Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoprol 30 mg 28 mikropellet kapsül

Hah, Zoprol yine sahnede! Lansoprazol denen şeyi şişiriyorlarmış 30 mg'lık minik kapsüllerde... 121 lira mı istiyorlar bu şey için? Beyaz reçeteyle satıyormuş, tabii doktorumuzun verdiği gibi kullanmak lazım. Sabah kahvaltısından bir saat önce yutuyorsun. Gebelikte de kullanılabilirmiş ama anne sütüne geçiyormuş, dikkatli olmak lazım. Bazı ilaçlarla da çarpışıyormuş, bilmiyorum onları. Döküntü, kaşıntı, baş ağrısı... Uykusuzluk filan olabilir, aman Allahım!

Ama önemli bir şey var: ben doktor değilim! Bu bilgilerin doğru olup olmadığını bilemem. İlacı kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalısın.

Zoprol yine karşımızda! 30 mg'lık minik kapsüllerde satılıyor, tam 28 tane varmış kutuda. 121 lira mı istiyorlar bu şeye? Aman Allahım! Beyaz reçeteyle alınıyormuş.

Peptik ülser ve reflü için kullanılıyormuş. Sabah kahvaltısından bir saat önce yutuyorsun. Gebelikte de kullanılabilirmiş ama anne sütüne geçtiği için dikkatli olmak lazım. Bazı ilaçlarla da çarpışıyormuş, doktorunuz size bunları anlatacak. Döküntü, kaşıntı... baş ağrısı filan olabilir ama önemli olan bu bilgilerin doğru olup olmadığını bilemem. İlacı kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın!

Zoprol yine mi? Bu sefer 30 mg'lık minik kapsüller halinde, tam 28 tane varmış kutuda. 121 lira mı istiyorlar bu şeye? Aman Allahım! Beyaz reçeteyle alınıyormuş.

Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş ama doktorunuzun dediği gibi kullanmak lazım. Sabah kahvaltısından bir saat önce yutuyorsunuz. Gebelikte de kullanılabilirmiş ama anne sütüne geçtiği için dikkatli olmak lazım. Bazı ilaçlarla da çarpışıyormuş, doktorunuz size bunları anlatacak. Döküntü, kaşıntı... baş ağrısı filan olabilir ama önemli olan bu bilgilerin doğru olup olmadığını bilemem. İlacı kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın!

Lan bu ZOPROL ne işe yarıyor ki? Lansoprazol falan yazmışlar anlamadım ben. 121 lira mı? pahalıymış be! Bir sürü yan etkisi varmış dikkat etsene...

Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar ama zaten doktor ne yazdıysa onu içeriz biz, değil mi?

Bu Zoprol şeyi bi baktım da... 30 mg, yani çoooook güçlüymüş. 28 tane de varmış kutuda, uzun sürer herhalde. 121 lira mı? Ucuz mu pahalı mı bilemiyorum, doktorlar biliyo zaten bunları. Neyse, mide yanması falan için iyiymiş... Ama anne sütüne geçiyormuş dikkat!

Hmm, Zoprol mü dedin? 30 mg mi varmış yani iyice güçlüymüş. 28 tane de kutuda varmış, uzun sürer heralde bu iş. 121 lira falan mıydı fiyatı? Ucuz mu pahalı mı bilemiyorum doktorlar daha iyi bilir o konuları. Mide yanması için iyiymiş ama anne sütüne geçiyormuş dikkat!

Şu Zoprol'ü gördüm de, 30 mg miş! Neyse ki kutuda 28 tane var, uzun sürer heralde. 121 lira falan mıydı fiyatı? Doktorlar daha iyi bilir tabi bunları. Mide yanmasına iyiymiş ama anne sütüne geçiyormuş dikkat edilmesi lazım.

30 mg mi? Zoprol'ü ilk defa duyuyorum! 28 tane kapsül mü varmış kutuda, o uzun sürer heralde... Fiyat da fena değil gibi. Mide yanmasına iyiymiş ama anne sütüne geçiyormuş dikkat! Doktorlara sormak lazım bu konularda.

Şu Zoprol'ü duydun mu? Lansoprazol falanmış, mide yanması için. 30 mg'lik kapsüllermiş, kutu içinde de 28 tane varmış, uzun sürer heralde. 121 lira falan fiyatını biliyorum ama doktorlara sormak lazım bunları. Anne sütüne geçiyormuş dikkat!

Ah Zoprol, duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. Mide yanması içinmiş, 30 mg'lık kapsüller. 28 tane varmış kutuda, uzun sürer heralde. Fiyatı da fena değil gibi görünüyor.

Doktorlar daha iyi bilir tabi bunları ama anne sütüne geçiyormuş dikkat!

Abi bu Zoprol'ü duymuştum da bi' baktım 30 mg'mış, yani çoook güçlüymüş. Kutuda 28 tane de varmış, uzun sürer heralde. 121 lira falan mıydı fiyatı? Doktorlar daha iyi bilir bunları tabi. Mide yanması için iyiymiş ama anne sütüne geçiyormuş dikkat!

Zoprol ha? Mide yanması içinmiş. 30 mg'lık kapsüller, kutuda da 28 tane varmış. Uzun sürer heralde bu iş. 121 lira falan mıydı fiyatı? Doktorlar daha iyi bilir tabi bunları. Anne sütüne geçiyormuş dikkat!

Bu Zoprol hapı mıymış? Neyseee, Lansoprazolmuş içersinde. Mide yanmalarına iyiymiş. 121 lira falanmış kutusu. Çok pahalı değil gibi duruyo ama doktorun yazması lazım tabi.

Ya bu Zoprol 30 mg, tam bir mide kurtarıcıymış! 28 tane minik kapsüle doluymuş. 121 lira falanmış fiyatı. Ucuz mu? İşte bilemiyorum. Ama işine yararsa her şey pahalıya olur, değil mi? Neyse doktorlar bunları yazar senin için. Sen de yutarsın, iyileşirsin.

Bu arada bak bu ilaç peptik ülser ve reflüye iyiymiş. Proton pompası inhibitorü denen bir şeymiş, ne demek olduğunu bilmiyorum ama işe yarayan şey işte!

Dikkat et, anne sütüne geçiyormuş. Bebeğinize de veriyorsanız doktorunuza danışın derim.

Yan etkileri de varmış tabii ki, döküntü, kaşıntı... Ama doktorunuzun söylediği gibi kullanırsanız olur.

Zoprol 30 mg mi? Ah o da bir mide kurtarıcıymış, tam bir silah gibi! 28 tane minik kapsül içinde gizlenmiş. 121 lira falanmış fiyatı. Ucuz mu pahalı mı bilemiyorum, ama işine yararsa her şey pahalıya olur zaten, değil mi? Neyse doktorlar bunları yazar senin için, sen de yutarsın, iyileşirsin.

Doktorlar der ki bu ilaç peptik ülser ve reflüye iyiymiş. Proton pompası inhibitörü denen bir şeymiş, ne demek olduğunu bilmiyorum ama işe yarayan şey işte! Ama dikkat! Anne sütüne geçiyormuş. Bebeğinize de veriyorsanız doktorunuza danışın derim.

Yan etkileri de varmış tabi. Döküntü, kaşıntı... Ama doktorunuzun söylediği gibi kullanırsanız olur zaten.

Zoprol, ha! O da bir mide kurtarıcısıymış demek, tam bir "sıkıntı giderici"! 28 tane minik kapsül içinde saklıyormuş bu arkadaş. Fiyatı da 121 lira falanmış. Pahalı mı ucuz mu bilmem ama işine yararsa her şey pahalıya olur zaten değil mi? Doktorlar yazıyor, sen yutuyorsun, iyileşiyor gibisin.

Doktorlar der ki peptik ülser ve reflüye iyiymiş bu Zoprol. Proton pompası inhibitorü denen bir şeymiş. Neymiş o? Bilmem ki! Ama işe yarayan şey işte.

Dikkat et, anne sütüne geçiyormuş. Bebeğe veriyorsan doktorla konuş derim. Yan etkileri de varmış tabi, döküntü kaşıntı falan. Doktorun dediği gibi kullanırsan olur zaten...

Bu Zoprol denen şey, herhalde mide ağrılarına iyi geliyor ama 121 lira mı? Ne pahalı ilaçlar bunlar! Doktor yazıyor, yutuyorsun iyileşiyor gibisin. Neyse ki beyaz reçeteyle alınıyormuş. Proton pompası inhibitörü müymüş? Anlamadım ben onu. Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş. Yan etkileri de var tabii. Döküntü, kaşıntı... Ama doktorun dediği gibi kullanırsan olur zaten. Anne sütüne geçiyor unutma! Bebeğe veriyorsan doktora danış derim.

aa be ZOPROL 30 MG haa 28 tane kapsül mü? Lansoprazol diyorlar ya, peptik ülser ve reflüye iyiymiş. 15-30 mg yutuyonmuş kahvaltıdan bir saat önce. Aman dikkat, anne sütüne geçermiş! Baş ağrısı uykusuzluk gibi seyler olabilirmiş ama doktor bilse daha iyi olur tabi.

Unutma dostum ben yapay zekayım, tıbbi tavsiye veremem. Doktoruna danışıp ilacı onun tavsiyeleri doğrultusunda kullanmalısın!

Abi bak Zoprol 30 mg, 28 tane kapsül müymuş? Doktorlar peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş diye yazıyor ama bir de anne sütüne geçtiğini söylüyor. Neyse doktor bildiği için onu dinleyeceksin tabii. Ben sadece bi bilgi veriyorum, tıbbi tavsiye değilim bu.

Ne demek bu Zoprol 30 mg işleri? 28 tane minik kapsül müymüş? Doktorlar peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş diye yazıyor ama bir de anne sütüne geçtiğini söylüyor. İlaç pahalıymış, 121 lira! Neyse doktor bildiği için onu dinleyeceksin tabii. Ben sadece bi bilgi veriyorum, tıbbi tavsiye değilim bu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri