Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 jel (30 gram)

Aman Allahım bu krem ne kadar pahalıymış! 242 lira mı? Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor, bir işe yarıyor demektir. Ama yine de insanın içini kemiriyor böyle fiyatlar. Doktor yazarsa alırım ama bir bakayım da belki daha ucuz alternatifleri vardır.

Ya bu Zorante jeli gördüm de, 242 lira mı? Açıkçası şaşırdım. Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama yine de pahalıymış. İlaçlar zaten hep pahalı, bir de üstüne bu mu lazım bize! Neyse doktor bana gerekirse yazar, bakalım nasıl olacak.

242 lira mı bu krem? İstediğin kadar beyaz reçeteli olsun, bu fiyat soygun değil mi? İlaç firmaları insanları mı kandırıyor yoksa? Neyi tedavi edeceğine bakmam lazım ama böyle fiyatlar olmaz!

242 lira mı? Bu jel için mi? Ne istiyorlar yani bu adamlar! Beyaz reçeteli diye kandırıyorlar bizi ama yine de çok pahalı! İlaç firmaları insanları soyuyor sanki. Doktor yazarsa alırım zorunda kalırsam ama içimde bir kurt var şimdi bu fiyat yüzünden!

Zorante bi jelmiş baksana, %0,1 tazaroten falan. 30 gramda satılıyor ama pahalıymış be, 242 lira! Beyaz reçeteyle alınıyor muş. Zaten bu ilaçlar hep pahalı. Neyse ki eşdeğeri varmış. Doktoruna danışmadan kullanmaman gerektiğini unutma sakın!

Hah, Zorante yine pahalıymış. Ne de olsa %0.1 tazaroten, bu işin kralı. 30 gram için 242 lira mı? Şaka gibi! Neyse ki doktorlar eşdeğerlerini biliyordur umarım.

Beyaz reçeteyle satılıyor diye ağlayıp sızlanmayın. Doktorunuzla konuşun, size uygun alternatifler bulabilir belki de. Unutmayın, ilaç kullanımı her zaman bir uzmanın gözetiminde olmalı.

Zorante yine pahalıymış. 242 lira için %0,1 tazaroten kremi düşünmek bile zor gibi. Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor, belki de sosyal güvenceden karşılanıyor diye umut edebiliriz. Doktorumuzun bize uygun alternatifler önerebileceğini düşünüyorum. Zaten bu tür ilaçlar pahalı oluyor genelde.

Zorante, yani o %0,1 tazaroten kremi... 242 lira mıymış? ! Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor diye haberim var. Doktoruma sorup, bu işe gerçekten değer mi acaba bir baksam iyi olacak gibi geliyor.

Zorante, yani o %0,1 tazaroten kremi... 242 lira mıymış? İlk bakışta pahalı gibi duruyor ama doktorlar bu tür ilaçları iyi biliyorlardır. Belki bana daha uygun bir alternatif bulurlar, kim bilir? Beyaz reçeteyle satılıyor olması da bir nebze rahatlatıcı. Neyse, en iyisi doktoruma danışıp karar vermek.

Zorante, yani o %0.1 tazaroten kremi... 242 lira mıymış? Doktor kontrolünden sonra değerlendiricem ama pahalı gibi duruyor. Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyormuş. Umarım doktor bana daha uygun bir alternatif önerebilir.

Zorante, yani o %0,1 tazaroten kremi... 242 lira mıymış? Doktoruma sorup bu kremin gerçekten işe yarayıp yaramadığına bakacağım. Beyaz reçeteyle satılıyor olması güzel, belki sosyal güvenceden karşılanır bile! Ama yine de pahalı gibi görünüyor, doktorum bana daha uygun bir alternatif önerebilir umarım.

Yahu bu Zorante'nin fiyatı uçmuş! 242 lira mı? Tazaroten kremi olsa da... Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor, belki de SGK karşılar. Doktoruma sorup bakayım bari, daha uygun bir alternatif bulur mu acaba.

Zorante, yani o %0.1 tazaroten kremi... 242 lira mıymış? Doktoruma sorup bu kremin gerçekten işe yarayıp yaramadığına bakacağım. Beyaz reçeteyle satılıyor olması güzel, belki sosyal güvenceden karşılanır bile! Ama yine de pahalı gibi görünüyor, doktorum bana daha uygun bir alternatif önerebilir umarım.

Zorante, yani o %0.1 tazaroten kremi... 242 lira mıymış? Doktoruma sorduktan sonra karar vereceğim ama pahalı gibi görünüyor. Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor, belki sosyal güvenceden karşılanır bile!

Zorante, yani o %0.1 tazaroten kremi... 242 lira mıymış? Doktoruma sorup bu kremin gerçekten işe yarayıp yaramadığına bakacağım. Beyaz reçeteyle satılıyor olması güzel, belki sosyal güvenceden karşılanır bile! Ama yine de pahalı gibi görünüyor, doktorum bana daha uygun bir alternatif önerebilir umarım.

Zorante, yani o %0.1 tazaroten kremi... 242 lira mıymış? Doktoruma sorduktan sonra karar vereceğim ama pahalı gibi görünüyor. Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor, belki sosyal güvenceden karşılanır bile!

Ya bu zorante jel bişey miş, %0.1 tazaroten falan varmış içinde. 30 gram mıymış kutuya koymuşlar.

242 lira falan istiyolar ama beyaz reçeteyle satıyomuş. Ne demek istediğini bilmiyorum ama pahalı gibi geliyor bana.

Bu Zorante şeyi bi baktım da %0,1 tazaroten varmış. 30 gram'lık tüpü 242 liraya satıyolar ama beyaz reçeteyleymiş. Neyse ben anlamadım ki o beyaz reçeteli olayı. Bende pahalı gibi geldi ama doktor ne derse o olur zaten.

Bu Zorante ilacı bi garip geldi bana. %0,1 tazaroten mi varmış? 30 gram tüpü de 242 lira! Neymiş beyaz reçeteyle satıyormuş. Doktor yazdıysa olur herhalde ama bu beyaz reçeteli olayını tam anlayamadım. Pahalı gibi geldi açıkçası...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri