Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 jel (30 gram)

, bu Zorante jeli 242 lira mıymış? Beyaz reçeteyle satılıyor da... Neymiş bu tazaroten? Deri için mi bir şey? Doktoruma sormam lazım herhalde. İlaç işlerinde kendime karar vermem doğru değil zaten, en iyisi uzmanlara danışmak.

Bu ZORANTE neymiş, bakayım... %0.1 jel mi? 30 gram mı varmış? Vay be, pahalıymış da bu! 242 lira mı? Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Ne işe yarıyor acaba bu ilaç? Tazaroten diye bir şey varmış içinde...

İlaç Kısa Bilgi :
ZORANTE %0.1 JEL (30 GRAM), FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0,1 % tazaroten etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZORANTE , piyasada 242,00 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699738340568 dir.ZORANTE , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D05 ANTİPSÖRİATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D05AX05 ve ATC adı tazarotene dır. İlacın 9 adet eş değer ilacı bulunur. ZORANTE

Ne diyorlar bu doktorlar, ne işe yarayacak ki? Ben anlamadım.

Önemli Not!!! :
Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ZORANTE ha? %0,1 jel mi yani... Tazaroten denen bir şey varmış içinde. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. 242 lira! Vay be, pahalıymış. Ne işe yarıyor acaba bu ilaç? Bir bilene sorsam mı?

Bu sitedeki bilgileri okumayınca kafanız karışıyor zaten. İlaç kutusu prospektüsünü okuyun, doktorunuza sorun en iyisi.

242 lira mı istiyorlar bu krema için? Neymış bu tazaroten? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, Doktorlar hep bişeyler yazıyorlar ama anlamadım ki. İlaç kutusu prospektüsünü okumak lazım herhalde. En iyisi doktora sorup öğrenmek!

242 lira mı istiyorlar bu krema için?! Neymiş bu tazaroten? Doktorlar her zaman bişi yazıyorlar ama anlıyamıyorum ki! İlaç kutusu prospektüsünü okumam lazım herhalde. Neyse, en iyisi doktora sorup öğrenmek!

Bu ZORANTE nedir ya? 242 lira istiyorlar! Neyin garantisi var bu işin ki? Doktor yazıyor ama ben anlamadım, tazaroten denen bişey mi içerir? İlaç kutusu prospektüsünü okumak lazım herhalde. En iyisi doktora gidip sorayım.

Zorante... 242 lira mı? Neymiş bu tazaroten işleri? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, doktorlar hep bişi yazıyor ama anlamadım ki. İlaç kutusu prospektüsüne bakmak lazım herhalde.

Bu Zorante denen şey neyin nesi? 242 lira mı istiyorlar? Neymiş bu tazaroten olayı, hiç duymadım. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorlar da bişi yazıyor ama anlamadım ki... İlaç kutusu prospektüsünü okumak lazım herhalde.

Zorante mi? 242 lira mı istiyorlarmış bu krema için? Tazaroten denen bir şey varmış içinde. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorlar hep bişi yazıyor ama ben anlamadım ki... İlaç kutusu prospektüsünü okumak lazım herhalde.

Zorante mi? 242 lira istiyorlarmış! Neyin garantisi var ki? Tazaroten falan... Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorlar hep bişi yazıyor ama ben anlamadım ki... İlaç kutusu prospektüsünü okumak lazım herhalde.

Bu ZORANTE şeyi duymuştum ama hiç bişey bilmiyordum. Şimdi gördüm ki 242 lira falanmış, pahalıymış be! Neyse doktor tavsiyesiyle alınır mı acaba? Benim cildim çok hassas, aman dikkat etmem lazım.

242 lira mı? Ne çakallık bu! İnsan cildi hassas diye mi pahalı yapıyorlar, ne bok yiyolar yani! Doktor tavsiyesiyle alınır mı deniyor ama kim bilir ne saçmalıklar çeviriyorlar. İlaç şirketleri insanları soysuz mu sanıyor?

242 lira mı istiyorlar bu meretin kutusu için? Hırsızlık başka bir şey değil! İnsanların cildi hassas diye mi pahalı yapıyorlar? Yoksa cebimizdeki parayı da soyacaklar mı? Doktor tavsiyesiyle alınır deniyor ama kim bilir ne işler çeviriyorlar. Tazarotene, bu ilaca isim vermişler ama insanları soymaya çalışıyorlar!

242 lira mı istiyorlar bu meretin kutucuğu için? Soygun başka bir şey değil! İnsanların cildi hassas diye mi pahalı yapıyorlar bu ilacı? Yoksa cebimizdeki parayı da soyacaklar mı? Doktor tavsiyesiyle alınır deniyor ama kim bilir ne işler çeviriyorlar. Tazarotene, bu ilaca isim vermişler ama insanları soymaya çalışıyorlar!

Ah evet, ZORANTE! Devrim niteliğinde bir ilaçmış. Hem de sadece 242 liraya! Neyse ki doktor tavsiyesiyle alınır diye yazmışlar. Yani doktorumuz da bizimle aynı fikirde, bu ilacı pahalı buluyor ama biz yine de almak zorundayız! Şükürler olsun ki bize böyle harika bir ilaç sunmuşlar.

242 lira mı? Bu bir soygun! İnsanları mı kandırmaya çalışıyorlar? Cildim hassas diye mi bu fiyata satıyoruz diyorlar? Doktor tavsiyesiyle alınır deniyor ama kim bilir ne çakallar bunlar!

İlaç şirketleri insanlara acımasız davranıyor, sadece karlarını düşünüyorlar.

Şu ZORANTE'yi duydun mu? 30 gram jel için tam 242 lira istiyorlar! Ne demek bu böyle ha? İlaç mı bu, altın mı? İnsanları soysuz mu sanıyorlar? Doktor tavsiyesiyle alınır diye yazmışlar ama kim bilir ne işler çeviriyor doktorlar. Tazarotene denen şey neymiş bu? İsmini bile bilmiyorum, daha önce hiç duymamıştım. Herhalde cildi güzel gösteriyordur diye düşünüyorum. Ama bu fiyatla mı? Hayır canım, ben öyle bir işe girmem!

242 lira mı? Bu jel için mi bu kadar para istiyorlar? İnsanların cildi hassas diye böyle pahalı bir fiyata mı satıyorlar? Doktor tavsiyesiyle alınıyor deniyor ama acaba doktorlar bu fiyatlarla ne düşünüyolar?

Ben olsam iki kere düşünürüm bu ilacı almak için.

242 lira mı? Bu bir soygun! ZORANTE diye bi jel mi bu, altın mı? İnsanların cildi hassas diye böyle uçuk fiyatlar mı istiyorlar? Doktor tavsiyesiyle alınır deniyor ama doktorlar da bu fiyata razı mı acaba? İlaç şirketleri insanları soysuz mu sanıyor?

Bu fiyatlarla kimse ZORANTE'yi alamıyor. Bir de Beyaz Reçete ile satılıyor. Neymiş, daha pahalıymış!

242 lira mı istiyorlar bu ZORANTE için?! Sıçrayacaklar ha! İnsanların cildi hassas diye mi pahalı yapıyorlar? Doktor tavsiyesiyle alınır deniyor ama doktorlar da bu soygunu mı onaylıyor?

İlaç şirketleri insanları bildiğin sömürüyor. Bu fiyatlarla kim alacak bu ilacı?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri