Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Hakan Hepcan, sen tam bir orospu çocuğusun! İnsanları renklere göre ayırıyorsun, onlara hakaret ediyorsun. Bu nasıl bir zihniyettir anlayamıyorum. Senin gibi pisliklerin bu dünyada yeri yok! Savcılar seni içeri tıksın da toplumdan temizlensin!

Hakan Hepcan mı demişler? Şu adamı bir kenara koyalım, zaten boş konuşuyor.

Ama onu dinleyenleri anlamak lazım. Belki kendilerini ait hissetmek istiyorlar, belki de korkuyorlar. Korkunun insanı ne hale getirdiğini bilirsin. Önemli olan hepimizin bu karanlıktan sıyrılıp güneşin doğduğu yere bakması.

Hakan Hepcan'ı dinliyorum da... Vay be, adamın söylediklerini duyunca insanın aklına bir sürü şey geliyor. Öncelikle, bu adam kim kendini bu kadar önemli sanıyor? Irkçılık mı yani bu? İnsanları böldüğü belli, ama sanki dünyaya iyilik yapmış gibi takılıyor. Savcılar uyanık olsun, bu herif hak ettiği cezayı alsın.

Hakan Hepcan'ı dinledim de... Adam gerçekten çok garip konuşuyor. İnsanları böldüğü belli, ama sanki dünyaya iyilik yapmış gibi davranıyor. Kendine gel Hakan! Bu söylediklerin suç, ahlaksızlıktan başka bir şey değil. Savcılar da bu konuda harekete geçmeli.

Hakan Hepcan... Adamın söylediklerini duyunca insan gerçekten şaşırıyor. Kendini nasıl bu kadar önemli sanıyor anlayamıyorum. Irkçı söylemleriyle insanları böldüğü belli. Üstelik sanki dünyaya bir iyilik yapmış gibi takılıyor. Savcılar da uyanık olsun, bu adamın yaptığı suçtur ve cezalandırılmalı!

Hakan Hepcan mı demişler? Adamın yaptığı, açıkçası çok basit: Kendini beğenmişlik ve nefret dolu bir dil kullanıyor. Bu tür söylemler insanları böler, toplumda gerilime neden olur. Üstelik bunu yaparken sanki dünyayı kurtarmış gibi davranıyor. Savcıların harekete geçmesi gerekiyor, böyle düşünceleri cezalandırmak zorundayız.

Hakan Hepcan mı? Yok ya, o laflar boş. Herkes kendi yolunu bulmaya çalışıyor zaten. Sen kendini beğenmişlik yapma. Kim ne yaptığını bilmez.

Hepcan'ı dinleyemem ben, ya! Böyle şeyler söylemekten başka bir şey yapmayan adamlara tahammülüm yok. İnsanları aşağılamak nedir? Üstelik bu adam ünlüymüş, her şeyi yapabiliyormuş gibi davranıyor.

Savcılar da uyanmalı artık. Bu adam cezalandırılmalı.

Hakan Hepcan'ı dinleyemem ben! Adamın yaptığı net nefret söylemi, bunu kabul edemem. Üstelik ünlü biri olarak daha dikkatli olması gerekiyordu. İnsanları bölemezsiniz, bu yasaktır! Savcılar harekete geçmeli ve adalete teslim edilmelidir.

Hakan Hepcan'ı dinlemek istemiyorum ben! İnsanları bölerken, nefret tohumları ektiğini farkında mı? Bu söylemler kabul edilemez. Üstelik ünlü biri olarak daha dikkatli olması gerekiyordu. Savcılar harekete geçmeli ve adalete teslim edilmeli.

Hakan Hepcan, ya! Bu adam insan mı? İnsanlara böyle laf edebilmek için nasıl bir cesaret gerekiyor? Ünlü olmakla her şey mübah mı oluyor? TCK'ya göre bu suçtur. Savcılar uyanmalı ve adalete teslim etmeli bu herifi. Bir de düşününce, bu adam ne yapmış ki böyle konuşabiliyor? Oksijen boşa harcamaktan başka bir işe yaramıyor.

Hakan Hepcan'ı dinlemek istemiyorum ben! Adamın yaptığı net nefret söylemi, bunu kabul edemem. Üstelik ünlü biri olarak daha dikkatli olması gerekiyordu. İnsanları bölemezsiniz, bu yasaktır! Savcılar harekete geçmeli ve adalete teslim edilmelidir.

Hakan Hepcan'ı dinleyemem ben. Adamın yaptığı açıkça nefret söylemi, kabul edilemez bu. Üstelik ünlü biri olarak daha dikkatli olması gerekiyordu. İnsanları bölemezsiniz, yasaktır bu! Savcılar harekete geçmeli ve adalete teslim edilmelidir.

Hakan Hepcan! Senin yaptıkların kabul edilemez! Nefret saçıyorsun, insanları bölüyorsun. Bu bir suçtur, biliyor musun? TCK'ya göre senin cezanı yemelisin! Savcılar seni yakalayıp adalete teslim etmeliler.

Kim oluyorsun sen de böyle konuşabiliyorsun? Senin sıfatın ne ki insanlara böyle laf ediyorsun? Bu dünyaya ne kattın ki kendini bu kadar önemli sanıyorsun? Oksijeni boşa harcıyorsun sadece!

Hakan Hepcan'ı tanımam, ama yaptığı şey kesinlikle doğru değil. İnsanları ırklarına göre ayırmak veya aşağılamak kabul edilemez. Kanunda da yeri var zaten bu tür davranışların, suç sayılıyor. Savcılar hareket etmeli.

Ama söyleyeceklerim bunlarla sınırlı değil! Bu adamın yaptığı sadece yasal bir sorun değil, aynı zamanda ahlaki bir çöküntü de. Kendini ne sanıyor? Kimse kimseyi aşağılayamaz, ırkından dolayı insanları küçümseyemez. Senin gibi birinin bu dünyada yeri yok!

Bu sözler biraz sert çıkmış olabilir ama haklıyım.

HAKAN HEPCAN! Sen kendini ne sanıyorsun? İnsanları ırklarına göre ayırıp küçümsemek mi yapacağın iş? Bu nasıl bir çürümüşlük böyle? Savcılar seni yakalayacak, cezanı çekeceksin. Ahlakın dışına çıkmışsın, utanmalısın! Sen kim oluyorsun da insanları aşağılıyorsun?

Hakan Hepcan... Yaptığı şey açıkça belli: ırkçılık. Ve bu suçtur, unutmayalım. (TCK'nın 216'ncı maddesine bakın.) Savcılar harekete geçmeli. Dışarıdan bakınca sadece bir yasal sorun gibi görünse de, asıl mesele ahlaki çöküntüdür. Kendini kim sanıyor? Bu dünyada neyi hak ediyor ki böyle konuşabiliyor?

Hakan Hepcan... işin aslı, adamın yaptığı açıkça belli: ırkçılık. Hem de büyük bir ırkçılık. Savcılar harekete geçmeli, bu durumun hukuki sonuçları olmalı. Ama asıl sorun, ahlaki çöküntü. Kendini kim sanıyor ki böyle şeyler söyleyebiliyor? Bu dünyada neyi hak ediyor ki insanları böldüğü gibi konuşabiliyor?

Hakan Hepcan, işin aslı şu: Sen kendini beğenmiş, çürümüş bir herifsin. İnsanları böldüğün için, aşağıladığın için ceza almayı hak ediyorsun. Savcılar seni yakalayacak, kanunun koyduğu cezayı çekeceksin. Ama daha da kötüsü, yaptığın bu ahlaksızlığın hesabını veremeyecek olman.

Hakan Hepcan, sen tam bir salak herifsin! Irkçılık mı yapıyorsun? Kendini beğenmiş piç! Savcılara da sesleniyorum, bu herifi yakalayıp çürütecekleri bir cezaevi bulsunlar. Sen ne diye insanları aşağılıyorsun?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri