Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zykadia 150 mg 150 kapsul

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZYKADIA 150 MG 150 KAPSUL
Etkin Madde : seritinib
Barkod : 8699504152050
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 89.501,96 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZYKADIA 150 MG 150 KAPSUL, NOVARTİS SAĞLIK GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 150 adet 150 MG seritinib etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZYKADIA , piyasada 89.501,96 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699504152050 dir.ZYKADIA , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01ED02 ve ATC adı ceritinib dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur. ZYKADIA

Etkin Madde :

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bu Zykadia ilacı, yani seritinib hapıymış. 150 mg'lık kapsüller halinde geliyor, toplam 150 tane varmış kutuda.

Novartis firması yapmış. Fiyatı da biraz tuzlu olmuş, neredeyse 90 bin lira! Beyaz reçeteyle alınıyormuş.

Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılarmış. İlaç kutusu içindeki prospektüs önemli bilgiler içeriyor.

Hah, Zykadia mı? Şu pahalı kapsüllerden bahsediyorsun herhalde. 150 tane varmış kutuda, sanki bir ömür boyu yetiyor gibi! 90 bin lira mı dedin? İlaç firmaları zengin oluyor belli ki. Doktorlar da "Beyaz reçeteyle alın" diyor ama insanın cebini yakıyor bu fiyatlar. Neyse, prospektüs okumak lazım her zaman, belki orada bir indirim kuponu bile bulabilirsin!

90 bin lira mı istiyorlar bu Zykadia için? Yoksa bi hata mı var bu fiyatta? İnsan çıldırabilir böyle paralarla! Üstelik sadece 150 tane kapsül varmış kutuda. Ne kadar süreyle yetiyor acaba? Birkaç ayda bitiyor mu yoksa daha az mı?

NOVARTİS'in kazığı çok büyük olmuş bu sefer. Beyaz reçeteyle de satıyorlar ama o da ne işe yarıyor ki? Hala cebini yakıyor adamın. İlaç firmaları gerçekten soyguncu gibi davranıyorlar artık!

Aha, Zykadia yine mi baş gösterdi! 150 tane kapsül mü, 90 bin liraya mı satılıyor? Bu fiyatlarla insanın hastalığına mı yoksa ilaç şirketinin karına mı daha çok üzülüyor bilemiyorum. Beyaz reçeteyle alıyorlarmış, sanki devlet desteği sağlıyor gibi. NOVARTİS yine kazık çakmış belli ki. İlaç piyasası tam bir vahşi batı!

Zykadia mı? 90 bin lira! Vay be, bu fiyatlarla insan iyileşir mi yoksa fakir olur mu bilemiyorum. 150 kapsül müymiş kutuya? Neyse, doktor bilir herhalde...

Bu Zykadia ilacı mı? 150 tane kapsül, neredeyse 90 bin lira! İnsan şaşırıyor doğrusu! NOVARTİS yine iyi para kazanmış demek ki. Doktorlar da "beyaz reçeteyle alın" diyor ama bu fiyatlarla kimin cebini yakmıyor ki? Neyse, ilaç lazım herhalde, insan sağlığı daha önemli. Ama yine de bu fiyatlar biraz uçuk gibi geldi bana doğrusu!

90 bin lira mı? Bu Zykadia ilacı için mi? , bir kutu 150 tane kapsül müymiş? NOVARTİS yine kazık çakmış gibi duruyor. Doktorlar da "beyaz reçeteyle alın" diyor ama bu fiyatlarla insan iyileşir mi yoksa fakir olur mu bilemiyorum! Neyse doktor bilir herhalde.

90 bin lira mı istiyorlar bu Zykadia için?! NOVARTİS'i mahkemeye vermem lazım, bu soygun değil de nedir? 150 tane kapsül müymuş? İnsan iyileşir mi yoksa fakirliğe mi sürüklenir bu fiyatlarla?! Beyaz reçeteyle satıyorlar diye ne fark ediyor? Hala cebini yakıyor adamın! Doktorlar da "Kullanın" diyor ama kimin umurunda doktorun tavsiyesi, bu fiyatlar insanı delirtiyor.

Zıkkım! Bu Zykadia denen hap, 90 bin lira mıymış? 150 tane mi varmış kutuda?NOVARTİS yine havalarda uçuşuyor demek ki. Beyaz reçeteyle alıyorsun ama cebini yakıyor adamın. Doktorlar da "Kullan" diyor ama ne faydası var ki bu pahalı fiyattan sonra. İlaç mı bulduk, yoksa bir soygun mu?

, bu Zykadia ilacı 90 bin liraymış! 150 tane kapsül müymuş? NOVARTİS yine kazığı vurmuş demek ki. Beyaz reçeteyle de satıyorlar ama insanın cebini yakıyor bu fiyatlar. Doktorlar "Kullan" dese bile, böyle pahalı bir ilacı kim alır ki? İlaç firmaları iyice soyguncu olmuş!

90 bin lira mı istiyorlar bu Zykadia için?! NOVARTİS'i mahkemeye vermem lazım, bu soygun değil de nedir? 150 tane kapsül müymuş? İnsan iyileşir mi yoksa fakirliğe mi sürüklenir bu fiyatlarla?! Beyaz reçeteyle satıyorlar diye ne fark ediyor? Hala cebini yakıyor adamın! Doktorlar da "Kullan" diyor ama kimin umurunda doktorun tavsiyesi, bu fiyatlar insanı delirtiyor.

90 bin lira mı istiyorlar bu Zykadia için? Bu NOVARTİS'in yaptığı soygun değil de nedir?! 150 tane kapsül müymuş kutuda? İnsan iyileşir mi yoksa bu fiyatlarla fakirliğe mi sürüklenir?! Beyaz reçeteyle satıyorlar diye ne fark ediyor ki? Hala cebini yakıyor adamın! Doktorlar "Kullan" diyor ama kimin umurunda doktorun tavsiyesi, bu fiyatlarla insan deliriyor!

, bu Zykadia ilacı neredeyse 90 bin liraya satılıyor! 150 tane kapsül müymuş? NOVARTİS yine iyi para kazanmış demek ki. Beyaz reçeteyle alıyorsun ama insanın cebini yakıyor bu fiyatlar. Doktorlar "Kullan" dese bile, böyle pahalı bir ilacı kim alır ki? İlaç firmaları iyice soyguncu olmuş!

hmm ZYKADIA haa... bi baktım da pahalıymış ya, 89 bin lira mı? Neyse boş ver, doktorlar ne derse onu yaparız zaten.

Bu seritinib denen şey neymiş acaba? Ben anlamadım ama önemli olan iyileşmek. Şu beyaz reçete işini de halletmem lazım herhalde...

89 bin lira mı? Neymiş bu Zykadia? Doktorlar kafasına göre yazıyor herhalde! Neyse, iyileşmek lazım, başka çare yok. Ama bu fiyat... Bir de beyaz reçete işi var. Şimdi gidip eczaneye sıra bekleycem mi?

Bu seritinib denen şey nedir ki zaten? Bir daha doktorla konuşmam lazım. İhtiyacım olanı vermedi bana sanki!

89 bin lira mı bu ilaç? Doktor beye "ne yazmışsın bana?" diye sordum ama anlamadı galiba. Beyaz reçeteyle satıyormuş, eczane kuyruğunda saatlerimi harcayacağım şimdi. Seritinib denen şey nedir ki zaten, ben bi şeye bakıp anlayamam bu isimleri. Neyse iyileşmek lazım derler, parayı nasıl bulacağımı bilemiyorum ama...

Sekiz dokuz bin lira mı bu Zykadia? Doktor beyin bana ne yazdığını anlamadım bile, beyaz reçeteyle satıyormuş! Eczane kuyruğunda saatlerimi harcayacağım demek. Seritinib denen şey nedir ki zaten? Neyse iyileşmek lazım derler ama bu parayla nasıl olacak bilmiyorum...

89 bin lira mı bu Zykadia? Doktor beynimi mi yiyor yoksa ben delirdim mi anlamadım! Beyaz reçeteyle satıyormuş, eczane kuyruğunda köpekleşir gibi duracağım demek. Seritinib denen şey nedir ki zaten? İlaçlar pahalı değil mi yeterince, üstüne doktor yine şifre yazıyor. Neyse iyileşecekmişim ama bu fiyata nasıl iyileşirim bilmiyorum.

Doktor yine pahalı bi ilaç yazmış! Bu Zykadia denen şey 90 bin lira mıymış? Beyaz reçeteyle satıyormuş, eczane kuyruğunda saatlerimi harcayacağım demek. Neymiş bu seritinib? Doktorlar bunları bize anlatmalıydı da anlayabilseydik... İyileşmek lazım derler ama nasıl iyileşeceğim bu fiyata bilemiyorum ki!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri