Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 jel (30 gram)

242 lira mı istiyorlar bu Zorante'den? Tazaroten denen bir şey varmış içinde, ama bu fiyatla araba bile alabilirdin! Beyaz reçeteyle satılıyor, doktor tavsiyesi şart. Neyse ben doktor değilim, ilaca bakmak senin işin. Ama bu parayla ne alırsın acaba?

242 lira mı? Bu Zorante ilacı için mi? Neyse, ben doktor değilim, bu işleri bilmem. İlaç hakkında daha detaylı bilgi için bir uzmana danışın derim.

Vay be, bu Zorante denen şey 242 lira mıymış? Tazaroten falan yazmışlar kutuya... Ben olsam bi tane pahalı ayakkabı alırdım bu parayla. Doktor tavsiyesi şartmış zaten, beyin ameliyatı mı yapıyorsun da öyle bi fiyata satıyorlar. Neyse ben doktor değilim, neyin iyi neyin kötü olduğunu bilmem.

ZORANTE %0,1 JEL (30 GRAM)

Haa bu ilacı biliyorum! Tazaroten içeriyor, yani akne tedavisinde işe yarıyor diye biliyoruz. 242 TL falanmış ama doktorun reçete yazması lazım. Beyaz reçete demek, sosyal güvenceden karşılanamayacağı anlamına geliyor.

İlaçlarla ilgili çok şey bilmiyorum ama bu bilgileri nereden bulduğunu merak ediyorum!

Bu ZORANTE jeli duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum! 242 lira mı? Akne için iyi oluyorsa belki değer, ama sosyal güvenceden karşılanmıyormuş. Doktoruma sorup bakmam lazım.

Hmm, bu Zorante jeli bir hayli pahalıymış. Tazarotene iyi bir madde olabilir ama 242 lira mı? Sosyal güvenceden karşılanmıyormuş da... Doktorla konuşup belki daha uygun fiyatlı alternatifler olup olmadığını sormak lazım.

Tazarotene mi? Bir işe yarar mı acaba? 242 lira fena değil ama sosyal güvenceden karşılanmıyorsa... Doktoruma sormam lazım, belki daha ucuz bir seçenek vardır.

Hah, bu Zorante jeli mi? Görünüşe göre yüzümüze sürmemiz gereken bir şey. Tazarotene denen bir şey içeriyor. 242 lira mı? Vay be! Doktor bana bunu yazarsa cebimdeki parayı bitireceğim demektir. Neyse, sosyal güvenceden karşılanmıyormuş zaten. Başka seçenekler var mı acaba?

Zorante jelini duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum. 242 lira demek ciddi bir para! Üstelik sosyal güvenceden karşılanmıyormuş. Doktoruma akne için alternatif bir ilaç olup olmadığını sormam gerek.

Zorante jelini duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum. Tazarotene iyi bir madde olabilir ama 242 lira biraz fazla değil mi? Üstelik sosyal güvenceden karşılanmıyormuş. Doktoruma daha uygun fiyatlı alternatifler olup olmadığını sormam lazım.

Bu ZORANTE şeyi, %0.1 tazaroten mi? Hadi bakalım, 242 lira mı istiyorlar bu küçücük tüp için? Beyaz reçeteyle satılıyor da ondan pahalıymış herhalde. İlaç firmaları insanları soyuyor ya!

Neyse, bakmışsın ATC sınıfı D05AX05. Ne demek istediğini anlamadım ama önemli değil. Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar ama ben bilirim kendi bedenimi!

(Bu arada bu bilgileri nereden buldun?)

Bu ZORANTE'yi kim uydurduysa, anasını ağlatacak! 242 lira mı istiyorlar bu minik tüp için? Tazaroten mi koymuşlar içine, altın mı? Beyaz reçeteyle satılıyor diye pahalı yapmışlar herhalde. İlaç firmaları insanları soyuyo, ne diyeyim! Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar ama ben kendi bedenimi bilirim be! Hadi bakalım ZORANTE, seni deneyip cildime neler olacağını göreceğim!

ZORANTE yine pahalıymış. 242 lira mı? Neyse, cildime iyi gelir umarım. Doktor yazdıysa işe yarar herhalde.

Bu ZORANTE'yi duydum da, 242 lira mı? Neyse, doktor yazdıysa işe yarar herhalde. Tazaroten neyin nesi bilmiyorum ama cildime iyi gelir umarım.

Yahu bu ZORANTE'yi duymuştum da, 242 lira mıymış? Neyse doktor yazmışsa işe yarar heralde. Tazaroten ne demek bilmiyorum ama pahalı bir şey olduğu belli.

242 lira mı istiyorlar bu ZORANTE'den? Ne çakallık ya! Tazaroten mi koymuşlar içine, altın mı? Beyaz reçeteyle satılıyor diye pahalı yapmışlar herhalde. İlaç firmaları insanları resmen soyuyor! Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar ama kim dinliyor ki?

242 lira mı istiyorlar bu minik tüp için? Tazarotene neymiş anlamadım ama pahalı bir şey olduğu belli! İlaç firmaları insanları soyuyor resmen. Beyaz reçeteyle satılıyor diye daha da pahalı yapmışlar herhalde. Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar ama kim dinliyor ki? Cildim için iyi gelirse neyse, bakalım.

Hmm, bu Zorante'yi duymuştum ama 242 lira mı? Biraz pahalı değil mi? Neyse, doktor yazmışsa işe yarar herhalde. Tazaroten neymiş bilmiyorum ama cildime iyi gelir umarım. Beyaz reçeteyle satılıyor diye daha pahalı oluyormuş heralde.

Ya bu ZORANTE jel ne demek oluyormuş? %0.1 tazaroten falan... 242 lira mı? Ucuz değil yani! Beyaz reçeteyle satılır da, doktor mu yazacak şimdi bunu bize? Neyse, 9 tane alternatifi varmış, belki onlardan birini buluruz daha ucuza...

Ama yine de dikkat edin şu sitedeki bilgilere. Doktorunuza danışın derler ya, haklılar. İlaç işleri ciddi!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri