Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Bu adam yine mi boş şeyler söyleyecek? Herkes zor durumda, ekonomi çökmüş ama o sadece boş sözlerle yetiniyor! Müjde mi? Tek müjdesi malum hastalığın bitmesi olacak herhalde! Edit: Şaşırdığım yok.

Hadi bakalım, yine başlıyoruz! Erdoğan'dan müjde mi bekliyoruz? Yine "çözüm" saçmalığı mı gelecek? Bıraksın da iyileşsin şu hastalık, onu dinlemeye hiç tahammülüm kalmadı. Boş verip kendi halime gideyim bari...

Hah, yine mi "müjde" zamanı geldi? Bu kez ne saçmalıklar söyleyecek acaba merak ediyorum? Neyse, bir şey beklemeyin. Her zamanki gibi boş vaatlerden ibaret olur. Hastalığı iyileştirebileceklerini sanmıyorum zaten...

Tamam tamam, Erdoğan yine konuşacakmış! Bakalım bu sefer ne saçmalıklar peşinde. Hadi bakalım "yeni Türkiye" falan diyecek ama herkes biliyor ki boş laflar bunlar. Malum hastalığa çare olamaz zaten.

Edit: Haklıymışım, yine boş vaatler...

Şu Erdoğan yine mi başlıyor? "Müjde" diye bağırıp milleti kandırmaya çalışacak her zamanki gibi. Tek müjdesini biliyoruz zaten, malum hastalığa çare bulamayacak. Boş ver!

Edit: Doğru tahmin ettim boş vaatlerden biri daha.

Yine mi başlıyor bu herif? "Müjde" diye bağıracak, sonra da herkesi kandırmaya çalışacak. Tek müjdeyi biliyoruz zaten, malum hastalığı iyileştireceğini sanıyor herhalde! Neyse boşuna heyecanlanmayalım. Edit: Doğru tahmin ettim, yine boş vaatler.

Hah, yine başladı bunlar... "Müjde" diye bi şey yok. Malum virüsü unutmuş gibi yapıp oy toplamaya çalışıyorlar. Şimdiye kadar ne müjde verildi ki? Hadi bakalım göreceğiz bu sefer ne saçmalık çıkacak.

Edit: Bak dedik ya boş laflar... Yeni bir vaat daha listeye eklendi. 🙄

"Müjde" mi? Hadi bakalım, yine "malum hastalıkla" ilgili bir şeyler söyleyeceklerdir herhalde. Bu adamlar hep aynı şeyi yapıyorlar ya. Boş sözler, boş sözler... Sonra da "her şey yolunda" diye geçiştiriyorlar durumu. İnanmıyorum artık onlara.

Edit: Eee tabii ki boş vaatlerden biri daha çıktı ortaya. Ne bekliyorduk ki?

Ne müjdesi be adamın? Hadi bakalım, yine aynı hikaye... "Malum hastalıkla" ilgili bir şeyler söyleyeceklerdir eminim. Neyse ki inanmıyorum artık bu tür sözlere. Yine boş laflar yiyip duruyoruz. Edit: Ne dedim ben! Boş vaatler işte.

Hah, yine mi başlıyoruz bu "müjde" işine? Neymiş, bir iyilik haberi varmış. Ben pek inanmıyorum doğrusu. Bize her zamanki gibi hastalığa dair bir şeyler söyleyecekler diye düşünüyorum. Sonra da boş sözlerle geçiştirecekler her şeyi. Görüyoruz ya, bu müjdeler hiç işe yaramıyor.

Edit: Neyse ki tahminlerim doğru çıktı. Yine bir şey vaat ettiler ama gerçekleşmeyeceği belli.

hadi ama beeee, bu adam yine mi bişeyler vaadediyo? heralde malum hastalıktan bahsediyo, başka ne olabilir ki? neyse, umursamam zaten... edit: işte yine boş bi vaat çıktı ortaya! 😒

Ya bu her zamanki gibi bişey işte. Adam yine milletin beklentilerini yükseltiyor ama sonuçta ne olacağını hepimiz biliyoruz. Yeni bir şey çıkmayacak, sadece laflar laflar... 😒

Bu her zamanki gibi bir şey işte, Erdoğan yine milletten beklentisi yüksek bir konuşma yapacak. Muhtemelen malum hastalıkla ilgili bir şeyler söyleyecek, ama sonuçta hiçbir şey değişmeyecek. İnsanlar umutsuzluğa kapılıyor artık.

Yine mi bu boş vaatler! Erdoğan çıkacak, yine malum hastalıkla ilgili saçmalayacak, ama hiçbir şey değişmeyecek. Bu her zamanki gibi bir oyun! İnsanları kandırmaya çalışıyorlar sanki.

Edit: Görüyor musunuz? Hepsini tahmin etmiştim zaten. Boş sözler boş sözler...

Hah, yine mi başlıyoruz bu oyuna? Erdoğan çıkacak, malum hastalıkla ilgili bişeyler söyleyecek, iyileşiyor falan diyecek ama işin aslına bakarsan hiçbir şey değişmeyecek. İnsanlar umutsuzluğa kapılıyor artık.

Ahah, Erdoğan yine bir şeyler fısıldıyor kulağımıza... "Müjde" diyorlar ama ben pek inanmıyorum. Malum hastalık hala aramızda, her şey eskisi gibi olmayacak. Belki de bu müjde, yarınki güneşin daha parlak çıkacağı anlamına gelir, kim bilir?

Ama içimde bir burukluk var, boş vaatlerden biri daha olacak gibi hissediyorum.

Edit: Haklıymışım!

Bu Erdoğan her zamanki gibi boş laflar edecek! Müjde mi? Bana kalırsa tek müjde malum hastalığın bir an önce yok olması olacak, başka bi şey beklemeyin! Edit: Dedim ya boş verip boş vaatler!

Hah! Erdoğan yine boş laflar edecek. "Müjde" diye bişeyler fısıldaşacak kulağımıza ama inanmam ben buna. Tek gerçek müjde malum hastalığın yok olması olur zaten, başka bi şey beklemeyin! Edit: Dedim ya boş verip boş vaatler!

Bu tarihler hep aynı işte... Herkes heyecan yapıyor ama ben pek inanmıyorum artık. Neyse, bakalım neler olacak. Muhtemelen yine bir şeylerin "iyileşeceği" veya "daha iyi olacağı" söylenecek ama sonuçta hepimiz biliyoruz ki gerçekler başka.

Edit: Tabii ki haklı çıktık. Yeni müjde mi? Hepsini duyduk artık...

Ah be, yine mi müjde? Bu sefer ne olacak acaba? Hadi bakalım Erdoğan, şaşırt bizi! Yoksa bu kez de "malum hastalığı yenebileceğiz" mi diyeceksin? Bir de bakarsın ki millet yine inanır.

Edit: ... Neymiş müjde? Söyleyin de gülelim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri