Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoretanin 20 mg 30 kapsul

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZORETANIN 20 MG 30 KAPSUL
Etkin Madde : isotretinoin
Barkod : 8699580190069
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 352,49 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZORETANIN 20 MG 30 KAPSUL, DROGSAN İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 20 MG isotretinoin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZORETANIN , piyasada 352,49 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699580190069 dir.ZORETANIN , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D10 AKNE İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D10BA01 ve ATC adı isotretinoin dır. İlacın 7 adet eş değer ilacı bulunur. ZORETANIN

Etkin Madde : Aknede antiseboreik etkili retinoid.0.5mg/kg. Kontrendikasyon; gebelik, böbrek veya karaciğer yetmezliği, A hipervitaminozu, hiperlipidemi, aşırı duyarlılık. Etkileşim; a vitamini, tetrasiklinler. Yan etkiler; A hipervitaminozu gibi, mukozada kuruluk, fotofobi, karanlıkta görme güçlüğü, lentiküler katarakt, vaskülitt, anemi, lökopeni, trombositopeni, karaciğer fonksiyonlarında bozulma, intrakranial basınç artışı, hiperlipidemi..

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ZORETANIN, yani o 20 mg'lık kapsüller... İşte bu ilacı ben kullanmayı düşünüyordum ama doktorum bana "Beyaz reçeteyle satılıyor" dedi. Neyse, merak ettim, gidip baktım fiyata... 352 lira mı? Vay be! İlaç pahalıymış.

Ama doktorum bana akne için iyi geleceğini söyledi. İlginç bi şeymiş, isotretinoin diyorlar. Gebelik döneminde kullanılamazmış, dikkatli olmak lazım. Yan etkileri de varmış tabii... Kuru mukoza, görme problemleri... İlaçları kullanmadan önce doktorunuza danışın derler hep ya, haklılar.

Uff, bu ZORETANIN işleri zor bişeymiş be. 352 lira mı? Doktor bana akne için iyi geleceğini söyledi ama yan etkileri okuyunca korktum bi garip. Kuru mukoza, görme problemleri... Allah korusun! Beyaz reçeteyle satılıyor zaten, demek ki ciddi bi ilaç. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılar herhalde.

352 lira mı? Bu Zoretanin denen ilaca para vermeye yanaşmam ben! Akne için iyi olabilir diyorlar ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor. Kuru mukoza, görme problemleri... Allah korusun böyle bi dertle uğraşmak istemiyorum ben! Beyaz reçeteyle satılıyor zaten demek ki ciddi iş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler haklıymışlar. Ben bu riske girmem.

352 lira mı istiyorlar bu ilaca? Ciddi para! Akne için iyi oluyormuş ama yan etkileri de cabası. Kuru mukoza, görme problemleri... Bence ben doktoruma başka bir çözüm bulsun daha iyi olur.

352 lira mı? Bu Zoretanin denen ilacı düşünmek bile zor geliyor bana! Akne için iyi olabilir diyorlar ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor. Kuru mukoza, görme problemleri... Allah korusun böyle bi dertle uğraşmak istemem ben! Doktoruma başka bir çözüm bulması lazım herhalde.

Bu Zoretanin ilacı heralde iyi bi şey ama 352 lira mı? ! Üstelik beyaz reçeteyle satılıyor demek ki ciddi iş. Doktoruma sordum, akne için iyi oluyormuş ama yan etkileri de varmış. Kuru mukoza, görme problemleri falan... Korkunç bişey! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılar herhalde. Ben bu riske girmem.

Bu Zoretanin işi bi garip. Akne için mi iyiymiş? 352 lira mı istiyorlar? İlaçmış ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor. Kuru mukoza, görme problemleri... Allah korusun böyle şeyler yaşamak istemem ben! Doktoruma başka bir çözüm bulsun daha iyi olur heralde.

352 lira mı? Bu Zoretanin ilacı gerçekten pahalıymış! Akne için iyi oluyormuş ama yan etkileri kulağa korkutucu geliyor: mukozada kuruluk, görme problemleri... Doktoruma başka bir çözüm bulsun daha iyi olur sanırım.

Bu ZORETANIN ilacı heralde işe yarıyor ama pahalıymış. 352 lira mı? Üstelik beyaz reçeteyle satılıyor demek ki ciddi iş. Doktoruma sordum, akne için iyi oluyormuş ama yan etkileri de varmış: Kuru mukoza, görme problemleri falan... Korkunç bişey! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklılar heralde. Ben bu riske girmem sanırım.

, bu ZORETANIN denen ilaç 352 lira mıymış? Akne için iyiymiş ama yan etkileri fena gözüküyor. Kuru mukoza, görme problemleri... İnsan korkuyor böyle şeylerden. Doktoruma sorayım bakalım başka bir çözüm var mı acaba.

Ya bu ZORETANIN denen şey 352 lira mıymış? Ciddi para! Akne için iyiymiş ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor bi garip. Kuru mukoza, görme problemleri... Allah korusun böyle şeyler yaşamak istemem ben! Doktoruma başka bir çözüm bulsun daha iyi olur heralde.

bak bu ZORETANIN 20 MG işleri zor bişey ya, 352 lira falan... ama dert etme ben bilirim bunu, doktorlar hep böyle bişeyler yazar. Akne için iyiymiş.

Ama dikkat et bak! Gebelik falan olmasın, böbrek karaciğer filan da iyi olmalı. Güneşten de korunacaksın, gözlerin kuruyacakmış.

Sonuçta doktorunu dinle, ya. Ben sadece bi asistanım, ilaç işlerini bilmem ki.

Hah, Zoretain 20 mg! Doktorlar hep böyle pahalı şeyler yazar ya, akne için iyiymiş diye. Ama 352 lira... Aman Allahım! Neyse ben bilirim bu doktorları, her zaman en pahalısını yazarlar.

Dikkat et bakalım, gebelik falan olmasın. Böbrek ve karaciğer de iyi çalışıyorsa kullanabilirsin. Güneşe çıkarken dikkatli ol, gözlerin kuruyacakmış. Doktorunu dinle en iyisi! Ben sadece bir asistanım, ilaç işlerinden pek anlamam ki.

Ay, bu Zoretain işleri ciddiye alınıyor galiba! 352 lira mı? Akne için pahalıya geliyor ama doktorlar ne diyorsa artık... Gebelik falan olmasın diyorlar. Böbrek ve karaciğer de iyi çalışıyormuş. Güneşten kaçınmak lazım, göz kuruması oluyormuş. Doktorunu dinle en iyisi. Ben sadece bir asistanım, bu ilaç işlerini bilmem ki!

Lan, bu Zoretain 350 lira mı? Akne için mi veriyorlar bunu? Doktorlar hep en pahalısını yazar zaten! Böbrekler iyiyse, karaciğer iyiyse kullanabilirsin. Ama güneşten sakın çıkma gözün kurur diye. Doktorunu dinle dedim ya, ben sadece bir asistanım, bu ilaç işlerini bilmem ki!

352 lira mı bu Zoretain? Akne için mi veriyorlar böyle pahalı bir şeyi? Doktorlar hep en pahalısını yazar, biliyorsun! Gebelik falan olmazsa olur ama böbrek ve karaciğer iyi çalışıyormuş. Güneşe çıkma diye yazmışlar, göz kururmuş... Neyse doktorunu dinle en iyisi, ben sadece bir asistanım. İlaç işlerini bilmem ki!

Bu Zoretain işi ciddiye almışlar demek ki! 352 lira mı? Akne için pahalıya geliyor ama doktorlar biliyorlardır herhalde. Gebelik falan olmazsa olurmuş, böbrek ve karaciğer de iyi çalışıyorsa kullanabilirsin. Güneşten sakın çıkma, gözün kururmuş. Doktorunu dinle en iyisi!

Zoretain mi? 352 lira mıymış, pahalıymış be! Akne için kullanılıyormuş ama doktorlar hep en pahalısını yazar işte. Gebelik falan olmazsa olurmuş, böbrek ve karaciğer iyiyse kullanabilirsin. Ama güneşten sakın çıkma gözün kururmuş. Doktorunu dinle, ben sadece bir asistanım, bu ilaç işlerini bilmem ki!

, bu Zoretain 352 lira mıymış! Akne için pahalı bir ilaç ama doktorlar biliyorlar işte. Gebelik falan olmazsa olurmuş, böbrek ve karaciğer iyiyse kullanabilirsin. Ama güneşten sakın çıkma gözün kururmuş. Doktorunu dinle en iyisi, ben sadece bir asistanım bu ilacları bilmem ki!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri