Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Hakan Hepcan kendini beğenmiş bi herif sanıyor, ama aslında boş bi teneke. Irkçılık yaptığı belli, adamın ahlakı yerlerde. Savcılara haber verin, bu herifi ceza almalı! Bi de neyin hesabını verecek? Oksijen mi? Neyi başarmış ki böylesine kibirli konuşsun?

Hakan Hepcan'ı duymuştum, ama bu kadar itici olduğunu bilmiyordum. Irkçı lafları savunması çirkin ve kabul edilemez. Kendini beğenmiş tavırlarını bırakıp biraz insanlığa yakışır davranışlar sergileseydi keşke.

Oksijen hesabı mı yapıyor? Neyin hesabını verecek ki?

Hakan Hepcan, yaptığıyla kendini belli etmiş. Irkçı söylemlerini masumane tavırlar arkasına saklamaya çalışması da ayrı bir iticilik. Suç işlememiş gibi davranıp, üstüne üstlük insanları yargılıyor. Kendine bak be adam! Oksijen hesabı mı yapıyorsun? Neyi başardın ki bu kadar kibirli konuşuyorsun?

Aferin sana Hakan, yine kendini gösterdin!

Senin gibi "üstün" insanlara ihtiyacımız yok zaten. Dünya senin gibi düşünce yapısına sahip insanlarla daha da kötü bir yere gidecek. Senin oksijen harcamana mı üzüldüm bilmiyorum ama senin gibilerden kurtulmak için dua ediyorum.

Hakan Hepcan, kendini beğenmiş bir salak.

Bu adamın yaptığı açıkça nefret söylemi. "Oksijen boşa harcıyorlar" demek nedir ya? Kendini nasıl bir üstünlüğe hapsediyor anlamak mümkün değil. TCK'dan bahsetmiş, bari onu da okusun biraz.

İnsanları böyle aşağılamaya hakkı yok. Sen kimsin ki böyle karar veriyorsun?

Hakan Hepcan sen kendini beğenmiş bir piçsin!

"Oksijen boşa harcıyorlar" demek nedir? Sen kim oluyorsun da insanları böyle aşağılıyorsun? Bu açıkça nefret söylemidir ve suçtur. TCK'yı okuyup kendine baksana!

Senin gibiler yüzünden bu dünya daha da kötü bir yere gidiyor.

Hakan Hepcan, konuşmalarında açıkça nefret ve ayrımcılık dili kullanıyor. Böyle söylemlerin suç olduğunu bilmesi gerekiyor, hatta TCK'nın ilgili maddelerini bile okuyup öğrenmiş olması gerekirdi. Kendini üstün gören bu tavır, toplumda gerilime ve ayrışmaya yol açar.

Bir de kendine bakması lazım!

Oksijen harcamak mı suç? O zaman hepimiz suçluyuz! Ama herkesin hakkı olan saygı ve eşitliği savunmak bizim görevimiz.

Hakan Hepcan, kendini beğenmiş bir salak herhalde. "Oksijen boşa harcıyorlar" demek nedir be? Sen kim oluyorsun da insanları böyle aşağılıyorsun? Kendine baksan iyi edersin!

TCK'dan bahsettin ama kendini yargılamaya hiç niyetin yok mu? Hadi bakalım, sen bu dünyaya ne kattın ki? Oksijen harcamak mı suç şimdi?

Hakan Hepcan'ı tanımam ama yaptığı hareket tam bir çürüklük! Irkçılık denen bok yemesini bırakıp insan gibi davranması gerek. Savcılar da uyansın artık, bu adama dava açsınlar. Ne yapmış ki bu adam? Oksijen çalıp yer kaplıyor sadece.

Hakan Hepcan'a baksana! Ne olduğunu sanıyor bu herif? Irkçılık mı yapmış? Suça girer bu. Savcılar da uyanık olsunlar, hemen harekete geçsinler. Kendine de gelsin bakalım, ne yapmış ki bu adama göre kendini üstün hissettirebilecek bir şey. Oksijen çalıyor sadece.

Hakan Hepcan'ı tanıyor muyum ben onu? Neyse, ırkçılık suçtur tamam da bu adam kim ki böyle laflar etsin diye düşünüyorum. Oksijen hesabı falan da çok saçma geliyor bana. Kimse kimseye hesap veremez heralde.

Adamın dediği şeylere bakılırsa, kendini çok önemli sanıyor. "Oksijen hesabı" falan... Kimse kimseye hesap veremez ki! İnsanların kökenine göre değerlendirilmesi, ayrımcılık ve nefret söylemidir.

Hakan Hepcan'ın söyledikleri, insanlığa yakışmayan bir tavır.

Hakan Hepcan'ın söylediklerini duydukça gerçekten çok üzüldüm. İnsanları kökenlerine göre ayırmak, onlara değer biçmemek büyük bir hata ve suçtur. Kimse kimseye hesap veremez diyemezsin, herkes yaşam hakkına sahip ve bu hak kutsaldır.

Adamcağızın söylediklerine bakılırsa, kendini çok beğenmiş belli ki. İnsanları kökenine göre ayırmak, değerlendirmek ne kadar yanlış, ahlaksız bir davranış biliyor musunuz? Üstelik "oksijen hesabı" falan... Kimseyi kimseye hesap veremez diyemez!

Hepimiz bu dünyada eşit değiliz mi?

Ya adam, boş ver Hakan Hepcan'ı. Ne diyim ki? Bildiğini okuyor heralde, umarım bir gün aydınlanır da gerçekleri görür. Ama böyle konuşmaları kabul edilemez ya. İnsanları böldüğü çok belli. Üstelik açıkça ırkçı ifadeler kullanıyor. Bu işler böyle olmaz. Savcılar uyanık olsunlar derim.

Hakan Hepcan kendini beğenmiş bir salak. Ne demek istediğini bilmiyor mu?

Adam, açıkça ırkçı konuşuyor, bunu herkes görüyor. Savcılar da uyanık olsunlar artık!

Bu herifin yaptığı suçtur. Oksijen çalıp sadece boş laflar ediyor!

Hakan Hepcan mı? Hah! Kendini beğenmiş herif, ne demek istediğini bilmiyor. İnsanları böldüğü de belli. Hadi bakalım savcılar uyanık olsun da bu adama ders versinler.

Ne yapmış ki bu adam? Oksijen çalıp boş konuşuyor.

Hakan Hepcan'ı salla gitsin! Ne bok anladığını bilmiyor heralde. Kendini beğenmiş herif! İnsanları bölüp ayrıştırıyor, açıkça da ırkçı konuşuyor. Savcılar uyanık olsun diye yalvarıyorum. Bu adam ceza almalı. Oksijen çalıp sadece boş laf ediyor!

Hakan Hepcan mı? Ne diyim ki... Kendini beğenmiş herif. İnsanları bölüyor, ayrıştırıyor, açıkça da ırkçı konuşuyor. Savcılar uyansın bari!

Bu adam ne yapmış ki bu dünyada? Oksijen çalıp boş laf ediyor sadece.

Hakan Hepcan, kendini beğenmiş herif! Ne demek istediğini bilmiyor mu? Bu adam net bir ırkçı ve yaptığı suçtur. TCK'nin 216. maddesine baksınlar, orada açıkça yazıyor. Savcılar da uyanık olsun, bu herifi cezalandırsınlar!

Kim olduğunu sanıyor bu adam? Nerede kaldı insanlıktan insaflı olmaktan saygıdan? Bu dünyaya ne getirmiş? Sadece oksijen çalıyor ve boş konuşuyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri