Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zylotra %0,5 + %0,3 goz damlasi, suspansiyon (1 adet)

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZYLOTRA %0,5 + %0,3 GOZ DAMLASI, SUSPANSIYON (1 ADET)
Etkin Madde : loteprednol + tobramisin - oftalmik
Barkod : 8699525710024
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 138,62 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZYLOTRA %0,5 + %0,3 GOZ DAMLASI, SUSPANSIYON (1 ADET), DEVA HOLDİNG A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 5 + 3,33 MG/ML loteprednol + tobramisin - oftalmik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZYLOTRA , piyasada 138,62 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699525710024 dir.ZYLOTRA , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01CA ve ATC adı corticosteroids and antiinfectives in combination dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur. ZYLOTRA

Etkin Madde :

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

138 lira mı? Bu göze damlası için mi? Soygun gibi! Doktorum bana başka bir şey yazmadı mı acaba diye düşünüyorum şimdi...

138 lira mı? Bu göz damlası için mi? Cidden mi? Doktor bana başka bir şey yazmadı mı acaba diye düşünüyorum şimdi...

Benim de gözüm bazen kaşınıyor ama bu kadar pahalı bir şeye başvurmak zorunda kalacağımdan habersizdim. Umarım daha uygun fiyatlı alternatifleri vardır.

Bir de merak ediyorum, bu damlanın etkisi ne kadar sürüyor? Günde kaç kez kullanmam gerekiyor?

138 lira mı istiyorlar bu damlalar için?! Gözüm kaşınıyor da ne yapacağım şimdi, kredimi mi çekeceğim? Doktorum bana daha ucuz bir seçenek yazmadıysa bu işin içine birileri girmiş olmalı.

138 lira mı? Gözüme damla mı yoksa altına mı atacağım bu parayı bilmiyorum. Doktorum bana daha ucuz bir şey yazmadıysa ben de kendi doktorumla konuşacağım. İnsan gözüne iyi bakmak için bu kadar para ödemek zorunda kalmamalı...

Bu Zylotra şeyi duydun mu la? Göz damlasıymış, 138 lira! Ne yani gözümü mü okşayacaklar bu parayla? Doktorum bana daha ucuz bi şey yazmadıysa ben de bi başka doktora gideceğim.

138 lira mı? Göz damlası için bu kadar para mı istiyorlar? Doktorum bana başka bir şey yazmadıysa ben de kendimi doktora götüreceğim bir kez daha. Belki daha uygun fiyatlı bir alternatif vardır.

Bu arada ZYLOTRA nedir ki? Gözümü iyileştirecek mi gerçekten?

138 lira mı? Bu göz damlası için mi? Deli misiniz siz? Doktorum bana başka bir şey yazmadıysa ben de bu ilacı alıp yakacağım! Gözüm ağrıyorsa ağrısız duruyorum, parayı mı vereceğim bu soygunculuk fiyatına.

Ya bu Zylotra'yı duydun mu? Göz damlasıymış, 138 lira! Kimin gözü bu kadar pahalı ki? Doktorlar bizi mi soyuyor yoksa ne oluyor anlamadım. İlaç mı, kuyumcu ürünü mü? Başka bir şey yok mu acaba bu göz için, bu parayla araba bile alırsın be adam.

138 lira mı? Bu göz damlası için mi? Ne demek istediklerini anlamıyorum! Gözüm ağrıyor diye mi beni soyacaklar şimdi? Doktorum bana başka bir şey yazmadıysa ben de bu ilacı alıp çöpe atacağım. Paranızı boş yere harcamayın, daha ucuz ve etkili yöntemler var herhalde!

138 lira mı istiyorlar bu damlalar için? Yoksa gözümü mü altınla kaplıyorlar acaba? Doktor bana başka bir şey yazmadıysa ben de kendimi doktora götüreceğim bir kez daha. Belki daha uygun fiyatlı bir alternatif vardır. Neyse, ilaç pahalı ama göz sağlığı da önemli, öyle değil mi?

Şu Zylotra'ya baksana, %0.5 + %0.3 göz damlasıymış. Suspansiyon muş. Adını da bi garip yazmışlar: Zylótra. Kulağa tıbbi bir şey gibi gelmiyor mu? Neyse deve firması yapmış, 138 lira da satıyormuş. Beyaz reçeteyle alınıyormuş ama ben olsam doktoruma sorardım "Yaa bu Zylotra işi ne işe yarıyo?" diye. Belki daha ucuz bi' alternatif varmış gibime geliyor. Neyse merak etmeyin, ben doktor değilim, siz karar verin.

Zylotra mı? %0,5 loteprednol ve %0,3 tobramisin miş… Suspansiyonmuş. Bu neyin nesi yahu? Adı bile garip. Deve firması yapmış da 138 liraya satıyorlarmış. Beyaz reçeteyle alıyormuşsun ama doktoruna sormadan mı alacaksın? "Ya bu Zylotra işi ne işe yarıyo?" diye sorarsın adamda. Belki daha ucuz bi' şey var diyorum sana. Neyse, ben doktor değilim, karar senin.

138 liraya göz damlası mı satılıyor? Ne oluyor bu ülkede ya! İnsan gözüne bakıp "aha, 138 lira değer" diyorlar. Loteprednol ve Tobramisin mi? Bana ne! İlaç kullanan doktor değilim, ama bir kere daha söylüyorum: 138 lira göz damlası!

Zylotra mı? Yine bir göz damlası, bu sefer %0,5 loteprednol ve %0,3 tobramisin denen şeyler varmış içinde. Suspansiyonmuş. 138 lira! Deve firması yapmış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş ama doktor sormadan mı alacak insan? Belki daha ucuz bi' şey vardır diye düşünmüyor mu bu insanlar? Neyse, ben doktor değilim, karar sizin.

138 lira göz damlası mı? **Deve mi bu ülkede satıyor!** %0,5 loteprednol ve %0,3 tobramisin mi? Bana ne! Bu parayı kim verecek? Beyaz reçeteyle alınıyormuş ama doktor sormadan mı alacak insan? **Acaba daha ucuz bi şey yok mu diye hiç düşünmüyorlar!** Neyse, ben doktor değilim, karar sizin.

Zylotra, ya... Göz damlasıymış. İçinde loteprednol ve tobramisin varmış, ne demek o bilemedim. Suspansiyonmuş. Deve firması yapmış da 138 lira istiyorlar! Beyaz reçeteyle satılıyor ama doktor sormadan mı alacak insan? Neyse, ben doktor değilim, karar senin.

Zylotra, yani göz damlasıymış bu şey... %0.5 loteprednol ve %0.3 tobramisin denen bi şeyler içeriyormuş. Suspansiyonmuş, bir de deve firması yapmış onu. 138 lira istiyorlar! Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama doktor sormadan mı alacak insan? Neyse ben doktor değilim...

Zylotra, ha? %0.5 loteprednol ve %0.3 tobramisin miş. Suspansiyonmuş. Deve firması yapmış da 138 lira istiyorlar. Beyaz reçeteyle satılıyor ama doktor sormadan mı alacak insan? Neyse ben doktor değilim.

Bu Zylotra şeyi bi baksana! %0.5 loteprednol, %0.3 tobramisin diye bişeyler varmış, göz damlasıymış. 138 lira falan veriyomuşsun kutuya. Beyaz reçeteyle alıyormuşsun.

Bak bu önemli: Ben sana doktor değilim! İlacı kullanmadan önce doktoruna danış! Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir, sorumluluk senin!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri