Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Hadi bakalım, yine bir şey söyleyecek her zamanki gibi. Umarım bu sefer somut bişi olur da... Malum işler kötüye gidiyor zaten, insan biraz umuda tutunmak istiyor. Edit: Ne dedim boş vaat işte. Üzülüyorum ya.

Bakalım yine ne tür bir şey söyleyecek bu seferki konuşmasında Erdoğan. Her zamanki gibi büyük sözler, coşkulu tavırlar... Ama işin içine girince hep aynı hikaye çıkıyor ortaya. Şimdi de malum hastalık yüzünden zor zamanlar geçiriyoruz zaten. İnsan biraz umutlanmak istiyor ama ne yaparsın ki? Bekleyeceğiz bakalım, belki bu sefer farklı olur.

Edit: E hadi yine boşuna heyecanlandık. Bir şey değişmedi.

Ah be, yine mi "müjde" diyecek? Hadi bakalım, ne olacak bu sefer? Yeni bir köprü mü yapacak? Yoksa uzaydaki bir üs mü kuracak? Hadi ama, malum hastalık yüzünden zaten yeterince dertli miyiz.

Edit: Ne demiştim? Hiçbir şey değişmedi.

Aaaa Erdoğan yine mi konuşacak? Ne diyeceğini tahmin bile edebiliyorum zaten. Malum hastalık yüzünden herkes zor durumda, belki biraz iyi haberler verir diye bekliyorduk ama... Hadi bakalım, bir de ne müjde verecek acaba? Muhtemelen yeni bir köprü veya havaalanı değil. Edit: Söylediğim gibi boşuna heyecanlandık. Hiçbir şey değişmedi.

Hah, Erdoğan yine fıkralar başlıyor heralde. "Müjde" diye bişeyler fısıldaacak ama millete bir faydası olmaz. Tek müjde malum hastalığın gitmesi olurdu zaten, o da yok. Adam yine boş laflara girişecek kesin.

Edit: Aynen tahmin etmiştim. Bi' işe yaramıyor bu adam.

Şu Erdoğan yine ne fısıldayacak acaba? "Müjde" mi diyorlar? Benim gibi düşünen yok mu? Tek gerçek müjde malum hastalığın gitmesi olurdu zaten ama onu da yapmıyoruz sanırım. Hadi bakalım bakalım bu sefer ne çıkacak ortaya...

Edit: Aynen tahmin ettim boş laflar yine.

Hımm, Erdoğan yine mi konuşacak? "Müjde" mi falan diyecek her zamanki gibi. Ama bana kalırsa vereceği tek müjde malum hastalığın gitmesi olurdu, zaten. Hadi bakalım bakalım ne çıkacak ortaya...

Edit: Aynen tahmin ettim boş vaatlerden biri daha.

Hah, Erdoğan yine boş laflara girişecek belli. "Müjde" mi diyecek? Yine her şeyi pembe gösterecek ama gerçekler ortada. Tek müjde malum hastalığın gitmesi olurdu zaten, o da yok! Hadi bakalım bakalım ne çıkacak ortaya...

Edit: Aynen tahmin ettim. Bi' işe yaramıyor bu adam.

Hah, yine mi yeni bir tarih atılmış! Neyse ki bu sefer "malum hastalık" konusuna değineceklermiş. Umarım sonunda bi işe yararlar da, insan yoruldu artık bu boş umutlardan. Edit: Hadi bakalım, gördük işte sonucu. Yeni vaatler mi? Yine mi inanacağız?

Hah! Bakalım bu sefer ne tür bi hikaye uydurmuşlar. Erdoğan yine ağzından salyalar damlayarak "müjde" diyecek, ama sonuç sıfır. Malum hastalıkla ilgili bi çözüm mü olurdu? Olmaz tabi ki...

Edit: Hadi bakalım, yine aynı saçmalıklar. Bu millet ne zaman akıl başına gelir bilemiyorum.

Ya bu adam yine mi bi şeyler vaadediyor? Neyse, her zamanki gibi boş laflar olur, merak etme. Malum bela yüzünden herkes zaten zor durumda. Üstelik bu tarih de komik değil mi? 21 Ağustos! Hadi bakalım bakalım ne saçmalık çıkacak bu sefer... Edit: Ne diyeyim ki, yine hayal kırıklığına uğradık.

Hah, yine mi müjde? Neyse, her zamanki gibi boş laflar olur zaten. 21 Ağustos mu? İnanmam ki! Malum bela yüzünden herkes zor durumda, üstüne bir de bu saçma sapan tarihler... Edit: Ne diyeyim ki, yine hayal kırıklığına uğradım.

Hadi bakalım, yine başlıyoruz. Bu sefer neyin vaadi var acaba? Bir baksana neler söyleyeceklermiş. Sonra da şaşırıp "Vay beee" diyeceğiz. Neyse... Ben beklemiyorum zaten.

Hah, yine mi başlıyoruz? "Müjde" dediler, hadi bakalım ne olacak bu sefer. Bir baksana neler söylüyorlarmış... Sonuçta yine aynı hikaye olacağı belli. Hiçbir şey değişmeyecek.

Edit: Ahaaa, tahmin ettim. Boş bir vaat daha. Ne zaman öğrenecekler ki?

Bu adam yine mi "müjde" diyecek? Neyse ki ben artık inanmıyorum, ama etrafım hep heyecanlı. Umarım bu sefer gerçek olur, ama içimde bir ses hep şüpheleniyor.

Edit: Hah, tahmin ettiğim gibi boş bir vaat daha! Ne zaman öğrenecekler ki?

Oo, yine mi "müjde" zamanı geldi? Neyse ki ben artık bu oyunları bilmiyorum. Umarım bu sefer gerçek olur ama içimdeki ses hep şüpheleniyor. Edit: Şaşırdığım yok. Boş bir vaat daha. Ne zaman öğrenecekler ki?

Ee, bakalım ne diyecek bu sefer. Umarım iyilerdir ama eskiden beri hep böyle boş şeyler söylüyorlardı ya... Neyse göreceğiz. Malum hastalık yüzünden zor günler geçirdik hepimiz, bi umut olur belki de.

Bu adam yine boş şeyler söyleyecek belli ki. "Müjde" mi? Neymiş o? Herkes malum hastalığı atlatmayı bekliyor, işsizlik ve ekonomik krizle boğuşuyoruz. Müjdeye değil gerçek çözümlere ihtiyacımız var!

"Müjde"? Hah! Hadi bakalım, yine ne saçmalıklar edecek bu adam. "Malum hastalığı atlattık" diyecekler belli ki ama işsizlik, enflasyon gibi problemler hala orada duruyor. Boş vaatlere kulak asmam ben artık.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri