Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoretanin 20 mg 30 kapsul

Bu ZORETANIN ilacı ya, 20 mg'lık kapsülü olanı 30 tane varmış. Fiyatı da cabası 352 lira! Beyaz reçeteyle satılıyormuş. İlaç konusunda pek bilgili değilim ama bir sürü yan etkisi varmış gibi görünüyor.

Önce doktoruna danışıp, sana uygun olup olmadığını öğrenmelisin. Sonra da prospektüsü iyice okuyup, ilaç hakkında bilgi edinmelisin. Unutma, kendi sağlığın senin sorumluluğunda!

352 lira mı? Bu ZORETANIN için fazla değil mi? İnsan akneyle boğuşurken cebini de yakıyorlar! Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor, belki devlet biraz destek olur. Ama yan etkiler... A vitamini fazlalığı, kuru mukoza, görme problemleri, hatta beyin içinde basınç artışı! Bu kadar riskli bir ilaç için 352 lira mı? İnsan iyice çıldırabilir bu durumda. Doktoruma danışmam gerek, belki bana daha ucuz ve daha az yan etkili bir alternatif bulur.

Ulaaan be, bu Zoretanin denen şey 352 lira mıymış? Akneyle savaşa girerken cebimi de mi soyacağım şimdi? Beyaz reçeteyle satılıyormuş bari devlet biraz yardım eder diyelim. Ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor, beynimde basınç artışı falan olur mu acaba? Doktoruma sormam lazım, belki daha ucuz ve daha az tehlikeli bir seçenek bulur.

Bu arada bu ilacı satanlar da ne kadar kurnazmış, "Beyaz Reçeteyle Satılır" diye yazmışlar. Sanki devlet bize yardım ediyormuş gibi.

352 lira mı?! Bu Zoretanin denen hapın fiyatı uçmuş! Akneyle savaşmak için mi cebimi boşaltmam gerekiyor? Beyaz reçete ile satılıyor diye sevinecek halim yok, sanki devlet bize yardım ediyor gibi görünüyor ama gerçekte bu fiyat bir soygun!

Yan etkilerine bakınca insan korkuyor! A vitamini fazlalığı, kuru gözler, karanlıkta görme zorluğu... hatta beyin içinde basınç artışı!

Doktoruma danışıp bana daha ucuz ve daha az tehlikeli bir şey bulabileceğini umuyorum. Yoksa bu Zoretanin'i içmektense akneyle yaşamayı tercih ederim belki!

Yahu bu Zoretanin denen hap 352 lira mıymış? Deli misiniz siz? Akneyle savaşıp cebimi mi boşaltıyım? Beyaz reçeteyle satılıyor diye sevinecek halim yok, sanki devlet bize yardım ediyor gibi görünüyor ama gerçekte bu fiyat bir soygun!

Yan etkilerine bakınca insan korkuyor! Göz kuruluğu, karanlıkta görme zorluğu, hatta beyinde basınç artışı!

Doktoruma danışıp bana daha ucuz ve daha az tehlikeli bir şey bulabileceğini umuyorum. Yoksa bu Zoretanin'i içmektense akneyle yaşamayı tercih ederim belki!

352 lira mı? Bu ZORETANIN denen hap için mi bu kadar para ödüyoruz? Akneyle savaşmak zorunda kalıyoruz ama cebimizi de mi soyacağız? Beyaz reçete ile satılıyor diye sevinecek halimiz yok. Devlet bize yardım ediyor gibi görünse de gerçekte bu fiyat bir soygun!

Yan etkilerine bakınca insan korkuyor, göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü... hatta beyinde basınç artışı! Doktoruma danışıp bana daha ucuz ve daha az tehlikeli bir şey bulabileceğini umuyorum. Yoksa bu ZORETANIN'i içmektense akneyle yaşamayı tercih ederim belki!

352 lira mı? Bu Zoretanin denen hap için mi bu kadar para ödüyoruz? Akneyle savaşmak zorunda kalıyoruz ama cebimizi de mi soyacağız? Beyaz reçete ile satılıyor diye sevinecek halimiz yok. Devlet bize yardım ediyor gibi görünse de gerçekte bu fiyat bir soygun!

Yan etkilerine bakınca insan korkuyor, göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü... hatta beyinde basınç artışı!

, bu Zoretanin denen şey 352 lira mıymış? Akneyle boğuşurken cebimi de mi boşaltmam gerekiyor? Beyaz reçeteyle satılıyor diye sevinecek halim yok ki, sanki devlet bize yardım ediyor gibi görünüyor ama gerçekte bu fiyat bir soygun!

Yan etkileri okuyunca insan korkuyor: göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü, hatta beyinde basınç artışı! Doktoruma danışıp bana daha ucuz ve daha az tehlikeli bir seçenek bulabileceğini umuyorum. Yoksa bu Zoretanin'i içmektense akneyle yaşamayı tercih ederim belki!

Bu Zoretanin denen hap 352 lira mıymış? Akneyle boğuşurken cebimi de mi boşaltmam gerekiyor şimdi? Beyaz reçete ile satılıyor diye sevinecek halim yok, sanki devlet bize yardım ediyor gibi görünüyor ama gerçekte bu fiyat bir soygun. Zaten yan etkileri okuyunca insan korkuyor; göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü, hatta beyinde basınç artışı! Doktoruma danışıp bana daha ucuz ve daha az tehlikeli bir seçenek bulabileceğini umuyorum.

Ya bu Zoretanin denen hap 352 lira mıymış? Akneyle boğuşurken cebimi de mi boşaltmam lazım? Beyaz reçeteyle satılıyor diye sevinecek halim yok, sanki devlet bize yardım ediyor gibi duruyor ama gerçekte bu fiyat bir soygun! Üstelik yan etkileri okuyunca insan korkuyor: göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü, hatta beyinde basınç artışı! Doktoruma danışıp bana daha ucuz ve daha az tehlikeli bir seçenek bulabileceğini umuyorum.

350 lira mı? Bu Zoretanin hapı için mi bu kadar para ödüyoruz? Akneyle savaşırken cebimizi de mi soyacağız şimdi? Beyaz reçete ile satılıyor diye sevinecek halimiz yok, sanki devlet bize yardım ediyor gibi görünüyor ama gerçekte bu fiyat bir soygun!

Üstelik yan etkilerine bakınca insan korkuyor: göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü, hatta beyinde basınç artışı! Doktoruma danışıp bana daha ucuz ve daha az tehlikeli bir şey bulabileceğini umuyorum. Yoksa bu Zoretanin'i içmektense akneyle yaşamayı tercih ederim belki!

bu Zoretanin denen hap 352 lira mıymış? Akneyle savaşırken cebimi de mi boşaltmam gerekiyor şimdi? Beyaz reçeteyle satılıyor diye sevinecek halim yok, sanki devlet bize yardım ediyor gibi duruyor ama gerçekte bu fiyat bir soygun! Üstelik yan etkilerine bakınca insan korkuyor: göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü hatta beyinde basınç artışı... Doktoruma danışıp bana daha ucuz ve daha az tehlikeli bir seçenek bulabileceğini umuyorum.

Ulan bu Zoretanin denen hap 352 lira mıymış? Akneyle savaşırken cebimi de mi boşaltmam lazım? Beyaz reçeteyle satılıyormuş diye sevinecek halim yok, sanki devlet bize yardım ediyor gibi duruyor ama gerçekte bu fiyat bir soygun! Üstelik yan etkileri okuyunca insan korkuyor: göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü hatta beyinde basınç artışı... Doktoruma danışıp bana daha ucuz ve daha az tehlikeli bir şey bulabileceğini umuyorum.

Bu Zoretanin hapı gerçekten pahalıymış, 352 lira! Akneyle savaşmak zorunda kalıyoruz ama cebimizi de mi boşaltmamız gerekiyor? Beyaz reçete ile satılıyor diye sevinecek halimiz yok, sanki devlet bize yardım ediyor gibi görünüyor ama gerçekte bu fiyat bir soygun gibi.

Üstelik yan etkilerine bakınca insan korkuyor: göz kuruluğu, karanlıkta görme güçlüğü, hatta beyinde basınç artışı! Doktoruma danışıp bana daha ucuz ve daha az tehlikeli bir seçenek bulabileceğini umuyorum. Yoksa bu Zoretanin'i içmektense akneyle yaşamayı tercih ederim belki.

352 lira mı?! Bu ZORETANIN ilacı için bu kadar para verilir mi ya! Akne için mi kullanılıyor acaba? Neyse, doktor kontrolünde kullandığımızı varsayalım ama yine de yan etkileri düşünüyorum. İlaçlar bazen korkutucu olabiliyor, insan endişeleniyor haliyle.

352 lira mı bu ZORETANIN? Akne için mi bu para verilecek? İnsan çıldıracak! Yan etkileri de cabası... Doktorlar bunları neden reçete ediyor ki? Neyse, doktor kontrolünde kullandığımızı varsayalım ama yine de korkutuyor beni.

352 lira mı istiyorlar bu ZORETANIN'den?! Akne için mi bu para? İnsan çıldıracak! Üstelik yan etkilerinden bahsetmiyorum bile, göz kuruluğu, baş ağrısı... Vücudunuza zehir mi damlatıyorsunuz? Doktorlar bunları neden reçete ediyor ki anlamıyorum. Paranızın ve sağlığınızın heba olması için mi? Bu işler böyle yürümez!

352 lira mı istiyorlar bu ZORETANIN için?! Akne mi tedavi eder bu para? İnsan deliriyor böyle! Üstelik yan etkilerinden bahsetmiyorum bile... Göz kuruluğu, baş ağrısı, karaciğer yetmezliği... Vücudunuza zehir mi damlatıyorsunuz? Doktorlar bunları neden reçete ediyor ki anlamıyorum. Paranızın ve sağlığınızın heba olması için mi?

352 lira mı istiyorlar bu ZORETANIN'den?! Akne için mi insan bu parayı verecek?! Ağzım açık kaldı, inanamıyorum! Üstelik yan etkilerine baksana: göz kuruluğu, baş ağrısı... Vücudunuza zehir mi damlatıyorsunuz? Doktorlar neden böyle bir şey reçete ediyor ki anlamıyorum. İlaç şirketleri insanları mı sömürüyor yoksa? Sağlığımız parayla mı ölçülecek şimdi?

352 lira mı istiyorlar bu ZORETANIN'den?! Akne için mi insan bu parayı verecek?! Aferin sana DROGSAN İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş., aknemizden de para kazanıyorsunuz! Üstelik yan etkileri okuyunca insan korkuyor. Göz kuruluğu, fotofobi, karanlıkta görme güçlüğü... Bunlar mı tedavi? Doktorlar neden böyle bir şey reçete ediyor ki anlamıyorum. İlaç şirketleri insanları mı sömürüyor yoksa?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri