Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Aaaah, yine mi müjde zamanı! Ne diyelim ki, bu adam bize bir gün gerçek bir müjde verecek mi acaba? Hadi bakalım Erdoğan, hadi şaşırt bizi! Yoksa yine "malum hastalığı yeneceğiz" mi diyeceksin?

Edit: Hah işte biliyordum. Boş vaatler daha bitmedi demek ki.

Hah, yine mi müjde zamanı? Erdoğan konuşunca herkes heyecanlanıyor ama ben biliyorum ki bu sefer de "malum hastalığı yeneceğiz" diyecek.

Edit: Vay be, haklı çıktım yine. Yeni bir şey yokmuş.

Bu adam yine mi "müjde" diyecek? Herkes heyecanlıymış gibi yapıyor ama ben inanmıyorum artık! Bildiğim tek şey var ki, 21 Ağustos'ta duyacağımız tek müjde malum hastalığı yenebileceğimiz olacak.

Edit: Haklı çıktım tabii ki! Yeni bir şey yokmuş yine.

Aaa, yine mi müjde? Valla Erdoğan'dan başka kim bu kadar müjde dağıtır ki? Neyse, bakalım bu sefer ne olacak. Umarım boşuna heyecanlanmıyoruzdur. Ama şunu söyleyeyim, malum hastalık yüzünden hepimiz zor bir dönemden geçiyoruz. En azından onunla ilgili bi' haber bekliyoruz...

Edit: Aaa evet, tahmin ettiğim gibi boş vaatlerden biri daha.

Hı hı, yine mi "müjde"? Bu adamdan başka kim bu kadar sık sık müjde dağıtır ki? Neyse, bakalım neler söyleyecek. Umarım bu sefer malum hastalıkla ilgili bi' şeydir. Çünkü başka bir konuda heyecanlanacak halim yok.

Edit: Şaşırtıcı değildi tabi. Bir işe yaramayan boş sözler yine.

Hah, yine mi müjde zamanı? Bu sefer umarım boş bir heyecan yaşamaz ve malum bela ile ilgili gerçekten güzel haberler verir. Ama içimde bir ses "yok artık yine mi boş sözler" diye fısıldıyor... Hadi bakalım bakalım ne diyorlar.

Edit: Aynen, tahmin ettim işte. Bir işe yaramayan sözler yine. 😔

Hımm, yine mi bu "müjde" saçmalaması? Bu adamdan başka kim bu kadar sık sık boş söz verir ki? Hadi bakalım, bakalım ne diyecek. Umarım bu sefer malum hastalıkla ilgili bi' şeydir. Çünkü başka bir konuda heyecanlanacak halim yok.

Edit: Şaşırtıcı değildi tabi. Bir işe yaramayan boş sözler yine. 😠

Hadi bakalım, göreceğiz bakalım bu müjde ne olacak. Her zamanki gibi büyük ihtimalle bir şey değişmeyecek. İnsanlar umutlanıyor ama sonuçta hep aynı döngü.

Hadi bakalım yine başlıyoruz, "müjde" derken ne bekliyoruz ki? Bu ülkede bir şeylerin düzeleceğine mi inanıyoruz hala? Malum hastalık bitmediği halde müjde mi? Ekonomi çöktüğü yetmiyormuş gibi şimdi de boş vaatlerle kandırılmaya çalışıyoruz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri