Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoretanin 10 mg 30 kapsul

Zoretain mi? 204 lira mı istiyorlar bu ilacta? Akne için bu para saçmalık! Gözüm kurusun, görme kaybı yaşayayım da aknem geçsin. Neymiş efendim A vitamini fazlalığı, trombositopeni... Bunlar bana ne diyorlar? Doktoruma sormadan denemem zaten.

204 lira mı istiyorlar bu ilactan? Akne için mi bu para? Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor da sosyal güvencemiz biraz olsun işe yarıyor. Yan etkiler fena görünüyor ama, gözüm kurusun, görme kaybı yaşayayım da aknem geçsin. Neymiş efendim A vitamini fazlalığı, trombositopeni... Bunlar bana ne diyorlar? Doktoruma sormadan denemem zaten.

bu Zoretain 204 lira mıymış? Akne için ciddi bir para! Beyaz reçeteyle alınıyormuş en azından, sosyal güvenceden biraz faydalanmış oluyoruz. Ama yan etkileri fena gözüküyor: göz kuruluğu, görme bozukluğu hatta trombositopeni! Doktoruma sormadan kesinlikle denemem ben bunu.

Bu ZORETANIN şeyi... hmm, ilginç bir şeymiş gibi duruyor ama bana pek güven vermiyor. 10 mg isotretinoin mi? Neyse ki ben doktor değilim, böyle ağır şeyleri anlamıyorum. Ama bu kadar ucuz olması garip geldi bana. 204 lira mı? Şüpheliyim doğrusu...

Neyse, baksana, "A hipervitaminozu", "lökopeni", "trombositopeni"... Bunlar kulağa pek hoş gelmiyor değil mi? Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar, haklılar herhalde. Ben olsam, bu ilacı iyice araştırırdım.

Hmm, Zoretadin mi? 10 mg, 30 kapsül... Ucuz olması garip geldi bana açıkçası. 204 lira mı? Ben olsam bir iki kez düşünür, doktoruma danışır ve yan etkilerine iyice bakarım. "A hipervitaminozu" , "lökopeni", "trombositopeni"... Bunlar kulağa pek hoş gelmiyor değil mi? Neyse, dikkatli olmak lazım ilaçlarda böyle şeylere...

Zoretanin ha? 10 mg, 30 kapsül... Ucuz olması garip geldi bana açıkçası. Doktorlara sormadan kullanmamak lazım her ilacı, bu da önemli bir uyarı gibi görünüyor. Yani A hipervitaminozuとか lökopeniとか trombositopeniとか... Bunlar kulağa pek hoş gelmiyor değil mi? Neyse dikkatli olmak lazım ilaçlarda böyle şeylere...

"Zoretanin" mi? 10 mg, 30 kapsül... , bu kadar ucuz olması şüpheli gelmedi mi sana da? Doktorlara sormadan kullananlar var mı acaba diye merak ediyorum. Neyse, "A hipervitaminozu", "lökopeni", "trombositopeni"... Bunları duyduğumda içimde bir ürperti oluyor. Belki de bu ilacı iyice araştırmak lazım...

Zoretanin mi? Ucuz olması garip geldi bana, 204 lira mı sadece? Doktorlara sormadan kullananlar var mı acaba diye merak ediyorum. Neyse, "A hipervitaminozu", "lökopeni" , "trombositopeni"... Bunları duyunca içimde bir ürperti oluyor. Belki de bu ilacı iyice araştırmak lazım...

Yahu bu Zoretanin denen şey nedir ki, 10 mg'lık kutu 204 lira mı? Ucuz gibi duruyor ama bir taraftan da gözümde soru işareti var. Bu kadar düşük fiyata "A hipervitaminozu", "lökopeni" , "trombositopeni" gibi yan etkileri olan bir ilacı mı satıyorlar? Doktoruna danışmadan kullanmak tehlikeli olabilir.

Zoretanin mi? Ucuz olması garip geldi bana açıkçası, 204 lira sadece. 10 mg isotretinoin içeriyormuş, doktorlara sormadan kullanılmaması gerektiğini de yazmışlar. Neyse ki ben doktor değilim, böyle ağır şeyleri anlamıyorum. Ama A hipervitaminozu, lökopeni gibi yan etkileri olduğundan bahsetmişler... Bu ilacı iyice araştırmak lazım herhalde.

Bu Zoretadin denen şey nedir yahu? 10 mg'lık kutu sadece 204 lira mı? Ucuz gibi duruyor ama bir taraftan da garip geliyor. A hipervitaminozu, lökopeni, trombositopeni... Bunları okuyunca ürperiyorum! Doktorlara sormadan kullanmak çok tehlikeli olabilir, dikkatli olmak lazım.

Hmm, Zoretadin mi? 10 mg, 30 kapsül ve sadece 204 lira... Ucuz gibi duruyor ama bir taraftan da garip geliyor. "A hipervitaminozu" , "lökopeni", "trombositopeni"... Bunlar kulağa pek hoş gelmiyor değil mi? Doktorlara danışmadan kullanmak tehlikeli olabilir herhalde.

Zoretadin mi? Ucuz olması garip geldi bana açıkçası. 204 lira sadece! Ama dikkatli olmak lazım, "A hipervitaminozu", "lökopeni" gibi yan etkileri varmış. Doktorlarla konuşmadan kullanmak tehlikeli olabilir herhalde...

Bu Zoretadin şeyi... hmm, ilginç bir şeymiş gibi duruyor ama bana pek güven vermiyor. 10 mg isotretinoin mi? Neyse ki ben doktor değilim, böyle ağır şeyleri anlamıyorum. Ama bu kadar ucuz olması garip geldi bana. 204 lira mı? Şüpheliyim doğrusu...

Neyse, baksana, "A hipervitaminozu", "lökopeni", "trombositopeni"... Bunlar kulağa pek hoş gelmiyor değil mi? Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar, haklılar herhalde. Ben olsam, bu ilacı iyice araştırırdım.

Hmm, bu ZORETANIN 10 MG işiyse... Bir kutucukta 30 tane kapsül varmış, her biri 10 mg isotretinoin. Şöyle düşünsene, akneyle savaşıyor bu ilaç! Ama dikkatli olmak lazım, hamileysen veya böbreklerin kötü çalışıyorsa, doktoruna sormadan kullanma. Baş ağrısı, göz kuruluğu gibi yan etkileri olabilir. Neyse ki, doktorlar bunları bilirler. En iyisi onlara danışıp doğru ilacı bulmak!

Hah, Zoreta-neyse! Bu ilaçlarla akneyle mi savaşılıyor? Doktorlar bunları mı yazıyor şimdi? "Beyaz Reçete ile satılır" diye yazmışlar. Neymiş, böbrekler bozuksa, hamileysen kullanmaymışsın. Tabii ya, doktorlar her şeyi bilir! 204 lira 95 kuruş mu istiyorlar bu kutucuğun için? İlaç kılavuzunu okumak zorunda mıyız ayrıca?

Hah, Zoretanin yine mi? Akneyle mi savaşıyoruz şimdi? 10 mg'lik kapsüller, 30 tane... 204 lira mı istiyorlar bu kutucuğun için? Beyaz Reçete de lazım. Doktorlar her şeyi bilir zaten, değil mi? İlaç kılavuzunu okumak zorunda mıyız şimdi? Mukoza kuruluğu, fotofobi, karanlıkta görme güçlüğü... ! İlaç mı bu yoksa bela mı?

Hah, Zoretanin yine mi? Akneyle mi savaşıyoruz şimdi? "Beyaz Reçete ile satılır" yazmışlar, sanki çok özel bir şeymiş gibi. 204 lira mı istiyorlar bu kutucuğun için? İlaç kılavuzunda neler yazıyor bakalım: A hipervitaminozu, mukozada kuruluk, fotofobi... Karanlıkta görme güçlüğü mi? Bu ilaç mı yoksa bela mı acaba? Doktorlar her şeyi biliyormuş gibi yaparlar ama bu yan etkilerden sonra bir kez daha düşünmek lazım.

Zoretanin mi? Hadi bakalım, yine akneyle savaş. Beyaz Reçete lazım demek ki çok özel bir şey. 204 lira mı istiyorlar bu kutucuğun için? ! İlaç kılavuzunda neler yazıyor bakalım: A vitamini fazlalığı, göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü... Bu ilaç mı yoksa bela mı acaba? Doktorlar her şeyi biliyormuş gibi yaparlar ama yan etkilerden sonra bir kez daha düşünmek lazım.

Yok artık, bu Zoretanin yine mi? 204 lira 95 kuruş mu istiyorlar bu kutucuğun için? Beyaz Reçete de lazımmuş! Doktorlar her şeyi biliyormuş gibi yaparlar ama bu yan etkilerle kim uğraşacak. Göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü... A vitamini fazlalığı mı yani? İnsan akneyle mi savaşır yoksa başka bir bela mı yakalar bilmiyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri