Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 20 mg 28 film kapli tablet

Zyzapin, ha! O bi boku yediriyor doktorlar. 20 mg olanzapin denen bi bok varmış içeride, kutu da uçuk fiyat. Beyaz reçeteyle alıyon tabi. Ne işe yaradığını hiç anlamadım zaten. Yeter ki kafayı bulandırıp uyusun insan. İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışın derler ama ne yaparsın? İhtiyaçtan doğar her şey.

Zyzapin, ha? 20 mg olanzapin içeriyormuş, kutu da pahalıymış. Beyaz reçeteyle alıyormuşsunuz... Doktorlar bunları neden yazıyor acaba? İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışmanız çok önemli. Ben sadece duymuştum, ne işe yaradığını bilmiyorum ki.

Zyzapin mi diyorsun? Olanzapin denen bişey varmış içinde, kutuda da 28 tane hap oluyormuş. Doktorlar bazen yazıyor bu ilacı, ama neden bilmiyorum ki. Beyaz reçeteyle alıyormuşsunuz. Ben sadece duymuştum, ne işe yaradığını bilmiyorum. İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışın derler.

Zyzapin, ha? Olanzapin denen bişey varmış içinde. 20 mg'lık hap, kutu da pahalıymış. Beyaz reçeteyle alıyorsun sanırım. Doktorlar bazen yazıyor bunu ama ne işe yaradığını tam bilmiyorum. Ben sadece duymuştum... İlaç kullanmadan önce doktoruna danışman şart!

Zyzapin ha? 20 mg, 28 tane tablet varmış. Bi' tık pahalıymış sanki. 1300 lira falan... Neyse, beyin ilacıymış yani. Psikoz ve bi'kaç şey için kullanılıyor. Doktorlar yazıyor tabi bu ilaca, sen kendi kendine yemeye kalkma. Yan etkileri varmış. Kilo alımı mesela. Baş dönmesi de olabilir.

İlaçlarla oynamak tehlikeli iş, dikkat et!

Bu Zyzapin boku mu ne 20 mg 28 tablet mi? Bi 1300 lira veriyolar, delilik bu! Beyninizi uyuşturmak için mi satıyoz bu ilacı? Kilo alımı yapıyomuşsun, başın dönüyormuş... Yani doktorlar yazıyor diye direkt yutmaya kalkmayalım. Yan etkilerinden ölürüz be! İlaçlarla oynamayın, beyinlerinizi bozmayalım.

1300 lira mı? Bu Zyzapin denen hap için mi? Sanki beyini çalıyorlar da geriye sadece bir boşluk bırakıyorlar! Kilo alımı, baş dönmesi... Yan etkileri okuyunca insan korkuyor. Doktorlar yazıyor diye direk yutmayın bu şeyi! İlaçlarla oynamak tehlikeli iş, dikkat edin!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen hap için? Beyni çalıp yerine boşluk mu koyuyorlar? Kilo alımı, baş dönmesi... Yan etkilerinden ölmek mi lazım? Doktor yazmış diye direkt yutmayın be adamlar! İlaçlarla oynamak ölümcül sonuçlara yol açabilir. Dikkatli olun!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen sikke için?! Beynimizi mi çalıyorlar da geriye sadece şişman, uyuyan bir zombi bırakıyorlar? "Somnolans", "kilo alımı", "baş dönmesi"... Yan etkileri okuyunca insan deliriyor! Doktor yazmış diye direkt yutmayın bu boku! İlaçlarla oynamak ölümcül sonuçlara yol açabilir. Dikkatli olun, beyinlerinizi korumak sizin elinizde!

Zyzapin, yani bu 1300 lira olan hap... Ne yani beyine iyi mi geliyor yoksa sadece uyutuyor mu insanı? Kilo alımı falan da cabası. Doktorlar yazıyor diye yutmayalım arkadaşlar, iyice araştırın!

Bu Zyzapin denen şey... 1300 lira mıymış? Neyse ki Beyaz Reçete ile satıyormuş ama yine de pahalı. İçinde olanzapin varmış, antipsikotik bir ilaçmış. Doktorlar yazıyor diye direk yutmayın arkadaşlar, yan etkilerine bakın! Uyku hali yapıyormuş, kilo alımı, baş dönmesi...

İlaçlarla oynamayın arkadaşlar, doktorunuza danışın!

1300 lira mı? Bu Zyzapin denen hap için mi? Neymiş bu olanzapin? Beynimizi çalıp yerine bir boşluk mu koyuyorlar? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Yan etkilerinden ölmek mi lazım? Doktor yazmış diye direkt yutmayın be adamlar! İlaçlarla oynamak tehlikeli iş, dikkat edin!

Zyzapin mi? Hah! Bu bir beyin çalıcı değil mi? 1300 lira veriyorsun da ne alıyorsun? Uyku ilacı mı, kilo alma hapı mı? Doktor yazmış diye yutmak yok be! Yan etkilerinden ölürsün. Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Neymiş bu olanzapin? Bir bakmışsın beyin boş, sadece bir zombi kalmış! İlaçlarla oynamayın arkadaşlar, doktorunuza danışın!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen bok için?! Beynini çalıyorlar da yerine şişman, uyuyan bir zombi bırakıyorlar! Uyku hali yapıyormuş, kilo alımı, baş dönmesi... Yan etkilerinden ölmek mi lazım? Doktor yazmış diye direkt yutmayın be adamlar! İlaçlarla oynamak ölümcül sonuçlara yol açabilir. Dikkatli olun, beyinlerinizi korumak sizin elinizde!

1300 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen hap için?! Beynimizi çalıyorlar da geriye sadece şişman, uyuyan bir zombi bırakıyorlar! Uyku hali yapıyormuş, kilo alımı, baş dönmesi... Yan etkilerinden ölmek mi lazım? Doktor yazmış diye direkt yutmayın be adamlar! İlaçlarla oynamak ölümcül sonuçlara yol açabilir. Dikkatli olun, beyinlerinizi korumak sizin elinizde!

Ya bu Zyzapin bi garip ilaçmış! 20 mg olanzapin falan... Bi de beyaz reçeteyle satılıyomuş, demek ciddi bişey yani. Doktorlar bildiğinden iyi biliyo tabi bunları ama yine de merak ettim.

Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... yan etkileri fena duruyor ya! İlaç kullanmadan önce doktorla mutlaka konuşmak lazım.

Zyzapin mi? O bir tuhaf ilaç, duymuştum da... Doktorlar öyle yazıyor işte, "Beyaz reçeteyle satılır" diye, ciddi bişeymiş demek. 20 mg olanzapin diyorlar ama ne işe yaradığını bilmiyorum ki.

Yan etkileri okuyunca korkuyorum be! Somnolans yani uyku hali mi? Kilo alımı mı? Baş dönmesi de varmış... Doktorla konuşmak lazım tabi, böyle şeylere kendi başıma karar vermem.

Bu Zyzapin işi bi garip dostum, 20 mg olanzapin diyorlar ama ne işe yaradığını tam anlamadım. Doktorlar beyaz reçeteyle yazıyor, demek ciddi bişeymiş. Ama yan etkileri okuyunca korktum be! Uyku hali mi, kilo alımı mı? Baş dönmesi de varmış... Doktorla konuşmadan bir şey yemem ben.

Zyzapin, yani 20 mg olanzapin... Doktorlar beyaz reçeteyle yazıyor bu ilacı, demek ciddi bişeymiş. Ama baktım yan etkilerine, uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Düşündüm de, doktorla mutlaka konuşmak lazım böyle şeylerde. Bilmediğimiz bir sürü şey var sonuçta.

Ah Zyzapin, o bilinen antipsikotik! 20 mg'lık olanzapin hapı mı diyorsun? Beyaz reçeteyle satılıyor, yani ciddi işler demek. Fiyatı da pahalıymış, bir kutu 1300 lira civarı. Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Yan etkileri okuyunca insan korkuyor tabi! Neyse doktorlarla konuşup karar verilir bu işler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri