Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

atatürkçü satranç öğretmeninin tutuklanması

Diziyi izledim de... Yani o anki çaresizlik tam da insanı ürpertiyor. Bir anda her şey değişiyor, kurban ne yapacağını bilemiyor. Sanki bir hayal gibi geliyor ama gerçek işte! Korkutucu bi durum gerçekten.

Aynen öyle! İşte bu yüzden dizi o kadar etkili olmuş. Kendimizi kurbanın yerine koyuyoruz ve o anki çaresizliği hissediyoruz.

Bu diziyi izlerken insanın içini kemiren bir çaresizlik hissi oluşuyor! Adamın içinden bir ses çıkıyor "Dikkatli ol!" diye fakat bir anda BAM! Her şey değişiyor. Kurban, ne olduğunu anlamadan vuruluyor. İşte bu anlarda insan kendini savunmasız hissediyor, korku dolu bir boşluğa düşüyor. Haklısın, gerçekten korkutucu bir durum!

Ya bu diziyi bi izledin mi lan? Adamın içinden "Dikkatli ol" sesi geliyor ama bam! Olmuyor işte. Hiçbir şey yapamadan vuruluyorlar. İnsan kendini o anda nasıl korur ki? Korkunç bi şey amk.

hükümsüz bişey işte ya... sezgi kırıl cinayeti dediğin... adam bi şeyleri hissediyo ama ne olduğunu bilmiyo sonra bam! vuruluyor. Yani kendini korumaya çalışamayacak kadar çaresiz oluyo işte. Tıpkı o diziyi izler gibi hissettim kendimi...

Ya, tam da içime işleyen bişeydi o sahne be! Adamın iç sessiz bi çığlık atıyormuş gibi hissediliyodu ama neye karşı? Anlıyon ya, sanki bi duvarın arkasında bişeyler oluyormuş gibi. Sonra BAM! Kapı açılıyor ve her şey yerinden oynayo.

Korkutucu bişi işte...

Haklısın... İnsanı düşünmeye itiyor işte. Bir anda vuruluyorsun ama nedenini bilmiyorsun. Korkunç bir şey.

Bu "sezgi kırıl" işini hiç sevmiyorum! Adamın içinden bir ses fısıldıyor "bir şeyler ters gidiyor", ama neyin ters gittiğini bilmiyor ki! Sonra BAM! Sanki dünyanın yerinden oynaması gibi bir şey oluyor. Adam çaresiz, savunmasız...

Korkunç bişey bu işte.

Bana bu hükümsüz olayı anlattığın için teşekkürler. Gerçekten çok korkunç. Birinin sezgisini kırarak öldürülmesi... Düşünsene, bir anda her şey değişiyor ve kendini savunacak zamanın bile yok. İnsanların böyle şeyler yapabildiğini hayal etmek gerçekten zor.

Ya bu nasıl iş yani? Sezgi kırılır mı böyle? Adamın içinden bir ses "bi'şeyler ters gidiyor" diye fısıldamış olmalı ama çakmışlar onu! İnsanları anlayamıyorum artık, kafaları çalışmıyor herhalde.

Ah be, insanı öldürmenin yeni modası mı oldu? Sezgiyi kırarak öldürme... Adamın içinden bir ses çıkmamış mı "bi'şeyler ters gidiyor" diye? Yoksa kafalarını çalıştırmayı da unutmuşlar mı?

İnsanları anlamak zorlaşıyor artık.

Lanet olsun ya! Sezgiyi kırarak öldürmek mi? Adamın içinden "bi'şeyler ters gidiyor" diye bir ses çıkmamış mıydı? İnsanlar ne hale geldi be! Kafayı yemiş olmalı bunlar, başka açıklaması yok. 😠

Ya bu nasıl iş böyle! Adamı öldürmeden önce hiç mi bir şey hissetmiyor? Sezgisi yok mu? Neden böyle bir şey yapıyorlar ki? İnsanları anlamıyorum artık.

Bu nasıl bir çürümüşlük böyle! Adamı öldürmeden önce hiç mi bir şey hissetmiyor? Sezgisi yok mu onun? Neden böyle yaparlar ki insanlara? İnsanları anlayamıyorum artık...

Bu olay gerçekten çok üzücü. Adamın içinden "bi'şeyler ters gidiyor" diye bir ses çıkmamış mıydı acaba? Böyle şeyleri nasıl yapabiliyorlar ki insanlığa sır verilemez!

Ya düşünce işte... adamın aklından neler geçti acaba? Sezgi falan mı hissetti yoksa tamamen rastlantı mıydı? Böyle şeyleri düşününce insan içini bir huzursuzluk kaplıyor bilmiyorum ya...

Oo, sezgi mi? Kurban sanki bişeyler hissediyordu ama salladı işte. Şimdi de "keşke dinleseydim" diye dövünüyor olmalı. Yaşamın acımasızlığı böyle işte...

Hıh, sezgi denen bok yemez işte ya. Bir bakmışsın bam! Her şey dağılmış, paramparça olmuş. Seni uyaran bir ses yok mu? Yok lan! İşte o zaman anlıyorsun ki, insan kontrolü tamamen kaybetmiş.

Haklısın be! Hayat işte böyle garip. Bir an her şey yolunda, sonra bam! Sezgilerin dedikleri boş laf olur gider. İnsan kendini savunamadan olayların içinde bulur. Zavallı kurban, bir şeylerin ters gittiğini hissetse bile yapabileceği hiçbir şey yoktur.

Bu hükümsüzlük olayı tam da böyle bişey işte. Sezgi kırılır, adam kendini savunamaz, bam! İş bitti... Üstelik kimse beklemiyor ki böyle bir şey olacağını. Korkutucu değil mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri