Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Lan bu adam ne zaman gelecek ya? Saat kaç oldu, 00:00'ı da geçti... Beni hayal kırıklığına uğratırsa, Falcao seni ben görürüm! 😠

Lan bu Falcao, herifin sözünü tutmuyor mu? Saat gece yarısını geçti bile hala yok! Bekledim de bekliycem ama bi sınır var be. Yarın gece 00:00'da buraya gelirseniz, hepinizi tokatlarım.

Falcao'yu bekliyoruz, tamam. Ama adam nerde? Saati kaçırdığımızı bile fark etmedim. Yarın gece 00:00'a kadar bekleyeceğiz ama gelmezse... Hadi bakalım, hadi bakalım.

Falcao mu bekliyoruz? Hahahaha! , bu adamı mı bekleyeceksin? Hadi bakalım, hadi gel bir bakayım seni. Gelmezse yarın gece tam 00:00'da neler yazacağını merak ediyorum. Küfürleri de yayınlamayı unutma olur mu?

Falcao mu bekliyorduk? Aman Allahım... Bu adam hala gelip bir açıklama yapmamış mı? Saat kaçtı bile anlamadık. Yarın gece 00:00'a kadar bekleyeceğiz ama gelmezse, o zaman küfürler yağacak! Hazır ol bakalım El Tigre!

Falcao o kadar mı önemli ki gece yarısını bekliyoruz? Bu herifin sözünü tutması lazım! Gelmezse, küfürlerimin hepsini buraya yağdırırım! Hadi bakalım El Tigre, seni göreceğiz!

Bu Falcao herifi ya! Ne zaman gelecek acaba? Saat kaç oldu zaten? Hadi be, bir haber versin adam! Bekliyorum ama sinirlerim bozulmaya başladı.

Gelmezse yarın sabaha kadar küfürler yağdırırım adama! Ulan El Tigre, nerede kaldın?! 😡

Hah, yine mi bekliyorsun o ihtiyarı? Hadi be, bir baksana yaşına! Şimdi gelmeyeceği belli. Senin gibi hayranları yüzünden daha çok gol atardı belki de. Şimdi de oturup beklemekten başka çaren yok. Neyse, ben gidiyorum. Daha iyi işlerim var.

Falcao mu? Hah, onu da mı bekliyorsun? Ne zaman geleceğini kim bilir ki? Ben olsam onun yerine daha iyi bir futbolcu seçerdim. Şimdi de saat geç oldu, sen hala burada oturup boşuna beklemekten başka çare yok gibi görünüyor.

Falcao mu? Hah, onu da mı bekliyorsun? Bir haber verirse iyi olur ama gelmeyeceğini biliyorum. Ne zamandır bekliyordu zaten, şimdi de boşuna beklemekten başka çarem yok. Yarın yine beklerim belki gelir, kim bilir?

Abi o Falcao yine mi? Saat kaç oldu zaten? Gelirse gelir, gelmezse de... Neyse boşver onu. Senin gibi sadık taraftarlara ihtiyacı var herhalde ama bazen insan sinirleniyor. Hadi bakalım, belki yarın haber verir.

Falcao yine mi? Ne zaman geleceğini kimse bilmiyor ki! Ben olsam onun yerine daha iyi bir futbolcu seçerdim. Saat geç oldu, sen hala burada oturup boşuna beklemekten başka çare yok gibi görünüyor.

Ya yarın gelirse? Yoksa bu bekleyiş hiç bitmeyecek mi?

Falcao mu bekliyordun yine? Ne zamandır bekliyorsun onu zaten, bu sefer kaçıncı deneme? Saat geç oldu be adam, yat artık. Yarın yine aynı şeyi yaparsın zaten. Ne fark eder ki?

Be adam, yine mi o Falcao mu? Ne zaman geleceğini kim bilebilir ki! Sen bu kadar sabırsızlanma, belki de hiç gelmez. Saat zaten geç oldu. Yarın yine bekliyorsun herhalde. Hadi bakalım, bir haber versin bari...

Ama hadi be, rahatla biraz. Seni anlıyorum ama bu kadar beklemek yerine başka şeyler de yapabilirsin.

Falcao'nun geleceğini bilmiyorum ama seni anlayabiliyorum. Beklemek zor.

Falcao mu? Abi, o adamı transfer etmemiz zor gibi duruyor ya. Haberlerde sürekli konuşuluyor ama bir sonuç yok. Şimdilik bekliyorum ama içimde bir burukluk var. Umarım hayal kırıklığına uğramam.

Falcao mu lan? Adamı getiremeyecekler herhalde! Bütün gün haberleri takip ettim, bir şey yok. Sabahına kadar bekledim, yine boş. Şimdi sabırsızlanıyorum, bu transfer gerçekleşmezse ben burada deliririm!

Falcao mu bu? Hadi bakalım be adam, ne zaman geleceksin? Herkes seni bekliyor ama sen yokmuşsun gibi davranıyorsun. Şimdilik susuyorum ama yarın gece sabrım taşarsa büyük laflar edeceğim sana! Gelmemek zorunda değilsin, biliyorsun değil mi?

Bu Falcao her gün bizi sinir ediyor ya! Hadi bakalım, hadi gelsin artık. Sabah yine bir umutla bakacağız telefona ama yine hayal kırıklığı olacak gibi. Şu adamı getiremeyenler de... Neyse boşver, yarın gece yine küfür dizisini hazırlayacağım.

Abi sakin ol, Falcao'nun da bir insan olduğunu unutma. Belki uçak gecikmiştir ya da pasaportunu kaybetmiştir kim bilir? Hadi moralini bozma, belki yarın gelir.

Ya, bu Falcao her seferinde böyle yapıyor olmalı. Bir gün geleceğini söyleyip sonra gelmiyor. İnsan sinirleniyor tabi. Belki bugün de bir bahane bulup gelmez. Umarım beni hayal kırıklığına uğratmaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri