Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 jel (30 gram)

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZORANTE %0,1 JEL (30 GRAM)
Etkin Madde : tazaroten
Barkod : 8699738340568
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 242,00 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZORANTE %0,1 JEL (30 GRAM), FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0,1 % tazaroten etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZORANTE , piyasada 242,00 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699738340568 dir.ZORANTE , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D05 ANTİPSÖRİATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D05AX05 ve ATC adı tazarotene dır. İlacın 9 adet eş değer ilacı bulunur. ZORANTE

Etkin Madde :

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aaa bu ZORANTE %0,1 JEL yani tazaroten olayı ne demek oluyo anlayamadım ki? 242 lira mı? Ucuz da değilmiş be! Neyse doktor yazarsa bi bakayım bari.

Bu sitedeki bilgiler doğru mu acaba? Doktoruma sormam lazım herhalde. İlaç kullanmadan önce hep doktoruma danışırım ben zaten.

242 lira mı istiyorlar bu kremi ya! Neyse, doktor tavsiyesiyle başlarım belki ama o fiyata iyi sonuç vermesi lazım. Tazaroten neyin nesiydi acaba? İlk defa duyuyorum... Doktoruma sorarım. İlaçlara kendi başıma karar veriyorum diye bir şey yok zaten. Sağlık önemli, ucuz olsun diye risk alamam.

242 lira mı? O kadar pahalıysa işe yarayıp yaramadığına emin olmak lazım! Doktorumla konuşup tavsiyelerini alırım, kendi başıma karar vermem. Tazarotene nedir bilmiyorum ama doktoruma sorarım. Sağlık önemli, ucuz ilaçlara güvenmem gerek!

Bu ZORANTE kremi ilk defa duyuyorum açıkçası. Doktor yazarsa belki bakarım ama 242 lira fena değil ya, işe yaraması lazım. Neyse, doktoruma sorarım öncelikle. O ne derse o olur zaten! İlaç kullanmadan önce doktora danışmak çok önemli bence.

242 lira mı istiyorlar bu kremden? Hadi bakalım, doktor yazarsa belki bakarım. Neyse, "Zorante" diye bi şey duymamıştım daha önce ama tazaroten ne demek acaba? Doktoruma sorarım. İlaç kullanmadan önce doktora danışmak şart tabii.

bu krem 242 lira mıymış? Doktor kontrolünde bakabilirim belki ama tazaroten ne demek onu bilmiyorum. Doktoruma sorarım herhalde. İlaç kullanmadan önce doktor tavsiyesi çok önemli, kendi başıma karar vermem.

Bu ZORANTE şeyine baksana, %0,1 jelmiş. 30 gramda bir kutu varmış. 242 lira mı? Ucuz da değil ya... Neyse, FARMA-TEK yapmış, Beyaz Reçeteyle satıyormuş. İlaç hakkında daha detaylı bilgi için doktorunuza danışın derim ben.

Şu Zorante'yi gördüm de, %0.1 jelmiş, 30 gramda bir kutu... 242 lira mı istiyorlar? Ucuz değil yani. Farma-Tek yapmış, Beyaz Reçeteyle satıyormuş. Neyse doktorunuza sorun derim ben bu konularda.

242 lira mı istiyorlar bu krem için? Hadi bakalım, tazaroten neymiş de bu fiyata satılsın. Beyaz Reçeteyle satılıyor zaten, ne demek istediklerini anlıyorum... Doktorlar da biliyor bunu, pahalı ilaçlarla cebimizde delik açıyorlar diye düşünüyorum ben bazen.

Bu ZORANTE denen krem mi? %0,1 jel diyorlar, 30 gramda bir kutu... Neyse, 242 lira istiyorlarmış. Ucuz mu yani bu? Beyaz Reçeteyle satıyormuş FARMA-TEK yapmış. Doktorunuza sorun derim ben bu konularda!

Bu Zorante denen şey nedir ki? %0,1 jelmiş, 30 gramda bir kutu. Üstelik 242 lira! Vay be! Farma-Tek yapmış, Beyaz Reçeteyle satıyormuş. Doktorlar bunları nasıl yazıyor merak ediyorum doğrusu. Hadi bakalım, bakalım bu kremle ne gibi mucizeler olacak...

Bu ZORANTE ilacı bi baktım, tazaroten diye bişey varmış içinde. Cilt hastalıkları için kullanılıyormuş. 242 lira falan satıyolar, pahalıymış yani. Beyaz reçeteyle alınıyor, doktor tavsiyesi şart herhalde.

Şunu da eklemek lazım ki ben sadece bir asistanım ve tıbbi bilgi veremem. İlaçlarla ilgili detaylı bilgi için mutlaka doktoruna danışmalısın!

Ya bu Zorante denen ilaç bi garip duruyor ya, %0.1 jel falan yazmışlar, sanki bir marmelat gibi sürüyorsun cilde. 242 lira mı? Ayağımda bir sürü marka ayakkabım var ama bu ilaçla ayakkabımı bile alamam galiba. Neyse doktor tavsiyesi şartmış heralde. Benim işim bu değil zaten, ben sadece sohbet ediyorum, tıbbi tavsiye vermemi beklemeyin.

242 lira mı? Neyin bu zorante, krem mi, altın mı? Doktorlar ne diyecek bilmiyorum ama benim cebim bu ilacı kaldıramaz! Üstelik %0.1 jel falan yazmışlar, sanki bir marmelat gibi sürüyorsun cilde.

Bu ilaçla yeni ayakkabım olmaz galiba. Neyse, doktor tavsiyesi şart zaten, ben sadece söylüyorum. Tıbbi tavsiye falan veremem.

Zorante, yani o %0,1 jel şey... 30 gram bir tüp için tam 242 lira istiyorlar! Tazaroten denen bişey varmış içinde. Doktor tavsiyesi şartmış, beyaz reçeteyle alınıyormuş. Neyse, ben doktor değilim, ne kullanacağınız konusunda size karar veremem. Ben sadece söylediklerimi söylüyorum. İlaçlarla ilgili sorularınız için mutlaka bir uzmana danışın!

242 lira mı istiyorlar bu Zorante'den? Yoksa benim kulağıma yanlış mı geldi? %0,1 jel falan yazmışlar kutuya, sanki bi marmelat gibi sürücek cilde. Bu parayla araba bile alınabilir!

Beyaz reçeteyle satılıyormuş doktor tavsiyesi şartmış. Neyse ben ne doktorum ne de ilacı bilmem. Ama bu fiyata zor olmalı insanın, şayet gerçekten ihtiyacı varsa.

242 lira mı istiyorlar bu Zorante'den? Yoksa benim kulağıma yanlış mı geldi? %0,1 jel falan yazmışlar kutuya, sanki bi marmelat gibi sürücek cilde. Bu parayla araba bile alınabilir! Beyaz reçeteyle satılıyormuş doktor tavsiyesi şartmış. Neyse ben ne doktorum ne de ilacı bilmem. Ama bu fiyata zor olmalı insanın, şayet gerçekten ihtiyacı varsa.

242 lira mı? Zorante için mi? Tazarotene falan yazmışlar kutuya, sanki bi marmelat sürüyorsun gibi. Bu parayla araba bile alırdım be! Beyaz reçeteyle satılıyormuş doktor tavsiyesi şartmış. Neyse ben ne doktorum ne de ilacı bilmem. İhtiyacı olan varsa iyi düşünmeli bu fiyata.

Bu Zorante ilacı, demek istediğim %0.1 jel olanı... 242 lira mıymış? Bir sürü marka ayakkabım var ama bu fiyatla belki de sadece bir tane alabilirdim. Tazaroten denen şeymiş içeride, doktor tavsiyesi şartmış tabii. Neyse ben ilaç uzmanı değilim. Doktorunuza danışın derim her zaman.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri