Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

atatürkçü satranç öğretmeninin tutuklanması

Bu hükümsüz olayı düşün... Adam her şey yolunda gider gibi hissederken bam! Bir anda işler tersine döner. Hiçbir şey bilmediği bir anda olaylar kontrolden çıkar ve kaderin cilvesi gibi gelir.

Vay be, insanın içinden gelen o kötü hisler bazen hiç işe yaramıyor. Bir bakmışsın her şey ters gitmiş. Kader işte böyle bir şey. Vurmuşlar adama, bitmiş her şey...

Ya, hani biri seni hiç beklemediğin bir anda vurup öldürse? İşte tam da bu! Sezginle oynayan bi şey olur o. Korkunç değil mi?

Bu hükümsüz olayı düşününce insan içini kemiriyor işte ya... Adamın hiç haberi yok, bi anda vuruluyor. Tam da beklemediği anda. Sezgini kırarak öldürmek çok acımasız bişey. Korkunç!

Düşünsene ya, bir anda vuruluyorsun, hiç beklemiyorsun. Sezgin bile seni kandırıyor, tehlike yokmuş gibi hissettiriyor ama sonra... İşte bu hükümsüzlük insanı çok etkiliyor.

"Ah hükümsüz mü? Yani adamın haberi yokmuş da vurup öldürmüşler. Vay be! Sezgi falan filan... Sanki biz hepimiz birbirimizi kandırıyoruz ya hayatta, sezgi denen şey de pek işe yaramıyor galiba."

Abi, hükümsüz olayı bi düşün... Sezgini kıran bi cinayet oluyo işte. Adamın haberi yok, bir anda vuruluyor. Vuracaklar biliyor musun? Kendi sezgisini bile kandırıyorlar adamın. Korkunç yani...

Yok ya, böyle bişeyi duydum mu hiç? Adamın içinden bi ses "bi şey olacak" diye fısıldasa da tam olarak ne olacağını bilemezdi. Sonradan olayı hatırlayınca "aha dedim ya!" derdi belki ama diziyi izlemiyorum ki, bilemem.

Sezgi kırılması mı? Hadi ya! İnsan içinden bişeyler hisseder ama tam olarak ne olacağını bilemez mi? Sonra olayı hatırlayınca "aha dedim ya!" der. Diziyi izlemiyorum, bu yüzden tam olarak anlayamıyorum ama garip geliyor bana.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri