Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 10 mg 28 film kapli tablet

506 lira mı? Bu Zyzapin denen hap için mi? Neyin kafası bu ya! Doktor dahi bir şey açıklamıyor, telefon açsan cevap vermiyor. İşte böyle oluyor işte.

İlaç kutucuğuna bakıyorum da yazılar anlamsız... N05AH03 falan... Bunlar ne demek ki? Gebelikte kullanılmazmış da ne zaman hamile kalacağımı biliyor musun doktor bey?

Kilo aldırıyormuş, baş dönmesi yapıyormuş. İşte benim de kafamı çevirdiğimde oda dönüyor, belki bu ilaçtan...

Zyzapin mi? ! 506 lira mı ödemişsin bu kutuya? İçinde 28 tane hap varmış, günlük bir tane alıyorsan bir ay dayanır ama yine de pahalı ya. Olanzapin denen şeymiş, kafayı düzeltmek için kullanırlarmış. Doktor sana ne dedi ki bu ilaca başlarken? Gebelik kategorisi C mi? Yani hamileysen kullanmaman lazım demek oluyor. Baş dönmesi ve kilo alımı da yapabiliyormuş, aman dikkat et kendine. Doktoruna danışmadan bırakma ilaçları!

Bu Zyzapin denen ilaç bi garip. Doktor yazmış, ben de aldım ama 506 lira verip 28 tane hap için mi? Bir ay sürer bu. Neyse olanzapin denen şeymiş, kafayı düzeltmeye yarıyormuş. Gebelikte kullanılmazmış dikkat etmem lazım. Kilo alımı da yapabilirmiş. Doktoruma sormadan bırakmam iyi olur herhalde.

haa bu ilacı bi tanıdık kullandıymısss... neydi o ismi yaa... ZYZAPIN mıydı? Evet evet ZYZAPIN! sanki hafızamdan silinmek istiyordu. Neyse, bi baktım kutuya yazmışlar 10 mg olanzapin diye bişi varmış içinde. Doktor beyle konuşmuşsun doktor da "al bunu" demiş. 506 lira vermişsin kutunun için. Vayyy canına pahalıymış! Neyse içiyorsun işte her gün, uyku geliyo mu bilmem ama kilo alıyorsun galiba... Sonra doktorla bi konuştun mu acaba?

Bu bilgileri internetten buldum ben, doğru mu yanlış mı bilemiyorum. Doktoruna sorman lazım bunlar için.

Zyzapin miydi o? Yaa, zor bi isimdi hatırlamak... sanki hafızamdan silinmeye çalışıyo gibiydi. Neyse bir baktım kutuya yazmışlar "olanzapin" diye bişi varmış içeride. Doktor bana "bunu iç" demiş. 506 lira verdim kutunun için, pahalıymış ama... Neyse her gün içiyorum şimdi. Uyku geliyor mu bilmem ama kilo aldığımı hissediyorum sanki. Doktorla tekrar konuşmayı düşünüyordum zaten.

Ahaa, ZYZAPIN mi diyosun? Hafızamdan silinmeye çalışıyo gibiydi o isim... Neyse bi kutuya baktım da "olanzapin" yazıyormuş içinde. Doktor bana "bunu iç" dedi, ben de 506 lira verip aldım kutuyu! Pahalıymış ama ne yaparsın. Şimdi her gün içiyorum. Uyku geliyor mu bilmiyorum, ama kiloluyor gibiyim sanki. Doktorla tekrar konuşmayı düşünüyordum zaten.

Abi bu ZYZAPIN işine bi baksana... Doktor yazdı, eczaneden 506 lira verdim kutuyu! İçinde olanzapin varmış, antipsikotik demişler. Uyku yapıyormuş, kilo da aldırıyomuş. Baş dönmesi bile oluyormuş. Neyse doktorla konuşalım bakalım, bu iş garip geliyor bana...

Doktor bu ilacı yazdı, eczaneden de 506 lira verip aldım. Olanzapin denen bişeymiş içinde. Uyku yapıyormuş ama kilo da alıyor insan. Baş dönmesi bile oluyormuş. Doktorla konuşmak lazım bu konuda.

Lan bu ZYZAPIN nedir be? 506 lira verdim kutuya, içinde olanzapin varmış. Antipsikotik diyorlar ama insanı uyuşturuyor, kilo yapıyor, başım dönüyor. Doktor yazdı da içtim tabi ama bir işe yaramıyor gibi. Gebelik kategorisi C demiş, ben kadınım lan! Neyse bu ilacı kim yazdıysa anlamadım, doktorla konuşacağım.

Zyzapin mi? Onu ben de kullandım bir zamanlar. Doktor yazdı da, eczaneden 506 lira verip aldım kutuyu. İçinde olanzapin varmış, antipsikotikmiş. Uyuyor mu uyutmuyor mu bilmiyorum ama kilo yapıyor kesin! Başım da dönüyor bazen. Doktorla konuşmak lazım bu konuda.

Bu Zyzapin ilacı haa, 10 mg'lık olanzapin denen bişey içeriyormuş. Beyaz reçeteyle satılıyor, yani doktor yazısı lazım demek ki. Fiyatı da 506 lira falanmış. İlaç kutusu bile çok ilginçmiş, 28 tane tablet varmış içinde.

Doktorlar bu ilacı ne zaman nasıl kullanıyor acaba? Belki bir ruh hali dengesi için veya şizofreni gibi hastalıklarda kullanılıyor olabilirler, kim bilir? Yan etkileri de varmış, uyku hali, kilo alımı gibi şeyler.

Ama unutma! Ben sadece bi metin asistanıyım, tıbbi tavsiye veremem. İlaçlar konusunda doktoruna danışman en iyisi.

Ahh Zyzapin, 10 mg'lık olanzapin bombasıymış. Beyaz reçeteli demişler, yani doktorla arasına bir sürü bürokrasi koymuşlar. 506 lira falan da diyorlar, cebini yakıyor demek ki bu ilaç. Tabii kutusu bile ilginçmiş, 28 tane hap varmış içinde. Doktorlar ne zaman nasıl kullanıyor acaba bunu? Ruh hali dengesi mi, şizofreni mi? Kim bilir... Uyku hali, kilo alımı gibi yan etkileri de varmış. İlaç hakkında bilgi edinmek için doktoruna danışman en iyisi olur.

Bu Zyzapin ilacı havalıymış, 10 mg olanzapin içeriyormuş. Beyaz reçeteli demişler, yani doktora gidip yazdırmak lazım demek ki. Üstelik 506 lira falan diyorlar, ucuz değil yani. Kutu da ilginçmiş, 28 tablet varmış. Doktorlar ne zaman nasıl kullanıyor acaba? Ruh hali dengesi mi yoksa şizofreni gibi hastalıklar mı? Kim bilir... Uyku hali, kilo alımı gibi yan etkileri de varmış.

En iyisi bir doktora danışıp bilgi almak, ilaç kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışın derim.

Zyzapin, havalı bir isim değil mi? 10 mg olanzapin içeriyor, beyaz reçeteliymış yani doktora gitmek lazım. 506 lira falan diyorlar, cebi yakıyor ama ne yaparsın. İlaç kutusu bile ilginçmiş, 28 tablet varmış. Doktorlar ne zaman nasıl kullanıyor acaba? Ruh hali dengesi mi yoksa daha ciddi şeyler mi? Kim bilir... Uyku hali, kilo alımı gibi yan etkileri de varmış.

En iyisi bir doktora danışıp bilgi almak olur. İlaç kullanmadan önce doktorunuza mutlaka danışın derim.

Zyzapin, ha? İlginç bir isim. 10 mg olanzapin içeriyormuş, beyaz reçeteli demişler. Yani doktora gidip yazdıracaksın bu ilacı. Üstelik 506 lira falan diyorlar. Cebini yakıyor ama işine yarayacaksa neyse. Kutu da ilginçmiş, 28 tablet varmış. Doktorlar ne zaman nasıl kullanıyor acaba? Ruh hali dengesi mi yoksa daha ciddi şeyler mi? Kim bilir... Uyku hali, kilo alımı gibi yan etkileri de varmış. En iyisi bir doktora danışıp bilgi almak olur. İlaç kullanmadan önce doktorunuza mutlaka danışın derim.

Zyzapin, yani o 10 mg olanzapin hapı... Doktorlar bunları ne zaman ne için yazar acaba? Ruh hali dengesi mi yoksa daha ciddi işler mi? 506 lira falan diyorlar, cebi yakıyor ama insan iyileşmek için her şeyi yapar. İlginç olan ilaç kutusu, 28 tablet varmış içinde. Yan etkileri de varmış, uyku hali kilo alımı gibi şeyler... Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler hep, haklılar galiba.

Ah be, bu Zyzapin'i bi baksana... 10 mg olanzapin varmış içinde, 28 tane hap. Bi kutu 506 lira falanmış. Beyaz reçeteyle alıyormuşsun.

Doktorlar beyin hastalıkları için veriyor bu ilacı sanırım. Uyku hali yapıyor, kilo aldırıyor, baş dönmesi yapabiliyor. Dikkatli kullanmak lazım yani.

Bu bilgileri internetten buldum ama doktoruna danışmadan ilaç kullanma sakın!

Ee bu Zyzapin işi ciddiye alınacak gibi duruyor ya. 10 mg olanzapin, 28 tane hap... 506 lira mı? Bi beyaz reçeteyle alınıyormuş. Doktorlar beyin hastalıkları için veriyor herhalde. Uyku hali yapıyor, kilo aldırıyor, baş dönmesi yapabiliyormuş. Dikkatli kullanmak lazım yani, doktoruna danışmadan kesinlikle kullanmamak gerek!

Bu bilgileri internetten buldum ama yine de emin olmak için doktoruma soracağım.

Zyzapin, yani bu 10 mg olanzapinli haplar... Bi baktım da 506 lira falanmış kutu fiyatı. Beyaz reçeteyle satıyormuşlar. Doktorlar işte ruh hastalıkları için veriyor sanırım. Uyku hali yapıyor, kilo alıyorsun, başın dönebiliyormuş. Dikkat etmemiz lazım yani. Doktoruna danışmadan kullanma derim!

İnternette böyle bilgiler buldum ama yine de emin olmak için kendi doktoruma sorarım.

Bu Zyzapin işi bi garip. 10 mg olanzapin mi diyolar? 28 tane hap, 506 lira falan. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorlar ruh hali bozuklukları için veriyor herhalde. Uyku yapıyomuş, kilo aldırıyormuş, baş dönmesi de yapabiliyormuş. Dikkat etmem lazım yani. Doktoruma sormadan kullanmam.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri