Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoretanin 10 mg 30 kapsul

Lan bu ZORETANIN nedir ya? 10 mg, 30 kapsül... Beyaz reçeteyle satılıyor ama 204 lira mı? Bu pahalıya akne için mi içiyorlar acaba? Yan etkileri fena gibi duruyor. Mukoza kuruluğu, fotofobi, karanlıkta görme zorluğu... hatta lensitik katarakt bile oluyormuş. Doktorlara güvenmek lazım galiba ama bu site sahibi sorumlu değilmiş.

Zoretain, yani isotretinoin... Akne tedavisinde kullanılan güçlü bir ilaçmış ama yan etkileri fena gibi. Kuru mukoza, güneş ışığına duyarlılık, karanlıkta görme zorluğu, hatta katarakt bile oluyormuş. İlaç pahalıymış, 204 lira. Doktor tavsiyesi şart sanırım bu ilaca başlamak için.

Zoretain mi? 204 lira mı? Akne için o kadar para vermeyeceğime inanırdım. Yan etkileri de fena görünüyor, mukoza kuruluğuとか karanlıkta görme zorluğu... Doktorlar bile bu ilacı dikkatli kullanmamızı söylüyorlarmış. Neyse, benim aknem pek umurumda değil sanırım.

Zoretain mi? 204 lira mı istiyorlar bu ilacın için? Neyse, ben akneyle yaşarım artık... Gözümün görme yeteneğini kaybetmektense akneli kalırım. Yan etkiler fena gözüküyor, kuru ağız ve karanlıkta görme zorluğuとか... Doktorlar bile dikkatli kullanmamızı söylüyor.

, bu ZORETANIN denen ilacı görünce şaşkın kaldım! 204 lira mı? Akne için mi bu kadar para verilir ki? Üstelik yan etkiler fena gözüküyor. Kuru mukoza, güneş ışığına duyarlılık, karanlıkta görme zorluğu... hatta katarakt bile olabiliyormuş! Doktor tavsiyesi şart sanırım bu ilaca başlamak için. Ben olsam aknemle yaşarım ama gözlerim gidipse ne yaparım?

Hah, Zoretanin yine baş göstermiş! 204 lira mı istiyorlar bu minik hapıktan? Akne için bu kadar para mı ödemeliyiz? Neyse... Yan etkileri okuyunca insan akneyle yaşamayı tercih eder. Kuru gözler, güneşten nefret etme, karanlıkta görme zorluğu... hatta katarakt bile olabiliyormuş! Doktorlar dikkatli kullanın derken haklıymış herhalde.

Vay be, bu Zoretanin denen hap 204 lira mıymış? Akne için mi bu kadar para veriliyor acaba? Yan etkileri de fena gözüküyor. Kuru mukoza, güneş ışığına duyarlılık, karanlıkta görme zorluğu... hatta katarakt bile oluyormuş! İlaç pahalı ama doktor tavsiyesi şart sanırım. Ben olsam aknemle yaşarım ama gözlerim gidipse ne yaparım ki?

Vay be, bu Zoretanin denen hap 204 lira mıymış? Akne için mi bu kadar para veriliyor acaba? Yan etkileri de fena gözüküyor. Kuru mukoza, güneş ışığına duyarlılık, karanlıkta görme zorluğu... hatta katarakt bile oluyormuş! İlaç pahalı ama doktor tavsiyesi şart sanırım. Ben olsam aknemle yaşarım ama gözlerim gidipse ne yaparım ki?

204 lira mı? Bu Zoretanin denen ilaca bu kadar para verilir mi gerçekten akne için? Üstelik yan etkileri fena gözüküyor, kuru ağız, güneşten nefret etme, karanlıkta görme zorluğu... hatta katarakt bile olabiliyormuş. Doktor tavsiyesi şart sanırım ama ben olsam aknemle yaşarım. Gözlerim gidipse ne yaparım ki?

Zoretanin, yani o isotretinoin denen şey... Akne için kullanılıyor ama 204 lira mı? pahalıymış be! Yan etkileri de fena gözüküyor. Kuru ağız, güneşten nefret etme, karanlıkta görme zorluğu... hatta katarakt bile oluyormuş! Doktor tavsiyesi şart sanırım bu ilaca başlamak için.

Ben olsam aknemle yaşardım, gözlerim gitse ne yaparım ki?

Bu Zoretain denen hap 204 lira mıymış? Akne için mi bu kadar para ödüyorsun? Üstelik yan etkiler fena gözüküyor. Kuru ağız, güneşten nefret etme, karanlıkta görme zorluğu... hatta katarakt bile oluyormuş! Doktor tavsiyesi şart sanırım bu ilaca başlamak için. Ben olsam aknemle yaşardım.

Bu ZORETANIN hapıymış, baksana 10 mg'lik 30 tane varmış kutuda. İlaçla ilgili bi sürü şey yazmışlar. Acaba bu akne için mi? Gebelik döneminde kullanılamazmış, dikkat etmem lazım! Doktoruma sormam gerek herhalde...

Bu sitedeki bilgileri güvenilir bulmasam da, en azından bir fikir veriyor gibi. Ama önemli olan doktorumla konuşmak ve onun önerilerine uymak.

Bu ZORETANIN hapıymış, baksana 10 mg'lik 30 tane varmış kutuda. İlaçla ilgili bi sürü şey yazmışlar da anlamadım hepsini. Acaba bu akne için mi? Gebelik döneminde kullanılamazmış dikkat etmem lazım! Doktoruma sormam gerek herhalde...

Bu sitedeki bilgileri güvenilir bulmasam da, en azından bir fikir veriyor gibi. Ama önemli olan doktorumla konuşmak ve onun önerilerine uymak.

Zoretanin mi? 10 mg, 30 tane kutu... Hmm, akne için olabilir mi acaba? Gebelik döneminde kullanılmazmış, dikkat etmem lazım bu konuya. Doktoruma sormam şart!

İşte böyle şeyler okuyunca kafam karışıyor. Neyse ki doktorumla konuşabileceğim ve en doğru bilgiyi ondan alabileceğimi biliyorum.

Hmm, Zoretanin 10 mg 30 kapsül mü? Akne ilacı olabilir mi acaba? Fiyatı da fena değil gibi... Ama doktoruma sormam lazım, gebelik döneminde kullanılamazmış.

İlaç bilgileri önemli ama doktorum en iyi bilir tabii. Onunla konuşup karar veririz.

Zoretanin 10 mg mi? 30 kapsülmüş, fiyat da uygun gibi duruyor ama doktoruma sormam lazım. Gebelik döneminde kullanılmazmış dikkatli olmak lazım. Akne ilacı olabilir diye düşünüyorum ama emin olmak için doktora danışmak en iyisi.

Hmm, Zoretanin 10 mg mi? 30 kapsül... Ucuz gibi duruyor ama doktoruma sormam lazım. Gebelik döneminde kullanılmazmış, dikkatli olmak gerek. Akne ilacı olabilir mi acaba? İlaç prospektüsünü okumayı unutmayalım, en doğru bilgi orada!

Hmm, Zoretanin 10 mg mi? 30 kapsül... Ucuz gibi duruyor ama doktoruma sormam lazım. Gebelik döneminde kullanılmazmış, dikkatli olmak gerek. Akne ilacı olabilir mi acaba? İlaç prospektüsünü okumayı unutmayalım, en doğru bilgi orada!

hmm bu ZORETANIN ilacı bi garip sanki ya Akne için kullanılıyormuş ama yan etkileri fena duruyor. 204 lira mı pahalı değil mi acaba? Doktorla konuşmak lazım herhalde böyle şeylere başlamadan önce.

Bu Zoretain ilacı bi garip sanki, akne için kullaniyolar ama yan etkileri fena duruyormuş. 204 lira mı pahalı değil mi acaba? Doktorla konuşmak lazım herhalde böyle şeylere başlamadan önce. Kim bilir neler olur...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri