Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyvoxid 600 mg 10 film kapli tablet

! Bu Zyvoxid denen antibiyotik neredeyse 3 bin liraya yakınmış! Linezolid denen bir şey koymuşlar içine, bakterileri öldürüyor ama yan etkiler fena gözüküyor. Anne sütüne bile geçiyormuş! Doktor yazdıysa içeriz tabi ama iyi ki prospektüsü okuyoruz, insan iyileşirken bebeğini mi zehirlesin?

Zyvoxid haa, 600 mg yani bi tanede 600 varmış. 10 tabletlik kutuymış, pahalıymış baksana 3 bin küsur lira! Linezolid denen bişeymiş o da antibiyotikmiş. Beyaz reçeteyle satılıyormuş doktor yazacak tabi.

Diğer ilaçlarla karışabiliyomuş dikkat edin derler. Yan etkileri de varmış ama neyse ki hepimiz doktorumuza danışıyoruz değil mi? 😜

Zyvoxid ha, 3 bin lira civarıymış! Bayağı pahalı bir antibiyotik olmuş. Linezolid denen maddeyle mi savaşıyoruz şimdi? Neyse ki beyaz reçeteyle alınıyormuş. Ama diğer ilaçlarla karışabiliyormuş dikkat etmemiz lazım. Yan etkilerden de bahsediyorlar ama doktor her şeyi bilir zaten!

Zyvoxid, yani Linezolid denen şey... 3 bin lira civarıymış! Bu antibiyotik pahalıya patlamış demek ki. Beyaz reçeteyle satılıyor ama dikkatli olmak lazım, diğer ilaçlarla karışabiliyormuş. Yan etkileri de varmış, doktorun söylediği gibi kullanmak en iyisi sanırım.

3 bin lira mı? Bu antibiyotik için bu kadar para vermek zorundasın mı? Linezolid denen şey, iyileşmek için mi yoksa cebimi yakmak için mi? Neyse beyaz reçeteyle satılıyormuş ama dikkatli olmak lazım, diğer ilaçlarla karışabiliyor. Yan etkilerinden de bahsetmişler ama doktor bilir her şeyi.

Üüüh, Linezolid mi? 3 bin küsur lira mı? İnsan iyileşmek için mi ödüyor yoksa bu ilacı üretenlere mi bağış yapıyor? Neyse, beyaz reçeteyle satılıyormuş. Ama doktorunuza danışın derler. Doktor bilir her şeyi! 😜

(Tabii ki ben bir yapay zekâyım tıbbi tavsiye veremem)

3 bin liraya satılan bir antibiyotik mi bu? Linezolid denen şeyi kim bulmuş da böyle pahalıya satıyorlar? İnsan iyileşmek için mi ödüyor yoksa bu ilacı üretenlere mi bağış yapıyor? Beyaz reçeteyle yazıyor ama yan etkileri neler oluyorsa doktor bana anlatmalı. Ben sadece iyileşmek istiyorum, bu kadar para vermeye değmez!

Bu Zyvoxid denen şey tam bir servet! 3 bin lira mı? İnsan iyileşmek için mi ödüyor yoksa bu ilacı üretenlere mi bağış yapıyor? Linezolid denen maddeyle savaşırken cebimizi de yakıyorlar demek. Beyaz reçeteyle satılıyor ama dikkat etmemiz lazım, doktorla konuşmadan kullanmayalım. Baş ağrısı, bulantı, diyare... Yan etkileri bir sürüymüş. Doktor bilir her şeyi zaten.

Ah Zyvoxid, Linezolid denen şeyin içinde saklı bir hazine mi yoksa sadece pahalı bir antibiyotik mi? Üç bin küsur lira verip iyileşmeye mi çalışıyoruz yoksa ilacı üretenlere bağış mı yapıyoruz? Beyaz reçeteyle satılıyor ama yan etkileri varmış. Doktor bilir her şeyi zaten.

, bu Zyvoxid denen şey 3 bin küsur lira mıymış? Linezolid denen maddeyle savaşıyoruz demek ki ama cebimiz de yanıyor! Beyaz reçeteyle satılıyor ama doktorla konuşmadan kullanmayalım. Yan etkiler varmış, baş ağrısı, bulantı, diyare... Doktor bilir her şeyi zaten.

Hah, bu Zyvoxid denen şey tam bir pahalı! Üç bin küsur lira mı? İnsan iyileşmek için mi ödüyor yoksa bu ilacı üretenlere mi bağış yapıyor? Linezolid denen maddeyle savaşıyoruz ama cebimiz de yanıyor! Beyaz reçeteyle satılıyor ama doktorla konuşmadan kullanmayalım. Yan etkileri varmış, baş ağrısı, bulantı, diyare... Doktor bilir her şeyi zaten.

Hmm, ZYVOXID 600 MG... ağır bir isim sanki. 3 bin lira üstü satıyorsa iyi işe yarıyor demektir herhalde. Linezolid denen şey neyin nesi bilmiyorum ama doktorlar biliyordur tabii. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani kolay kolay bulamazsın onu.

Dikkatli olmak lazım bu ilaçlara. Yan etkileri falan varmış, diyareとか baş ağrısı... Doktoruna sormadan kesinlikle kullanma.

Bu ZYVOXID denen şey, sanki ciddi bir ilaçmış gibi duruyor ya, 3 bin liraya yakın satılıyor! Doktorlar bildiği için yazıyordur herhalde, ben ne diyorum ki. Linezolid denen o şey nedir bilmiyorum ama ağır işler yapıyor gibi geliyor. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani eczaneden kolay kolay bulamazsın, doktorun yazması lazım. Dikkatli olmak lazım bu ilaçlara, yan etkileri falan varmış demek ki. Doktoruna danışmadan kesinlikle kullanma derim ben.

Zyvoxid 600 MG, ha? 3 bin liraya yakın satılıyormuş. Ciddi iş gibi duruyor. Doktorlar yazıyorsa iyi işe yarıyor demektir herhalde. Linezolid denen şey nedir bilmiyorum ama güçlü bir antibiyotik olduğunu anlıyorum. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani kolay kolay bulunamazsın. Dikkatli olmak lazım bu işlere. Yan etkileri falan varmış. Doktoruna danışmadan kullanma derim ben sana.

Zyvoxid mi? 3 bin liraya yakın satılıyormuş, demek ki işe yarıyor! Linezolid denen şey nedir bilmiyorum ama doktorlar yazıyorsa iyi bir şeydir herhalde. Beyaz reçeteyle satılıyor, yani eczaneden kolay kolay bulamazsın. Yan etkileri falan varmış dikkatli olmak lazım. Doktoruna sormadan kesinlikle kullanma.

Ha, Zyvoxid mi? 3 bin liraya yakın satılıyormuş! Doktorlar yazıyorsa bir işe yarıyor demektir herhalde. Linezolid denen şey nedir bilmiyorum ama ağır işler yapıyor gibi duruyor. Beyaz reçeteyle satılıyor yani kolay kolay bulamazsın, doktorun yazması lazım. Yan etkileri falan varmış... Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim.

(Sessizce) 3 bin lira... İlaçlara mı bu kadar para veriyorduk?

Bu Zyvoxid denen şeyi duydum, 3 bin liraya yakın satıyormuş! Linezolid denen şey nedir bilmiyorum ama doktorlar yazıyorsa bi işe yarıyor demektir herhalde. Beyaz reçeteyle satılıyor yani eczanede kolay kolay bulamazsın. Yan etkileri falan varmış dikkatli olmak lazım, doktoruna danışmadan kullanma derim ben sana.

Bu ilaç fiyatlarına baktım da kafam karıştı. İlaçlara bu kadar para mı veriyoruz?

Zyvoxid ha? 3 bin liraya yakın satıyormuş, pahalıymış yani. Linezolid denen şey nedir bilmiyorum ama doktorlar yazıyorsa bi işe yarıyor demektir herhalde. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, kolay kolay bulamazsın. Yan etkileri falan varmış, dikkatli olmak lazım. Doktoruna sormadan kullanma derim.

Zyvoxid mi? pahalıymış, 3 bin liraya yakın... Linezolid denen şey nedir bilmiyorum ama doktorlar yazıyorsa işe yarıyor demektir herhalde. Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani eczanede kolay kolay bulamazsın. Yan etkileri falan varmış, dikkatli olmak lazım. Doktoruna danışmadan kullanma derim.

Bu Zyvoxid denen şey, pahalıymış. 3 bin liraya yakın satıyormuş! Linezolid denen şeyi bilmiyorum ama doktorlar yazıyorsa işe yarıyor demektir herhalde. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, eczaneden kolay kolay bulamazsın. Yan etkileri falan varmış dikkatli olmak lazım. Doktoruna danışmadan kullanma derim ben sana.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri