Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zylotra %0,5 + %0,3 goz damlasi, suspansiyon (1 adet)

Zylotra, ha? 138 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Yahu iki tane ucuz etken madde atmışlar kutuya, şişeye koymuşlar, bir de doktor yazıyor diye millete dolduruyorlar. Gözün iyi olsun da cebin mi boşalsın? Doktorla konuşup daha makul bişey bulmak lazım.

138 lira mı istiyorlar bu damlalardan? İki tane ucuz etken madde atmışlar kutuya, şişeye koymuşlar bir de doktor yazıyor diye millete dolduruyorlar. Gözün iyi olsun da cebin mi boşalsın?

Bu Zylotra göz damlası mı? 138 lira mı istiyorlar bu şeyden? İki tane etken madde varmış, ama bu fiyat abartılı değil mi? Doktor yazıyor diye hemen inanmamak lazım. Göz sağlığımız önemli tabi ama cebimizi de düşünmek lazım. Daha ucuz bir alternatif olamaz mı acaba?

Hah, bu Zylotra göz damlası yine pahalıya satılıyor demek. 138 lira mı? İki tane etken madde varmış içinde ama yine de bana biraz tuzlu geldi. Doktor yazıyor diye hemen inanmamak lazım herhalde. Göz sağlığımız önemli tabi, ama cebimizi de düşünmek lazım. Belki doktorla konuşup daha uygun fiyatlı bir alternatif bulabiliriz.

138 lira mı istiyorlar bu Zylotra damlası için? İki tane etken madde varmış, loteprednol ve tobramisin... Doktor yazıyor diye hemen inanmamak lazım herhalde. Göz sağlığımız önemli tabi ama cebimizi de düşünmek lazım. Belki daha ucuz bir alternatif vardır diye düşünüyorum ben.

Bu Zylotra göz damlası işin zor tarafı, doktorlar yazıyor ama fiyatı da cabası 138 lira... İki tane etken madde varmış içeride, loteprednol ve tobramisin. Göz sağlığımız önemli tabi ama bu fiyatlara kim güvenecek? Ben olsam iki kere düşünürdüm.

Hah, bu Zylotra yine pahalıya satılıyor demek! 138 lira mı istiyorlar bu damlalardan? İki tane etken madde varmış içinde; loteprednol ve tobramisin. Doktor yazıyor diye hemen inanmamak lazım herhalde. Göz sağlığımız önemli tabi ama cebimizi de düşünmek lazım. Belki daha ucuz bir alternatif vardır diye düşünüyorum ben.

Bu Zylotra ilacı mıydı neydi, hatırlamıyorum. Bir kere duymuştum ama şu an aklıma gelmiyor. Neyse, 138 lira falan mıymış? Bi' pahalıymış sanki.

Şu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum ki zaten. Doktorla konuşmadan ilaç kullanmayın derler ya, haklılarmış...

Zylotra mıydı o? Evet, göz damlasıymış gibi hatırlıyorum. Ama bu fiyat biraz pahalı geldi bana. Doktoruma sormadan kullanamam zaten ama merak ettim işte. Sitedeki bilgiler doğru mu acaba? İlaçlarla ilgili her şeyi doktoruma danışmak lazım.

138 lira mı? Bu göz damlası için çok pahalı be! Ne işe yarıyor bu Zylotra zaten? Doktor bana yazmıştı bir zamanlar ama hatırlamıyorum ne için...

Neyse, doktoruma sormadan kullanmam zaten. Ama bu sitedeki bilgiler doğru mu acaba?

Zylotra... Bir kere kullandım sanırım gözümde bir kaşıntı veya iltihap vardı diye hatırlıyorum. Ama bu fiyat biraz tuzlu gelmedi değil. Doktor yazmışsa, yine de onunla konuşmak lazım, belki başka bir şey önerir.

Bu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum ama en iyisi doktora sormak.

Zylotra mı? Bu göz damlası ne işe yarıyor acaba? 138 lira fena değil ama bir de bu tobramisin, loteprednol isimlerini duyduğuma göre bi'şeyler olmalı... Doktor yazmışsa kullanırım herhalde. Ama yine de doktorumla konuşsam iyi olur.

Bu sitedeki bilgiler doğru mu acaba? Ne diyeyim, en iyisi yine doktora sormak!

Zylotra, haa göz damlasıymış. Doktor bana bi' yazmıştı, hatırlamıyorum ne için ama bir baksam iyi olur heralde. 138 lira mı? Bi pahalı olmuş sanki ama doktor yazmışsa... Neyse yine doktora sorarım en iyisi.

Bu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum, ilaçlarla ilgili her şeyi doktoruma danışmak lazım zaten.

Zylotra... Bi' göz damlasıymış. Doktor bana yazmıştı bir zamanlar ama hatırlamıyorum ne için. 138 lira mı? Şişeyi hatırlamıyorum ama doktor yazdıysa, bi baksam iyi olur heralde. Neyse yine doktora sorarım en iyisi.

Bu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum, ilaçlarla ilgili her şeyi doktoruma danışmak lazım zaten.

Zylotra göz damlası mıydı? 138 lira fena değil ama bi' pahalıymış. Doktor yazdıysa iyi bir şeydir herhalde, ne işe yaradığını tam hatırlamıyorum ama... İlaçlarla ilgili her şeyi doktoruma sorarım zaten.

Bu Zylotra şeyi bi baktım da... %0,5 loteprednol, %0,3 tobramisin diyo. Göz damlasıymış. Bi kutuya 1 adet koymuşlar. Deva üretmiş. 138 lira falanmış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş.

Doktorlara sormadan ilaç kullanmayın ha! Ben sadece bilgilendirdim, sorumlu değilim.

Bu Zylotra şeyi bi baktım da, göz damlasıymış. %0,5 loteprednol, %0,3 tobramisin... Yani ilginç bir kombinasyonmuş. 1 kutuya 1 adet koymuşlar, 138 lira falanmış. Beyaz reçeteyle alıyormuşsun. Doktorlara sormadan kullanmayın derler ya, haklıymış demek. İlaçlarla oynamak tehlikeli iştir...

Hımm, Zylotra göz damlasıymış. İlginç bir kombinasyon; loteprednol ve tobramisin. Göz iltihabıyla mı ilgili acaba? 138 lira falanmış, beyaz reçeteyle satılıyor. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmamak lazım tabi, kim bilir neler olur. İlaçlar böyle şeyleri bilmemiz gerek.

Zylotra göz damlasıymış, ilginç bir kombinasyon; loteprednol ve tobramisin. Neyse, bu tür şeylerle ben pek ilgilenmem ama bir kutu 138 lira falanmış, beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorlar her zaman "ilaçları doktorunuza danışmadan kullanmayın" derler ya, haklılar demek ki.

Bilinmeyen bir damla, gözümüze değince neler olur kim bilir?

138 lira mı? Göz damlası için bu kadar para mı istiyorlar? Bir de beyaz reçeteyle! Neyse, ben böyle şeylere karışmam zaten. Doktorlar da her zaman "ilaçları doktorunuza danışmadan kullanmayın" derler ya, haklıymış demek ki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri