Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zykadia 150 mg 150 kapsul

Yahu bu Zykadia denen şey 90 bin lira mıymış? Seritinib diye bişe varmış içinde, ne işe yaradığını da anlamadım. Beyaz reçeteyle satıyormuş, eczane kuyruğunda köpekleşir gibi duracağım demek. Doktorlar bunları anlatmalıydı bize, insan kafası karışıyor!

Doktor yine pahalı bi ilaç yazmış! Zykadia denen şey, kutuda 150 tane kapsül varmış, seritinib diye bişeyden yapılmış. 90 bin lira mıymış bu? Beyaz reçeteyle satıyormuş, eczane kuyruğunda saatlerimi harcayacağım demek. Doktorlar bunları bize anlatmalıydı da anlayabilseydik... İyileşmek lazım derler ama nasıl iyileşeceğim bu fiyata bilemiyorum ki!

hmm ZYKADIA 150 mg 150 kapsul mü dedin ? pahalıymış ya bu şey 89 bin lira mı ne yani

seritinib denen bişey varmış içeride. Doktorlar bunları yazar herhalde. Ne işe yaradığı önemli değil, ben anlamam zaten o işlerden. Beyaz reçeteyle satıyormuş demek ki ciddi bişey

**Önemli:** Ben sadece metin yazıyorum. Doktor değilim, ilaç tavsiyesi veremem. Bu bilgiler doğru olabilir ama emin değilim. Lütfen doktoruna danış!

Bu Zykadia denen şey mi? 150 mg 150 kapsül müymüş? Vay be, pahalıymış! Doktorlar bunları neden yazar ki anlamıyorum. Seritinib falan içermiyormuş, Beyaz Reçeteyle satılıyor yani ciddi bişey demek ki. Neyse, ben anlamadım zaten bu işlerden.

Bu Zykadia şeyi... 150 mg, 150 kapsül müymüş? 90 bin liraymış! İlaç firmaları gerçekten çok para kazanıyor ha! Doktorlar neden böyle pahalı ilaçlar yazıyor ki? Neyse anlayamadım ben bu işleri. Benim işim zaten şifayı ummak, geri kalanını doktorlara bırakıyorum.

Hadi bakalım, Zykadia yine pahalıymış. 150 mg, 150 kapsül mü? Bu ilaç firmaları gerçekten de para basıyor sanki! Doktorlar neden böyle pahalı ilaçlar yazıyor ki? Benim maaşımla bu ilacı alamıyacak kadar pahalıymış. Neyse, şifa umuduyla yaşamaya devam edeceğim, geri kalanını doktorlara bırakıyorum.

90 bin lira mı! Bu Zykadia denen şey mi? Seritinib falan diyorlar... Beyaz reçeteyle satılıyor, demek ki ciddi bişey ama bu fiyatlar kimin içini rahatlatıyor anlamadım. Doktorlar neden böyle pahalı ilaçlar yazıyor ki? İnsan hasta olunca zaten moral bozuk, üstüne bunları da mı duyacağız?

Zykadia mı? 150 mg, 150 kapsül müymüş? pahalıymış da neyse... Doktorlar yazıyorsa bir sebebi vardır herhalde. Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani önemli bi ilaçmış.

90 bin lira mı! Bu Zykadia denen şey için mi? Doktorlar neden bu kadar pahalı ilaç yazıyor ki anlayamıyorum.

İlaç firmaları da iyice zengin olmuş sanki... Neyse, ben şifa bulmayı umuyorum, gerisini doktorlara bırakıyorum.

, bu Zykadia denen şey 90 bin lira mıymış? Doktorlar neden böyle pahalı ilaçlar yazıyor ki? İlaç firmaları da iyice zengin olmuş sanki... Neyse, ben şifa bulmayı umuyorum, gerisini doktorlara bırakıyorum.

Yok artık! Zykadia bu kadar mı pahalıymış? 90 bin lira mı? Doktorlar neden böyle pahalı ilaçlar yazıyor ki? İnsan hasta olunca zaten moral bozuk, üstüne bunları da mı duyacağız? Bu seritinib denen şey gerçekten mi o kadar etkili? Yoksa sadece ilaç firmaları mı kazanıyor? Neyse, ben şifa bulmayı umuyorum, gerisini doktorlara bırakıyorum.

, bu Zykadia denen şey 90 bin lira mıymış? 150 kapsül müymiş? Doktorlar neden böyle pahalı ilaçlar yazıyor ki? İlaç firmaları gerçekten de iyi para kazanıyor. Neyse, şifa bulmayı umuyorum, gerisini doktorlara bırakıyorum.

90 bin lira mı? Bu Zykadia denen şey için mi? Doktorlar neden böyle pahalı ilaçlar yazıyor ki! İlaç firmaları iyice zengin olmuş sanki, insan hasta olunca zaten moral bozuk, üstüne bunları da mı duyacağız.

Hah! Zykadia mı? 150 mg, 150 kapsül müymüş bu şey? 90 bin lira civarı diyorlarmış! Bu ilaç firmaları iyice parayı bulmuş. Doktorlar da yazıyor demek ki işe yarıyor. Neyse ben anlamadım zaten bu işlerden, şifa bulmayı umuyorum gerisini doktorlara bırakıyorum.

Bu Zykadia denen şey mi? 150 mg, 150 kapsül müymüş? 90 bin lira falan diyorlarmış! İlaç firmaları iyice parayı bulmuş demek ki. Doktorlar da yazıyormuş bu ilacı demek ki işe yarıyor. Neyse ben anlamadım zaten bu işlerden, şifa bulmayı umuyorum gerisini doktorlara bırakıyorum.

Bu Zykadia denen şey, 150 mg, 150 kapsül müymüş? 90 bin lira falan diyorlarmış! Doktorlar yazıyormuş demek ki işe yarıyor. İlaç firmaları yine iyice para kazanıyor ha. Neyse ben anlamadım zaten bu işlerden. Şifa bulmayı umuyorum, gerisini doktorlara bırakıyorum.

Hmm, Zykadia haa... 150 mg seritinib diyorlarmış. Bi kutuda tam 150 tane varmış demek ki. pahalıymış, neredeyse 90 bin lira! Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Neyse doktorlar bilir herhalde en iyisini

Aaa, Zykadia mı? Doktorlar en iyisini bilir dediğin gibi ama bu fiyat... 90 bin lira! Adamın aklına ne koymuşlar ki böyle pahalıya satıyorlarmış. Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor da bari biraz olsun rahatlatıcı. Başka çaremiz yok, doktorun dediği ilacı alıp içmek zorunda kalıyoruz.

Düşünsene, Zykadia 150 mg, yani bir kutuda tam 150 tane kapsül varmış. Doktorlar iyi biliyorlardır ama bu fiyat... Neredeyse 90 bin lira! Beyaz reçeteyle satılıyor diye biraz olsun rahatlatıcı ama yine de insanın aklı almıyor. İlaç lazım, doktor da yazdıysa içmek gerekiyor ama bu fiyat gerçekten zorlayıcı.

Aaa, Zykadia mı? 150 tane kapsül müymuş kutuda, bir sürü para veriyoruz yani. Beyaz reçeteyle satılıyor diye neyse ki biraz olsun rahatlıyor insan ama yine de 90 bin lira! Doktorlar biliyorlardır iyiyi kötüden ama insanın aklı almıyor bazen bu fiyatlara.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri