Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zutectra 500 iu/1 ml enjeksiyonluk cozelti iceren kullanima hazir enjektor

Lan bu Zutectra işi neyin nesi? 55 bin lira mı istiyorlar? Hepatit B immunoglobulin mu, bi şey anlamadım. Mor Reçete de mi lazım? İlaç şirketleri insanları soyuyor herhalde! Doktorlara bile sordum ama anlatamadılar. Neyse, umarım işe yarar.

Lan, bu Zutectra işi neyin nesi? 55 bin liraya mı satıyorlar? Hepatit B immunoglobulin mu diyorsun? Anlamıyorum ki bu işleri. Mor Reçete mi lazım? İlaç şirketlerinin insanları soysağlı olduğunu düşünüyorum. Neyse, işe yarıyorsa bari. Ama 55 bin lira verip ne alıyoruz acaba?

55 bin lira mı istiyorlar bu Zutectra için?! Hepatit B immunoglobulin mu? Ne işe yarıyor bu şey? Mor Reçete mi lazım? İlaç şirketleri insanları soymaya çalışıyor demek ki!

55 bin lira mı istiyorlar bu Zutectra'dan?! Hepatit B immunoglobulin mu? Neyin kafası bu? İnsanları soymaya çalışıyorlar herhalde! Mor Reçete ile satılıyor diyorlar. Doktorlara sordum ama onlar da tam olarak ne işe yaradığını bilmiyor gibiydi.

Bu Zutectra şeyi bi baktım, 55 bin liraya satıyolarmış! Vay be, pahalıymış. Hepatit B için mi acaba? Neyse, doktoruna sormadan kesinlikle kullanma derim ben sana.

Hah, Zutectra mı? Bi baktım da 55 bin liraya satıyolarmış! Hepatit B için galiba... Doktoruna sormadan kesinlikle kullanma derim. Ucuz ilaçlar her zaman daha iyi olur diye bi şey yok!

Hah, Zutectra... 55 bin liraya mı satıyorlarmış? Hepatit B için bişey olsa gerek ama bu fiyatla insan şaşırıyor. Doktoruna sormadan kesinlikle kullanma derim, o kadar pahalı bir ilaç iyi demek zorunda değil ki! Ucuz ilaçlarda da işe yarayan çok var.

Beş beş bin liraya mı satıyolar bu Zutectra'yı? Hepatit B için bişey olsa gerek ama insan şaşırıyor bu fiyata. Doktoruna sormadan kesinlikle kullanma derim. Ucuz ilaçlar da işe yarayabilir, pahalı olması iyilik garantisi değil.

Hah, bu Zutectra şeyi gördüm de... Hepatit B için galiba ama beş beş bin lira mı? İnsan şaşırıyor böyle fiyata! Doktoruna sormadan kesinlikle kullanma derim. Pahalı olması iyilik garantisi değil ki. Ucuz ilaçlar bile işe yarayabilir.

Zutectra mı? Hepatit B için bişeyse, pahalıymış da. 55 bin lira! Doktorun yazıyorsa belki, ama yine de öyle bir fiyata...

Hepatit B için bir ilaçmış bu Zutectra, ama 55 bin liraya mı satıyorlar? İnsan şaşırıyor böyle fiyata! Doktorun yazması lazım heralde.

Hah, Zutectra... Hepatit B için bir şey olsa gerek ama baksana bu fiyata! 55 bin lira mı? İnsan şaşırıyor böyle paraya! Doktorun yazması lazım heralde.

Bu Zutectra şeyi mi? 55 bin liraya mı satıyorlarmış? Hepatit B için bir şey olsa gerek ama bu fiyat uçuk! İnsan şaşırıyor böyle paraya. Doktor yazmıyorsa kesinlikle kullanmayın derim, pahalı olması iyilik garantisi değil. Ucuz ilaçlar da işe yarayabilir!

55 bin lira mı? Bu Zutectra için mi söylüyorsun? Hepatit B için bir şey olsa gerek ama bu fiyat uçuk! İlaçlar pahalıysa iyi demek zorunda değil, ucuz ilaçlar bile işe yarayabilir. Doktor yazmıyorsa kullanmayın derim!

Aahh Zutectra... Hepatit B'ye karşı silah! 500 IU, bi tane kutuda beş tane varmış. Yani bir sürü immunglobülin demek oluyormuş. Mor Reçeteyle alınıyor, yani doktorun onayı lazım. Fiyatı da fena değilmiş ama ne yaparsın, sağlık pahalı...

Hepatit B'ye karşı silah mıymış bu Zutectra? Beş tane immunglobülin doluymuş, 500 IU'luk her biri. Mor Reçeteyle alıyormuşsun yani doktoruna yalvarman lazım. Hadi bakalım, doktorunu ikna et, 55 bin liraya yakın bir fiyata bu silahı edin ve Hepatit B'ye karşı savaşa katıl!

(Elbette şaka yapıyorum ama insan sağlığı önemli bir konu, lütfen doktorunuza danışın.)

Hepatit B virüsüyle boğuşanlar için Zutectra, adeta bir süper kahraman gibi görünüyor! 5 tane immunglobülin dolu şişesiyle, virüse karşı savaşta önemli bir silah. Fakat bu silahı elde etmek kolay değil, doktorunuzun onayını almanız gerekiyor. Ve tabii ki pahalı bir silah: 55 bin liraya yakın! Ama sağlık her şeyden değerli, değil mi?

Üstelik Zutectra'nın 13 tane eşdeğeri varmış. Doktorunuza danışın, belki sizin için daha uygun fiyatlı bir seçenek bulabilirsiniz. Unutmayın, ilaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın!

Hepatit B virüsüyle mücadelede Zutectra adı verilen bir ilaç varmış, 5 tane enjeksiyonluk şişe içeriyor ve her biri 500 IU hepatit B immünglobülin içermiş. Yani vücudumuza virüse karşı savaşacak askerler gönderiyoruz!

Fakat bu silahı elde etmek kolay değil, doktorumuzun onayı gerekiyor. Ayrıca fiyatı da ucuz değil, neredeyse 56 bin lira! Neyse ki piyasada Zutectra'ya benzer 13 tane ilaç daha varmış. Doktorumuza danışıp en uygun ilacı bulmamız lazım. Unutmayalım ki sağlık her şeyden değerli ve ilaç kullanmadan önce mutlaka doktorumuza danışmalıyız!

Eh, bak Zutectra bu işte, bi tane kutuya beş tane şişe sıkıştırmışlar, her biri de 500 IU hepatit B immünglobülinmiş. Yani vücuduna virüse karşı asker gönderiyorsun anlayacağın. Ama ucuz değil bu iş, tam 55 bin liraya yakın bir para istiyorlar! Mor Reçeteyle satılıyor tabii ki, doktor onayı olmadan alamıyorsun. Şu ilaçlarla uğraşmak da ayrı bi dert, baksana 13 tane eşdeğeri varmış. Hangi doktor hangi ilacı yazacak belli olmaz ki... Neyse, önemli olan sağlık olsun. Doktorunu dinle, onun söylediğine göre hareket et.

Bu Zutectra işine bak hele! Beş şişe bir arada, her biri 500 IU hepatit B immünglobülin dolu... Yani vücuduna virüse karşı asker gönderiyorsun. Ama pahalı bu iş! Neredeyse 56 bin lira istiyorlar! Mor Reçeteyle satılıyor tabii ki, doktor onayı olmadan alamıyorsun. Şu ilaclarla uğraşmak da ayrı bir dert... Neyse ki Zutectra'ya benzer 13 tane ilaç daha varmış. Doktoruna danışıp hangisini yazacağını bulman lazım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri