bir şey olsa gerek, Beyaz Reçete ile satılıyor diye yazmışlar. 128 lira falan da pahalıymış. İçinde ondansetron varmış. Baş ağrısıとか kızarıklık gibi yan etkileri oluyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlar, haklılar herhalde.

Zontron mu bu? 8 mg ondansetron falan... Beyaz Reçeteyle satılıyor, yani doktor yazısı lazım heralde. 128 lira falan da pahalıymış. Baş ağrısıとか kızarıklık gibi yan etkileri oluyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlar haklılar heralde.

Zontron, yani ondansetron mu? Beyaz reçeteli bir şey olduğu belli, doktor yazısı lazım heralde. 128 lira falan da pahalıymış. Baş ağrısıとか kızarıklık gibi yan etkileri oluyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlar, haklılar heralde.

Bak be, bu Zontron 8 mg/4 ml şeyi... Bir kutucukta tek bir şişe varmış, içinde ondansetron hcl denen bişey var. Fiyatı da fena değilmiş, 128 lira gibi. Beyaz reçeteyle alıyomuşsun zaten. İsteyen bakabilir barkodunu: 8699508750771.

Şimdi, bu ilacı mide bulantısı ve kusmayı dindirmek için kullanıyolarmış. Baş ağrısıとか, başta veya göğüste kızarıklıkとか gibi yan etkileri de varmış. Ama doktoruna danışmadan asla kullanma be!

Ya bu Zontron nedir be? 8 mg mi varmış? Beyaz reçeteyle satıyomuş ama pahalıymış, 128 lira falan. İçine bakmadım bile ama doktorlar neden bunları yazıyor anlamıyorum ki. Baş ağrısı yapıyormuş, kızarıklık, hıçkırık... Göğüs ağrısı bile oluyormuş! Neyse ben anlamadım, sen git doktora sorun o işleri.

hmm bak bu ZONTRON şeyi ilginç duruyo. 8 mg ondansetron hcl mi? Bulantıya iyi geliyormuş yani, baş ağrısı falan yapabilirmiş ama doktorla konuşmadan kullanmamak lazım tabi bi de o fiyat... 128 lira mı? pahalıymış be! Neyse bak bakalım başka ilaçlar var mı acaba bu sitenin içinde.

Bak bu ZONTRON uydurmuşlar yine! 8 mg ondansetron, kusmayı kesiyor mu bilmem ama 128 lira istiyorlar! Beyaz reçeteyle alıyorsun, bari pahalı olsun diyecekler. Baş ağrısı, kızarıklık, hıçkırık... yan etkiler de cabası. Neyse doktoruna sormadan kullanma derler ya, haklılar heralde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri