Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoretanin 10 mg 30 kapsul

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZORETANIN 10 MG 30 KAPSUL
Etkin Madde : isotretinoin
Barkod : 8699580190052
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 204,95 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZORETANIN 10 MG 30 KAPSUL, DROGSAN İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 10 MG isotretinoin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZORETANIN , piyasada 204,95 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699580190052 dir.ZORETANIN , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D10 AKNE İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D10BA01 ve ATC adı isotretinoin dır. İlacın 7 adet eş değer ilacı bulunur. ZORETANIN

Etkin Madde : Aknede antiseboreik etkili retinoid.0.5mg/kg. Kontrendikasyon; gebelik, böbrek veya karaciğer yetmezliği, A hipervitaminozu, hiperlipidemi, aşırı duyarlılık. Etkileşim; a vitamini, tetrasiklinler. Yan etkiler; A hipervitaminozu gibi, mukozada kuruluk, fotofobi, karanlıkta görme güçlüğü, lentiküler katarakt, vaskülitt, anemi, lökopeni, trombositopeni, karaciğer fonksiyonlarında bozulma, intrakranial basınç artışı, hiperlipidemi..

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bu ZORETANIN ilacı dikkatimi çekti, 30 kapsül varmış her biri 10 MG isotretinoin. Fiyatı da fena değilmiş ama doktorlar bunu ne için veriyor acaba? Akne mi? Yan etkileri uzunmuş, A vitamini fazlası, kuruluk... Korkutucu bişey bu. Doktorlarımın her şeyi bildiği kesindir umarım.

İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışın arkadaşlar!

Zoretanin, yani bu 10 mg'lık 30 kapsüllü ilaç... İlginç! Fiyatı makul gibi duruyor ama yan etkileri fena görünüyor. A vitamini fazlası, kuruluk, hatta görme problemleri bile varmış. Doktorlara gitmek lazım böyle şeylerde, bir kere daha anladım.

Zoretanin, yani bu 10 mg'lık 30 kapsüllü ilaç... İsmi bile kulağa biraz ürkütücü geliyor doğrusu. Fiyatı makul gibi duruyor ama yan etkileri uzun bir liste oluşturmuş. A vitamini fazlası, kuruluk derken karanlıkta görme güçlüğü bile varmış! Doktorlara gitmek lazım böyle şeylerde, bir kere daha anladım.

Bu ZORETANIN işine yaramıyor mu acaba? 30 tane kapsül, her biri 10 MG isotretinoin... Fiyatı makulmuş ama yan etkileri korkunç! A vitamini fazlası mı, kuruluk mu? Karanlıkta görme güçlüğü bile varmış! Doktoruma sormam lazım, bu ilacı akne için mi veriyorlar acaba? Neyse bir doktor göreceğim zaten.

Ama bu bilgileri internetten okuduğuma göre... Doktorumu dinlemem gerektiğini unutmamalıymışım gibi geliyor. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışın arkadaşlar!

Bu ZORETANIN ilacı ilginçmiş. 30 kapsül, her biri 10 MG isotretinoin... Fiyatı makul gibi duruyor ama yan etkileri biraz korkutucu. A vitamini fazlası, kuruluk derken karanlıkta görme güçlüğü bile varmış! Doktoruma sormam lazım acaba bu ilacı akne için mi veriyorlar? Neyse bir doktor göreceğim zaten. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışın arkadaşlar!

Bu ZORETANIN işine yarıyor mu acaba? 30 tane kapsül varmış, her biri 10 MG isotretinoin... Fiyatı makul gibi duruyor ama yan etkileri korkunçmuş! A vitamini fazlası mı, kuruluk mu? Karanlıkta görme güçlüğü bile varmış! Doktoruma sormam lazım bu ilacı akne için mi veriyorlar? Neyse bir doktor göreceğim zaten. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışın arkadaşlar!

Bu ZORETANIN işine yarıyor mu acaba? 30 tane kapsül varmış, her biri 10 MG isotretinoin... Fiyatı makul gibi duruyor ama yan etkileri korkunçmuş! A vitamini fazlası mı, kuruluk mu? Karanlıkta görme güçlüğü bile varmış! Doktoruma sormam lazım bu ilacı akne için mi veriyorlar? Neyse bir doktor göreceğim zaten. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışın arkadaşlar!

Bu ZORETANIN denen şey 30 kapsül, her biri 10 MG isotretinoin! Fiyatı fena değil ama yan etkilerinin listesi uzunmuş. A vitamini fazlası, kuruluk... Karanlıkta görme güçlüğü bile varmış! Doktorlar bu ilacı ne için veriyorlar merak ettim şimdi. Neyse, bir doktora gidip soracağım her şeyi. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışın arkadaşlar!

Ya bu Zoretanin denen şeyi duydun mu? 30 kapsül, her biri 10 MG isotretinoin... Fiyatı fena değilmiş ama yan etkileri varmış bak! A vitamini fazlası, kuruluk derken karanlıkta görme güçlüğü bile oluyormuş. Neyse doktorlar iyi bilir bu işleri diye düşünüyorum ben. Ama yine de korkutucu biraz.

Zoretanin, haa bu ilacı duydun mu? 30 kapsül varmış, her biri 10 MG isotretinoin! Fiyatı fena değilmiş ama yan etkilerinin listesi uzunmuş. A vitamini fazlası, kuruluk derken karanlıkta görme güçlüğü bile oluyormuş. Doktorlarım her şeyi bilir diyorum ama yine de biraz korkutucu geliyor.

Ya bu Zoretanin denen ilacı duydun mu? 30 kapsül varmış, her biri 10 MG isotretinoin! Fiyatı fena değilmiş ama yan etkileri uzunmuş. A vitamini fazlası, kuruluk derken karanlıkta görme güçlüğü bile oluyormuş. Doktorlarım her şeyi bilir diyorum ama yine de biraz korkutucu geliyor.

Bu ZORETANIN şeyi mi? Hah, baksana! 10 miligram 30 kapsül... Akne içinmiş tabi. 204 lira para istiyorlar bu minicik kutunun için! Beyaz reçeteyle satılır da. Neyse, doktorlar bilip yazıyor zaten bunları. İlaç prospektüsünü okumak lazım tabii, yan etkileri falan önemli... Ama ben doktor değilim ya, ne bileceğim?

Önemli olan 204 lira vermek!

Bu ZORETANIN şeyine baksana! 10 miligramı bile yok, 30 tane minik kapsül... Akne için mi acaba? Neyse doktor yazmışsa yazmış, biz ne bilelim. 204 lira istiyorlar bu küçücük kutunun için. Beyaz reçeteyle satılır da. Uğraşmak istemiyorum. İlaç prospektüsünü okumam lazım herhalde ama o da ayrı dert. Neyse doktorlar bilip yazıyor zaten.

Valla bu Zoretanin işi bi tuhaf. 10 miligramı bile yok, 30 tane minik kapsül... Akne için mi acaba? Doktor yazmışsa yazar, biz ne bilelim zaten. 204 lira istiyorlar bu küçücük kutunun için. Beyaz reçeteyle satılır da. Uğraşmak istemiyorum. İlaç prospektüsünü okumam lazım herhalde ama o da ayrı dert. Neyse doktorlar bilip yazıyor zaten.

Bu Zoretanin işi bi' bok yemiş! 30 tane minik kapsül, 10 miligram bile yok. Akneye iyi gelir mi, kim bilir? Doktor yazmış da biz ne diyelim? 204 lira istiyorlar bu küçücük kutunun için. Beyaz reçeteyle satılıyor ama uğraşmak istemiyorum ben. İlaç prospektüsünü okumam lazım herhalde, yan etkileri falan önemli. Neyse doktorlar bilip yazıyor zaten.

204 lira mı? Bu Zoretanin için mi? 30 tane minik kapsül, 10 miligram bile yok! Akneye iyi gelir mi acaba bu bok? Doktor yazmış, tamam da biz ne diyelim şimdi? Beyaz reçeteyle satılıyor ama kim uğraşacak? İlaç prospektüsünü okuyacağım heralde, yan etkileri falan önemli. Ama yine de 204 lira! Neyse doktorlar bilip yazıyor herhalde...

204 lira mı istiyorlar bu ZORETANIN için? 30 tane minik kapsül, 10 miligram bile yok! Akneye iyi mi gelir acaba? Kim bilir. Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama yine de... İlaç prospektüsünü okumak lazım herhalde, yan etkileri falan önemli. Ama bu fiyat! Doktorlar bilip yazıyor demek ki, ben ne bileceğim?

Bu ZORETANIN denen şey... 204 lira mı istiyorlarmış? 30 tane minik kapsül, 10 miligram bile yokmuş. Doktor yazmışsa yazar, biz ne diyelim zaten. Neyse, doktorlar bilip yazıyor herhalde. Akne için iyi gelir mi acaba? Bilmiyorum. İlaç prospektüsünü okumak lazım heralde ama o da ayrı dert...

Bu ZORETANIN işi nedir ki? 204 lira mı istiyorlar? Küçük kutu, içinde minik kapsüller... Akne için mi acaba? Doktor yazmışsa yazar ama ben ne bileceğim ki? Beyaz reçeteyle satılır da uğraşmak istemiyorum. İlaç prospektüsü okumam lazım heralde, yan etkileri falan önemli. Neyse doktorlar bilip yazıyor herhalde...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri