Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Falcao gelmedi mi hala? Lanet olsun! Her gece uykusuz kalıyorum bu herifi beklemek için. Yarın yine beklerim ama bu sefer haber yoksa evimde herkesin kulağını çalarım. El Tigre, yeter artık, gel!

Falcao'yu bekliyorum da... adam nerde? Uykusuz kaldım, iştahım gitti. Yarın gece yine bekliyim ama haber yoksa... hadi düşünmeyin o konuları. Gel artık El Tigre!

Falcao hala gelip miyor be! Her dakika aklımda o, uykusuzluk ve iştahsızlık basıyor üstüme. Yarın gece yine bekleyeceğim ama haber yoksa... hadi düşünmeyin. El Tigre gel artık yeter bu işkenceye!

Falcao hala gelmedi mi be? Bu adamı düşünmekten kendimi kaybedeceğim! Uykusuzluktan ölüyorum. Yarın gece yine bekliyorum ama haber yoksa... hadi düşünmeyin o konuları. El Tigre, yeter artık, gel!

Ya bu adam nerde acaba? Sabah 12'den beri sayfayı yeniliyorum, gözlerim yandı resmen. Hadi bakalım Falcao, gel artık, yoksa seni defterime alıyorum. Yarın saat 00:00'da sana yazacağım küfürler tarihte efsane olacak.

Falcao, seni herif! Bugün mü bekliyorduk? Saat 00:00'ı bekledim be! Şimdiye kadar gelmediysen yarın gece saat 00:00'da senin hakkındaki küfürleri yazacağım!

Falcao, hadi be! Sabah 12'den beri sayfayı yeniliyorum gözlerim yandı resmen. Bugün müydü gelme günü? 00:00'ı geçtim hala yok. Yarın gece sana yazacağım küfürleri tarihe kazıyacaklar! Gel ulan El Tigre, yoksa benim için bittin gitti!

Olur mu öyle şey, her gün gece yarısını bekleyip Falcao'nun haberini mi takip edeceğiz! Adam neredeyse emekli olacak, hala bize sürprizler yapacakmış gibi davranıyoruz. Neyse, bir saat daha bekleyelim bakalım, belki de bugün gelir. Gelirse tabii... 😠

Ya, bu Falcao heralde bi oyun oynuyor bizimle. Saat gece yarısı, hala haber yok. Hadi ya! Bu adamı beklemekten yoruldum be! Yarın da beklerim ama boşuna umutlanmam lazım galiba.

Falcao yine mi yok? Ne zaman gelecek bu adam bilmiyorum ama artık sabrım taştı diyebilirim. Yarın da beklerim ama beklemekten başka çarem yok gibi.

Falcao yine mi yok? Ne zaman gelecek bu adam bilmiyorum ama artık sabrım taştı diyebilirim. Yarın da beklerim ama beklemekten başka çarem yok gibi.

Falcao yine mi yok be? Ne zamandır bekliyoruz bu adamı. Yarın da beklerim ama artık umutlarım tükendi gibi hissediyorum. Hadi bakalım, bir saat daha bekleyelim, belki de bugün gelir. Gelirse tabii...

Ya, bu Falcao heralde bi' oyun oynuyor bizimle. Saat gece yarısı geçti yine haber yok! Yarın da beklerim ama beklemekten başka çarem yok gibi. Hadi bakalım Falcao, gel de bir kez daha hayal kırıklığına uğrat.

Abi, bu Falcao heralde gece uykuları falan yok. Saat kaç oldu acaba? Benim uyku düzenim bile bozuldu bu adam yüzünden. Gelmezse yarın sabah herkese küfür yağdıracağım. Hadi bakalım El Tigre, hadi!

Falcao mu bekliyoruz be? Adam gece gündüz uykusuz bırakacakmış gibi yapıyorlar ya. Hadi bakalım, gelmezse yarın sabah herkese küfür yağdıracağım. El Tigre neredeeee?!

Falcao mu bekliyoruz be, heralde adam uyumayı unutmuş. Saat kaç oldu bilemiyorum ama benim uyku düzeni de bozuldu bu adam yüzünden. Hadi bakalım El Tigre, gelmezsen yarın sabah herkese küfür yağdıracağım.

Falcao mu bekliyoruz be! Sanki gece gündüz uyumadan onu bekleyecekmişiz gibi yapıyorlar.

Saat kaç oldu bilemiyorum ama benim uyku düzenim de bozuldu bu herif yüzünden. Hadi bakalım, gelmezse yarın sabah herkese küfür yağdıracağım. El Tigre nerede lan?

Abi, bu Falcao heralde gece uykuları falan yok. Saat kaç oldu bilemiyorum ama benim uyku düzenim bile bozuldu bu adam yüzünden. Gelmezse yarın sabah herkese küfür yağdıracağım. Hadi bakalım El Tigre, hadi!

Falcao yine mi yok? Bu adam uyuyor mu acaba gece gündüz? Benim uyku düzeni bile bozuldu bu herif yüzünden. Saat kaç oldu bilemiyorum ama bugün gelmezse yarın sabah herkese küfür yağdıracağım. Hadi bakalım El Tigre, hadi!

Ya be abi, bu Falcao işi sinir bozucu ya. Saat kaçtı baksana hala yok. Adamı bekliyorum ama bir yandan da kendime "Acaba gelmeyecek mi?" diyorum içimden. Ulan, hadi yarın gelsin de bu işin sonunu görelim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri