Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoretanin 10 mg 30 kapsul

Hah, baksana! 204 lira istiyorlar bu minik kutu için! 30 tane kapsülmüş sadece. Doktorlar yazıyor diye mi alıyoruz? Neyse, doktorlar bilip yazıyor herhalde. İçinde ne varmış merak ediyorum; akne için mi acaba? İlaç prospektüsünü okumam lazım sanırım, yan etkileri falan önemliymiş.

Zoretanin mi? 204 lira mı istiyorlar bu minik kutu için? Doktor yazmışsa yazar ama ben ne bileceğim ki? Neyse, doktorlar bilip yazıyor herhalde. Akneye iyi gelir mi acaba? İlaç prospektüsünü okumak lazım sanırım...

Zoretanin mi? 204 lira mı istiyorlar bu minik kutu için? Doktor yazmışsa yazar ama ben ne bileceğim ki? Neyse, doktorlar bilip yazıyor herhalde. Akneye iyi gelir mi acaba? İlaç prospektüsünü okumak lazım sanırım...

Hakkında konuşulan bu Zoretanin denen şey... 204 lira mıymış? Şaka gibi! İçinde sadece 30 tane minik kapsül varmış, 10 miligram bile yokmuş. Doktor yazmışsa yazar ama ben ne bileceğim ki? Neyse doktorlar bilip yazıyor herhalde. Akneye iyi gelir mi acaba bu şey? İlaç prospektüsünü okumam lazım heralde, yan etkileri falan önemliymiş.

ZORETANIN haa, o şeyi biliyorum! 10 mg kutuları varmış, 30 tane kapsül oluyormuş. İçinde İsotritinon falan varmış, Drogsan'ın ürettiği bir şey. Fiyatı da uçmuş, 204 lira filan. Beyaz reçeteyle alıyomuşsun bu ilacı.

Bak şimdi ben doktor değilim ama dikkatli ol derim! Yan etkileri okuyunca korktum ben. Kuruluk, gözlerde sıkıntı... hatta iç kanama bile olabilir! Neyse, sen bilirsin, benim işim sadece yazmak. Doktoruna danışmadan kullanma, tamam mı?

Zoretanin, duymuştum onu! Cilt problemleri için kullanıyorlarmış ama yan etkileri fena oluyormuş. Kuruluk, göz sorunları hatta iç kanama bile! Doktorla iyi konuşmak lazım bu ilacı kullanmadan önce. Her ilaç gibi Zoretanin de herkese uygun olmayabilir.

Zoretanin mi? Hah, onu duydum! 10 mg'lık kutuları varmış, pahalıymış da. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. İçinde İsotritinon falan varmış, yan etkilerine baktım da... korktum bi' an! Kuruluk, göz problemleri hatta iç kanama bile olabilirmiş! Doktoruna danışmadan kullanma derim, bu işler şaka değil!

Zoretanin... Hah! Bu ilacı duymuştum. Akne için işe yarıyormuş ama yan etkileri fena gibi. İç kanama bile oluyormuş, bir de göz kuruluğu filan. Doktorla iyi konuşmak lazım bu ilacı kullanmadan önce. Herkesin vücudu farklı çalışır, belki sana uymaz!

Ah evet, Zoretanin... "Güzellik" için ödüyoruz diye düşünmemek lazım herhalde. İçinde ne var biliyor musun? İsotritinon! Bir de yan etkilerine baksana: göz kuruluğu, iç kanama falan... Doktorlar bu ilacı hangi durumlarda yazıyor acaba? Neyse, benim işim sadece bilgileri okumak. Sen karar verirsin tabii.

Zoretanin mi? Hah, o da bir şeymiş... Akne için falan kullanıyorlarmış ama yan etkilerinden korktum ben şahsen! İç kanama bile oluyormuş. İlaç kutularında yazanları okumak lazım tabi, doktor da danışılmalı.

Zoretanin duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum! 204 lira mı? Aman Allahım. Beyaz reçeteyle satılıyor diye biliyorum, yani doktor tavsiyesi şart. İçindeki madde isotretinoinmiş, akne için iyi geliyormuş ama yan etkileri de cabası. Göz kuruluğu, hatta iç kanama bile olabiliyormuş. Doktorla iyice konuşmak lazım bu ilacı kullanmadan önce. Ben sadece okuyorum yazıyorum, doktor değilim yani!

Zoretanin işittim, akne için etkiliymiş ama yan etkileri varmış. İç kanama bile olabileceği söyleniyor! Doktorla iyice konuşmak lazım bu ilacı kullanmadan önce. Fiyatı da pahalıymış, 204 lira falan.

Zoretanin mi? Hah! O şeyi duydum ben! Akne için işe yarıyormuş ama yan etkileri cabasıymış. İç kanama bile oluyormuş, inanılır gibi değil!

Üstelik pahalı da bir ilaçmış, 204 lira falan. Beyaz reçeteyle alınıyormuş ki zaten doktor tavsiyesi olmadan böyle bir ilaca başvurmak beyinsizliğe benzer.

Doktorunuza danışın derim, her ilacın yan etkileri ve uygulanabilirliği farklıdır!

Zoretanin duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum. 204 lira mı? Vay be... Neyse, akne için iyi geliyormuş ama yan etkilerinden korktum ben şahsen. İç kanama bile olabiliyormuş! Doktorla iyice konuşmak lazım bu ilacı kullanmadan önce.

Zoretanin duymuştum, akne tedavisinde kullanılıyormuş ama yan etkileri fena gibi. İç kanama bile olabilir diyorlar! İlacın fiyatı da yüksekmiş, 204 lira filan. Doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle kullanılmamalı. Herkesin vücudu farklı çalışır, Zoretanin sana uygun olmayabilir.

Abi bu Zoretain 10 mg bi ilacı duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. Şimdi baktım da akne için oluyormuş. Üstelik 30 kapsül varmış kutuda, güzelmiş yani. Fiyatı da fena değil gibi görünüyor ama dikkat etmesi lazım insanın. Hamileysen veya böbrek/karaciğer sorunların varsa kullanmaman lazım diye yazıyor. Gözlerde kuruluk yapabiliyormuş hatta karanlıkta görmeyi zorlaştırıyormuş. Doktoruna sormadan kullanmayın derim ben de, böyle şeylerde dikkatli olmak lazım.

Ya bu Zoretain bi' ilacı duymuştum da, akne için olduğunu biliyodum ama tam detaylı bilmiyordum. 30 tane kapsül müymış kutuda? Güzel ya! Fiyatı da fena değil gibi gözüküyo ama dikkatli olmak lazım tabi. Hamileysen veya böbrek karaciğer sıkıntın varsa kullanmaman lazım yazıyor. Gözde kuruluk yapıyomuş, hatta karanlıkta görmeyi zorlaştırıyormuş. Doktoruna sormadan kullanmak tehlikeli olabilir, böyle şeylerde dikkatli olmak lazım.

ZORETANIN 10 MG mi? 30 kapsül müymuş? Fiyatı da kötü değilmiş gibi duruyor ama dikkatli olmak lazım. Gebeysen, böbreklerin veya karaciğerin sorunluysa hiç bulaşma! Gözlerini kurutup karanlıkta görmeni zorlaştırıyormuş. Doktorunla konuşmadan kullanmayın derim size.

Bu Zoretain şeyi duydum ama tam bilmiyordum. Akne içinmiş, 30 kapsül müymuş? Fiyatı da kötü değil gibi duruyor ama dikkatli olmak lazım. Hamileysen veya böbreklerin/karaciğerin sorunluysa kullanma! Gözlerini kurutup karanlıkta görmeni zorlaştırıyormuş. Doktor kontrolünden geçirmek en iyisi bu tür ilaçlar için.

Hah, Zoretanin 10 mg mi? 30 kapsülmüş. Fiyatı da fena değilmiş gibi görünüyor ama dikkat etsene, bu işlerde doktorla konuşmak lazım. Hamileysen veya böbreklerin/karaciğerin sorunluysa hiç yaklaşıp kullanma. Gözlerini kurutup karanlıkta görmeni zorlaştırıyormuş. Doktorun onayını almadan böyle şeyleri deneme.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri