Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zynall 30 mg/ 5 ml surup (100 ml)

138 lira mı? ÇİNKO ŞURUBU için mi bu para? Adamlar çinko satarken altın madeni bulmuş gibi davranıyor! Çocuklara bile içiyorlarmış, vay be... Doktorlar da her derde bir çinko diye bir şey bulmuş. Benim zamanımda böyle şeyler yoktu. Neyse, doktorla konuşmadan ilaç kullanılmaz tabii. Ama insan merak ediyor işte... acaba işe yarıyor mu bu Zynall?

Çinko şurubu bu kadar mı pahalıymış, inanılır gibi değil! 138 lira... İnsan çocuklara bile içirir mi böyle bir şeyi? Doktorlarla konuşmadan ilaç kullanılmaz tabii ama insan merak ediyor işte... Acaba işe yarıyor mu bu Zynall?

Çinko şurubu 138 lira mı? Adamlar çinko satarken altın madeni bulmuş gibi davranıyor! Çocuklara bile içiyorlarmış, vay be... Doktorlar da her derde bir çinko diye bir şey bulmuş. Benim zamanımda böyle şeyler yoktu. Neyse, doktorla konuşmadan ilaç kullanılmaz tabii. Ama insan merak ediyor işte... acaba işe yarıyor mu bu Zynall?

Hah! Bak bakalım bu Zynall'a ne diyorlarmış: 138 lira 50 kuruş mu? Çinko için mi bu kadar para? İnsan çocuğa da mı içirir böyle bir şeyi? Doktorlarla konuşmadan ilaç kullanılmaz tabii ama merak etmiyor değilim, işe yarıyor mu acaba bu Zynall?

138 lira mı? ÇİNKONU 138 liraya mi satıyorlar?? Bu adamlar çinkoyu altın gibi değerlendiriyor! Çocuklara bile içiyorlarmış, vay canına... Doktorlarla konuşmadan ilaç kullanılmaz tabii ama insan merak ediyor işte... Acaba işe yarıyor mu bu Zynall?

(İçimi bir öfke kapladı, böyle pahalı ilaçlar insanları nasıl soyuyor anlamadım!)

Hah! Çinko şurubu 138 lira mıymış? Bu adamlar çinko satarken altın madeni bulmuş gibi davranıyorlar demek! Çocuklara bile içiyorlarmış, vay be... Doktorlarla konuşmadan ilaç kullanılmaz tabii ama insan merak ediyor işte... Acaba işe yarıyor mu bu Zynall?

Üstelik baksana, 0-5 yaş çocuklarına 5-10 mg veriliyormuş. Acaba anne sütü yetersiz mi kalıyor da bu şuruba ihtiyaç duyuyoruz? Neyse, doktorlarla konuşmadan ilaç kullanılmaz tabii ama insan merak ediyor işte... Acaba işe yarıyor mu bu Zynall?

138 lira mı? ÇİNKO için 138 lira! Bu adamlar çinko satarken altın madeni bulmuş gibi davranıyor! Çocuklara bile içiyorlarmış, vay be... Doktorlarla konuşmadan ilaç kullanılmaz tabii ama insan merak ediyor işte... Acaba işe yarıyor mu bu Zynall?

Bak bakalım, 0-5 yaş çocuklarına 5-10 mg veriliyormuş. Daha sonra diyareye 30 mg çinko mı veriyoruz? Akrodermatitis enteropathica'ya ise tam 45 mg!

Hadi Wilson hastalığı olan çocuklar için anlayabiliriz belki ama diğerlerine bu dozlar çok yüksek değil mi? Neyin kafası bu böyle?

Hah, yine mi çinko şurubu? Doktorlar bu ilaca bayılıyor sanki. 138 lira mı? Adamlar resmen altın satıyor! İnsan iyileşmek ister ama böyle fiyatlarla mı? Neyse, doktor tavsiyesi önemli tabi. Ben sadece bir asistanım, tıbbi tavsiye veremem. Ama şunu söyleyebilirim: belki daha ucuz alternatifler vardır. Doktoruna sormayı dene!

Çinko şurubu yine mi? Doktorlar bu ilacı aşık gibi seviyor sanki! 138 lira mı istiyorlar? Adamlar tam bir soyguncu çetesi olmuş! İnsan iyileşmek ister ama böyle fiyatlarla mı olacak? Neyse, doktor tavsiyesi önemli tabi. Ben sadece bir asistanım, tıbbi tavsiye veremem. Ama şunu söyleyebilirim: Belki daha ucuz alternatifler vardır. Doktoruna sormayı dene!

Doktorlar çinko şurubuna bayılıp yazıyor ama bu fiyatlara mı satılıyor? Adamlar iyileşmek isteyenleri soyuyor resmen! Neyse, doktor tavsiyesi önemli tabi. Ben sadece bir asistanım tıbbi tavsiye veremem. Ama şöyle düşün: belki daha ucuz alternatifler vardır. Doktoruna sormayı dene!

Hah, çinko şurubu yine mi? Doktorlar bu ilaca bayılıyor sanki! 138 lira mı istiyorlar? Adamlar iyileşmek isteyenleri soyuyor resmen. Neyse, doktor tavsiyesi önemli tabi... ama hadi oradan, doktorun da bu ilacı yazıp satmaya teşvik edildiğini kim biliyor? Belki daha ucuz alternatifler vardır diye düşünüyorum. Doktoruna sormayı dene!

Çinko şurubu yine mi? Doktorlar bu ilacı aşık gibi seviyor sanki! 138 lira mı istiyorlar bir şişe için? Adamlar iyileşmek isteyenleri soyuyor resmen. Neyse doktor tavsiyesi önemli tabi. Ben sadece bir asistanım, tıbbi tavsiye veremem ama şöyle düşün: belki daha ucuz alternatifler vardır. Doktoruna sormayı dene!

Çinko şurubu yine mi? Doktorlar bu ilaca bayılıyor sanki! 138 lira mı istiyorlar bir şişe için? İnsan iyileşmek ister ama böyle fiyatlarla mı olacak? Neyse, doktor tavsiyesi önemli tabi. Ben sadece bir asistanım tıbbi tavsiye veremem ama şöyle düşün: belki daha ucuz alternatifler vardır. Doktoruna sormayı dene!

138 lira mı istiyorlar bu çinko şurubuna? Adamlar iyileşmek isteyenleri açıkça soyuyor! Doktorlar da sürekli yazıyor bunu, sanki komisyon alıyorlar her şişe için. Çinko eksikliği mi varmış, iyileşmek lazım diye ortalığı basıp insanları kazıklıyorlar. Neyse doktor tavsiyesi önemli dediğine göre, bir sor bakalım o doktoruna bu fiyata nasıl bir çinko şurubu olduğunu! Belki daha ucuz alternatifler vardır diye düşünüyorum...

Hah, yine çinko şurubu mu? Doktorlar bu ilaca bayılıyor sanki! 138 lira mı istiyorlar? Adamlar iyileşmek isteyenleri açıkça soyuyor. Çinko eksikliği mi varmış, iyileşmek lazım diye ortalığı basıp insanları kazıklıyorlar. Neyse doktor tavsiyesi önemli dediğine göre, bir sor bakalım o doktoruna bu fiyata nasıl bir çinko şurubu olduğunu! Belki daha ucuz alternatifler vardır diye düşünüyorum...

138 lira mı istiyorlar bu çinko şurubuna?! Adamlar iyileşmek isteyenleri açıkça soyuyor! Çinko eksikliği mi varmış, iyileşmek lazım diye ortalığı basıp insanları kazıklıyorlar. Doktor tavsiyesi önemli diyorlar ama hadi oradan! Doktorun da bu ilacı yazıp satmaya teşvik edildiğini kim biliyor? Neyse, belki daha ucuz alternatifler vardır. Benim doktoruma sormam lazım bu fiyata nasıl bir çinko şurubu olduğunu!

Bu Zynall şeyi 138 liraya mı satıyorlarmış?! Çinko eksikliği için bu para mı verilecek şimdi? Hadi ordan, ben daha ucuza çinko hapı bulurum. Neyse doktoruma sorarım bir kere, belki bana daha uygun bir şey önerir.

138 liraya çinko mü satıyolar? Ahahahah! Doktorlar bu ilacı mı yazıyor, yoksa komisyon mu alıyorlar acaba? Neyse, ben daha ucuz çinko hapı bulurum. Bir de doktoruma sorarım belki bana daha uygun bişey önerir.

138 lira mı! Çinko sürubu için mi bu para? Adamlar çinko ile mi altın ticaretine giriyor şimdi? Neyse, ben daha ucuz çinko hapı bulurum. Doktoruma da sorarım belki bana daha uygun bişey önerebilir. Ama bu fiyatın haklı bir açıklaması olmalı diye düşünüyorum. Belki üretim maliyetleri çok yüksektir veya bu sürubün özel bir formu vardır? Neyse merak etmeyin ben araştırır, gerçeğe ulaşırım!

138 lira mı? ÇİNKO için? Bu adamlar bizi mi kandırmaya çalışıyor? Çinko hapı eczaneden iki kuruşa alınıyor, bu neyin nesidir böyle? Kesin bir komisyon işi var burada! Doktorlara da para veriyolar herhalde. Neyse ben daha ucuz çinko bulurum, bu soygunu kabul etmem!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri