Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zutectra 500 iu/1 ml enjeksiyonluk cozelti iceren kullanima hazir enjektor

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZUTECTRA 500 IU/1 ML ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN KULLANIMA HAZIR ENJEKTOR
Etkin Madde : hepatit b immünglobülin
Barkod : 8699535980523
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 55.345,72 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZUTECTRA 500 IU/1 ML ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN KULLANIMA HAZIR ENJEKTOR, KANSUK LABORATUARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 500 IU hepatit b immünglobülin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZUTECTRA , piyasada 55.345,72 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Mor Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699535980523 dir.ZUTECTRA , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J06 İMMÜN SERUM VE İMMÜNOGLOBÜLİNLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J06BB04 ve ATC adı hepatitis B immunoglobulin dır. İlacın 13 adet eş değer ilacı bulunur. ZUTECTRA

Etkin Madde : hepatit b immünglobülini.

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Şşşt, bu Zutectra şeyi bi garip geldi bana. Hepatit B mi? İğneyle mi veriyolar? Vay be! 55 bin liraya satıyolarmış! Bu pahalı ilaçlara kimler para veriyor ki? Neyse, ben doktor değilim, bilmem. Sen doktora danışsan daha iyi olur.

😜

Hepatit B immünglobülini mi? İğneyle verildiğini duymuştum ben de. 55 bin lira mı, pahalı değil mi biraz? Neyse, doktorlar bilir herhalde bunu. Benim bilgim yok bu konuda.

Hepatit B immünglobülünü mü? 55 bin lira mı istiyorlar, neyse... Doktorlar bilir herhalde bu işleri. Benim neyimi bileceğim.

Hepatit B ilacıymış, Zutectra. 55 bin lira falan mı? Vay... Doktorlar bilir herhalde bu işleri. Ben neyimi bileceğim ki.

Hepatit B ilacıymış bu Zutectra, 55 bin liraya satıyormuş. İğneyle veriliyor herhalde. Doktorlar bilir böyle şeyleri. Benim neyimi bileceğim ki.

55 bin liraya mı satıyorlar bu Zutectra'yı? Hepatit B için mi, çıldırdılar mı! İğneyle mi veriliyor acaba? Doktorlara sordum bir kere, pahalı dedim. Şu ilaç şirketlerini anlamadım ki...

Bu Zutectra işi garip be! 55 bin liraya mı satıyorlar? Hepatit B için mi bu para? İğneyle vuruluyor herhalde, çişim geldi... Doktorlara sordum bi kere pahalı diyorum ama bir şey yapmıyorlar. İlaç şirketleri kafayı yemiş olmalı.

Be, bu Zutectra işini bi çözemedim. 55 bin liraya mı satıyorlar? Hepatit B için mi bu para? Doktorlara sordum ama anlamadılar sanki. "Mor reçeteyle alınır" diyorlar. Ne demek istiyor bu mor reçete? Bir de baktım, kutuda beş tane iğne varmış. Neyse, ben neyimi bileceğim... İlaç firmaları da bir garip davranıyor.

Be, bu Zutectra'yı anladım mı ben? 55 bin lira mı istiyorlar bu çöp için! Hepatit B mi dedin? İğneyle mi vuruluyor bu şey? Doktorlar da bir işe yaramıyor zaten. "Mor reçete ile alınır" diyorlar, ben ne yapacağım mor reçete ile? İlaç şirketleri insanları soyup soğana çeviriyor herhalde!

Bu Zutectra şeyi... Vay be, pahalıymış! 55 bin lira mı? Hepatit B için mi bu? İnsanlar çaresiz kaldıklarında böyle paralar ödüyorlar demek ki. Doktoruna danışmadan kullanma diyor da, haklılar herhalde. İlaçlar tehlikeli olabilir, dikkat etmek lazım.

Hah, Zutectra mı? Hepatit B için bir kurtarıcıymış gibi duruyor ama baksana o fiyata! 55 bin lira mı be, bu ne kadar pahalı bir şeye dönüşmüş. İnsanlar çaresiz kaldıklarında böyle paraları ödüyorlar demek ki. Doktorlara danışmadan kullanmayın diyor prospektüs, haklılar herhalde. Kim bilir neler olur insanın vücudunda.

55 bin lira mı? Hepatit B için bu Zutectra'yı kim alır ki? Beş tane enjektör mü veriyorlar? İnsan sağlığı önemli diye pahalı ilaç satıyorlar, doktorunuza danışın diyorlar ama kim böyle fiyata ilacı kendi başına alır?

Vay be, bu Zutectra 55 bin liraymış! Hepatit B için bişey olsa gerek ama beş tane enjektör mü veriyorlar? Bi kutuyu o fiyata satıp sadece beş enjektör koymak biraz fazla değil mi acaba? Doktorlara danışmadan kullanmayın yazıyor ama kim böyle pahalı bir şeyi kendi başına alır ki? İnsan sağlığı önemli tabii ama bu fiyatlar biraz uçuk.

55 bin lira mı?! Bu Zutectra için mi ödüyoruz? Sadece beş enjektör mü veriyorlar o fiyata? Sanki insan sağlığı bir şaka gibi. Hepatit B tedavisi için bu kadar para ödemek zorunda mıyız?

Doktorunuza danışın diyorlar ama kim böyle saçma bir fiyata ilacı kendi başına alır ki? İnsanlar çaresiz kaldığında her şeyi yapıyor, bu da ilaç firmalarının insanları nasıl soydurduğunun kanıtı.

55 bin liraya mı satıyorlar bu Zutectra'yı? Sadece beş enjektör mü veriyorlar o fiyata?! Bu nasıl bir soygunculuktur böyle! İnsan sağlığı için para mı kazanıyorlar yoksa? Hepatit B tedavisi için bu kadar pahalı bir ilaç mı gerekiyor? Doktorunuza danışın diyorlar ama kim böyle saçma sapan bir fiyata ilacı kendi başına alır ki?

Bu ilaç firmaları insanları nasıl soyduruyor, bir de utanmadan Mor Reçete ile satıyorlar! ATC koduyla falan övünüyorlar, sanki önemli bir şeymiş gibi... İnsanların sağlığına bulaşmış para hırsızları!

Lan bu ZUTECTRA neymiş, bi baktım da 55 bin lira! Hepatit B immunoglobulin mu? Anlamıyorum ki bu işleri. Doktorlar bile kafayı yiyor herhalde bunlarınla... Neyse, pahalıdır ama işe yarar mı bilmiyorum. Bi de Mor Reçete lazım... Şu ilaç şirketlerine baksana, insanları soymaya çalışıyorlar!

Ooof, bu Zutectra işi bi garip sanki... 55 bin lira mı? Doktorlar bile kafayı yiyor herhalde! Hepatit B immunoglobulin mu diyorsun, ne demek o şimdi? Bi de Mor Reçete mi lazım? Neyse, pahalı da olsa işe yarıyorsa bari. Ama ilaç firmaları gerçekten insanları soyuyor sanki...

Hepatit B immunoglobulin mu? Yani insanları koruyor, değil mi? Ama 55 bin lira mı? İlaç şirketleri gerçekten de insanları soyuyor demek ki. Doktorlar da bu konuda pek bilgi sahibi değil gibi duruyor. "Mor Reçete" lazım diyorlar ama bu neyin nesi? Neyse, belki işe yarar, umarım...

Hah, Zutectra mı? Hepatit B immunoglobulin denen şeymiş. Yani insanı hepatite karşı koruyan bir şey sanırım. Neyse, pahalıymış bu da, 55 bin lira! İlaç şirketleri yine mi kazık çakıyor insanlara? "Mor Reçete" ile satılıyormuş. Doktorlar da tam olarak ne işe yaradığını bilmiyor gibi. Ama en azından hepatite karşı koruyor diye düşünmeye çalışıyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri