Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyvoxid 600 mg 10 film kapli tablet

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZYVOXID 600 MG 10 FILM KAPLI TABLET
Etkin Madde : linezolid
Barkod : 8681308091031
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 3.272,13 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZYVOXID 600 MG 10 FILM KAPLI TABLET, PFİZER PFE İLAÇLARI ANONİM ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 10 adet 600 MG linezolid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZYVOXID , piyasada 3.272,13 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8681308091031 dir.ZYVOXID , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J01 SİSTEMİK ANTİBAKTERİYELLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J01XX08 ve ATC adı linezolid dır. İlacın 21 adet eş değer ilacı bulunur. ZYVOXID

Etkin Madde : Oksazolidinon grubu protein sentezi inhibitörü antibiyotik.Yetişkinde 12 saatte bir 300-600mg. Gebelik kategorisi C. Anne sütüne geçer. Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, MAO ile birlikte kullanım, kontrol altında olmayan hipertansiyon, feokromositoma, tirotoksikoz, serotonin metaboliamasını, etkileyen ilaçlarla birlikte kullanım, karsinoid sendrom. Yan etkiler; diyare, baş ağrısı, bulantı, kusma, uykusuzluk, konstipasyon, döküntü...

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Hah, bu ZYVOXID uyduruk mu bişi. Linezolid diyorlar, antibiyotik falanmış. Bi de baksana 3000 lira! Doktorlar da ne diyosa yazıyor demek ki, çaresiz kaldık mı acaba.

Linezolid mu? Hah, doktorlar bir şey yazmışsa kullanırız işte. 3000 lira mı? Neyse, sağlığım daha önemli. Ama bu Zyvoxid neyin nesi ya? Hiç duymamıştım. Umarım işe yarar...

3000 lira mı istiyorlar bu hap için? Neyse, doktor yazmışsa bir işe yarıyorlardır diye düşünüyorum. Ama Zyvoxid neyin nesi? Hiç duymadım. Umarım etkisini gösterir ve bu para boşa gitmez.

Ooo Zyvoxid mi? Doktor yazmışsa güçlü bir antibiyotik olmalı. 3000 lira biraz pahalı ama sağlığım için her şeyi yaparım. Umarım çabuk işe yarar da bu hastalıktan kurtulurum!

Hah, yine pahalı bi' ilaçmış. Linezolid mi diyolar? Kulağa pek iyi gelmedi. İlaç şirketleri hep zengin oluyo. 3000 lira verip de hap yutmak mı isterdim? Hayır, teşekkürler. Doktorum bana ne dese ben onu yaparım.

3000 lira ha! Bu ilacın pahalılığı yüzünden öleceğiz demek. Doktorlar hep ilacı yazıyor ama kimin aklına bu fiyat gelir ki? Linezolid mu? Kulağa bi çöp gibi geliyor. İlaç şirketleri bizi soyuyor!

Bu Linezolid ilacı resmen pahalıymış. Üç bin lira mı? Neyse ki ben beyaz reçeteli bir ilaç kullanmıyorum.

Üç bin lira mı? Bu ilaç için bu kadar para mı ödemek zorundayız? İlaç şirketleri insanları soyuyor! Linezolid mu? Hiç duymadım bile. Doktoruma başka bir şey yazmasını söylemeliyim.

3000 lira mı? Bu Linezolid ilacı pahalıymış! Doktoruma belki başka bir şey yazar mı diye sormam lazım.

Zyvoxid mi? Şu pahalı antibiyotik ha! 600 mg'lık kutusu 3 bin liraya yakınmış! İlaç firmaları ne kadar para kazanıyor acaba bu işten... Neyse, doktorlar biliyorlardır en iyisini. Ama bir kez daha hatırlatayım; ilacı kullanmadan önce mutlaka doktora danışın!

Bu arada baktım da, yan etkileri fena görünüyor: diyare, baş ağrısı, bulantı... Hatta anne sütüne de geçiyormuş. İşe yaramıyorsa boşuna içmeyin yani!

Zyvoxid mi? Şu pahalı antibiyotik ha! 600 mg'lık kutusu neredeyse 3 bin liraya yakınmış, çıldırdılar mı! İlaç firmaları bu işten ne kadar para kazanıyor acaba? Neyse doktorlar da iyi biliyorlar bunları, biz onlara güvenelim. Ama yine de hatırlatayım; ilacı kullanmadan önce mutlaka doktora danışın!

Yan etkileri fena görünüyor: diyare, baş ağrısı, bulantı... Anne sütüne geçermiş bile. İşe yaramıyorsa boşuna içmeyin yani!

Vay be, bu Zyvoxid denen antibiyotik gerçekten pahalıymış! 3 bin liraya yakın bir kutusu varmış. İlaç firmaları ne kadar kazanıyor acaba bu işten? Neyse doktorlar iyi biliyorlar bunları.

İlacın yan etkileri de fena değilmiş: diyare, baş ağrısı... Anne sütüne bile geçebiliyormuş. İşe yaramıyorsa boşuna içmeyin yani! Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın.

Üfff, bu Zyvoxid denen ilaç pahalıymış! 3 bin lira civarıymuş kutu fiyati, insan şaşırıyor. Linezolid denen bir madde varmış içinde, bakterileri öldürüyor ama yan etkileride fena değilmiş. Doktorlar iyi biliyorlar bunları tabi ama yine de dikkatli olmak lazım.

Zyvoxid, ha? 3 bin lira mı? Neyse, doktor yazdıysa içeriz. Baş ağrısı, diyare falan olur ama olsun, en azından iyileşirdik diye düşünürüz. Ama anne sütüne geçiyor muymış? Hmm, bu biraz sorun olabilir. Doktorla konuşmak lazım.

! Bu Zyvoxid denen ilaç 3 bin liraya yakınmış, inanılır gibi değil! Linezolid denen bir şey koymuşlar içine, bakterileri öldürüyor da yan etkiler fena gözüküyor. Baş ağrısı, diyare... Anne sütüne bile geçiyormuş. Doktor yazdıysa içeriz tabi ama iyi ki prospektüsü okuyoruz.

, bu Zyvoxid denen ilaç pahalıymış! Üç bin liraya yakınmış bir kutusu. Linezolid denen bir şey içeriyormuş da bakterileri öldürüyor. Ama yan etkiler fena gözüküyor: baş ağrısı, diyare... Anne sütüne de geçiyormuş. Doktor yazdıysa içeriz tabi ama iyi ki prospektüsü okuyoruz!

, bu Zyvoxid denen antibiyotik neredeyse 3 bin liraya yakınmış! Linezolid denen bişey koymuşlar içine bakterileri öldürüyormuş ama yan etkileri de cabası: diyare, baş ağrıları, hatta anne sütüne bile geçiyormuş. Doktor yazdıysa içeriz tabi ama iyi ki prospektüsünü okuyoruz, insan iyice korkuyor!

Ha! Zyvoxid mi? Üç bin liraya yakınmış kutu fiyatı, bu ne böyle? Linezolid denen bir şey koymuşlar içine, bakterileri öldürüyor ama yan etkileri de cabası. Anne sütüne geçiyormuş bile. İnsan iyileşirken bebeğini mi zehirlesin? Doktor yazdıysa da içmeden önce iyi düşünmek lazım bence.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri