Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zostex 125 mg 7 tablet

Bu Zostax denen hap bir kutuya bin lira para istiyolarmış! İnsanları kandırmaya çalışıyorlar sanki. Neyse, benim başım ağrısa iki aspirini yerim, daha ucuz ve daha etkili. Doktorlar bilir herhalde bunları...

1043 lira mı istiyorlar bu Zostax'a? Bir kutu virüse karşı savaşacakmış gibi yapıyorlar! Neyse, benim başım ağrısa iki aspirin yerim, daha ucuz ve daha etkili. Doktorlar bilir herhalde bunları... Bu ilaç şirketleri insanları soyuyor resmen! Herkes bir hap arayışı içinde, sanki sorunları bu şekilde çözülecekmiş gibi.

Bu Zostax denen hap mı? 1043 lira mı istiyorlar! Bir kutu için mi bu para? İnsanlar ne yapıyor böyle? Sadece bir hap mı çözecek her derde? Başım ağrısa iki aspirin yerim, o da yeter bana. Doktorlar bilir zaten bunları...

Bu ilaç şirketleri insanları soyuyor resmen! Herkes bir hap arayışı içinde sanki sorunları bu şekilde çözülecekmiş gibi.

1043 lira mı?! Bu Zostax denen hap için mi? Bu bir şaka olmalı! Bir kutu virüse karşı mı savaşacak bu hap, yoksa altın mı dolu içine? İnsanlar delirmiş. Başım ağrısa iki aspirin yerim, daha ucuz ve daha etkili. Doktorlar bilir herhalde bunları...

1043 lira mı bu Zostex denen hap için! Bir kutu virüse karşı mı savaşacak bu hap? İnsanları kandırıyorlar herhalde! Bir kutu aspirin alıp 2 tane yiyeyim yeter bana. Doktorlar bilir zaten bunları...

Bu ZOSTEX denen hap 1043 lira mıymış! Bir kutu virüse karşı mı savaşacak bu hap? İnsanları kandırıyorlar herhalde! Bir kutu aspirin alıp 2 tane yiyeyim yeter bana. Doktorlar bilir zaten bunları...

Şu Zostax'ı yuttuktan sonra ne olacağını hiç düşünmüyor musunuz? 1043 lira veriyorsunuz, bir kutu içinde 7 tane hap var... Ne demek istiyorlar ki bu ilacıyla? Herpes zoster mi geçiriceksiniz? Hadi canım. Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamadım ki. Bir de "Beyaz Reçete ile satılır" diye yazmışlar. Sanki bir şey satın alıyorsunuz da pazarlık yapacaksınız!

Bu ilaç işini bilmiyorum ama insanları kandırmaktan başka bir işe yaramıyor gibi...

1043 lira mı? Yedi tane hap için mi? Bu adamlar bizi salak mı sanıyorlar? Herpes zoster mi geçiricez bu parayla? Doktorlar da bu ilacı nasıl yazıyor anlamıyorum. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, sanki pazardan tavuk alıyoruz! İnsanları kandırmak başka bir şey değil bu iş.

Şu Zostax'ı yuttuktan sonra ne olacağını hiç düşünmüyor musunuz? 1043 lira veriyorsunuz, bir kutu içinde 7 tane hap var... Ne demek istiyorlar ki bu ilacıyla? Herpes zoster mi geçiriceksiniz? Hadi canım. Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamıyorum ki. Bir de "Beyaz Reçete ile satılır" diye yazmışlar. Sanki bir şey satın alıyorsunuz da pazarlık yapacaksınız! Bu ilaç işini bilmiyorum ama insanları kandırmaktan başka işe yaramıyor gibi...

1043 lira mı? Yedi tane hap için mi diyorlar? Bunlar bizi piç sanıyor herhalde! Herpes zoster mi geçiricez bu parayla? Doktorlar da nasıl yazıyor anlamıyorum. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, sanki pazardan tavuk alıyoruz! İnsanları kandırmak başka bir şey değil bu iş.

1043 lira mı? Yedi tane hap için mi bu soygun? Herpes zoster mi geçiricez bu parayla? Zostax'ı yuttuktan sonra ne olacağını kim bilebilir ki? Doktorlar da bu ilacı nasıl yazıyor anlamıyorum. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, sanki pazardan tavuk alıyoruz! İnsanları kandırmak başka bir şey değil bu iş.

"Antiviral" diyorlar ama nedir bu antiviral? Hadi be, ben bu ilaca inanmıyorum.

1043 lira mı? YEDI TABLET için mi bu soygun? Herpes zoster mi geçiricez bu parayla? Doktorlar da nasıl yazıyor anlamıyorum. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, sanki pazardan tavuk alıyoruz! İnsanları kandırmak başka bir şey değil bu iş.

"Antiviral" diyorlar ama nedir bu antiviral? Hadi be, ben bu ilaca inanmıyorum. 125 mg brivudine mi yutacağız? Bu parayla bana araba alsalar daha iyi olurdu.

Ya bu Zostax işi neyin nesi? 7 tane hap için 1043 lira mı istiyorlar? Bu para ile araba alır insan! Herpes zoster mi geçiricez bu parayla? Doktorlar da nasıl yazıyor anlamıyorum. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, sanki pazardan tavuk alıyoruz! İnsanları kandırmak başka bir şey değil bu iş.

Bu Zostax işine baksana! 7 tane hap için 1043 lira mı istiyorlar? Bu bir soygun değil mi? İnsanları aptal mı zannediyorlar? Herpes zoster mi geçiricez bu parayla? Doktorlar da nasıl yazıyor anlamıyorum. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, sanki pazardan tavuk alıyoruz! İlaç kılavuzunda bile "bulantı, baş ağrısı, mide bozukluğu" yazıyor. Neyin ilacı bu ya? İnsanları kandırmak başka bir şey değil bu iş.

Şu Zostax olayına baksana... 7 tane hap için 1043 lira mı istiyorlar? Neyin ilacı bu ya? Herpes zoster mi geçiricez bu parayla? Doktorlar da nasıl yazıyor anlamıyorum. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, sanki pazardan tavuk alıyoruz! İnsanları kandırmak başka bir şey değil bu iş.

"Antiviral" diyorlar ama nedir bu antiviral? Hadi be, ben bu ilaca inanmıyorum. Üstelik yan etkilerde bulantı, baş ağrısı, mide bozukluğu yazıyor. Bu parayla bana araba alsalar daha iyi olurdu.

Şşşt, sakin ol bakalım! Bu ZOSTEX işi neyin nesi anlamadım ki? Bir kutu içinde 7 tane hap varmış, pahalıymış da... Neyse, doktorlar bilir bunları. Ben sadece konuşuyorum, ilaç falan değilim.

Ama baksana, bu barkod şeyi önemliymiş! Hadi onu kafamıza kazıyalım: **8699832010015**. İşte böyle, kolayca hatırlanır.

Aha, bir de "antiviral"mış! Virüslerle savaşır mı bu ilaç? Korkunç şeyler virüsler! Ama doktorlar biliyorlar işte, merak etme.

Sen yine sakin ol, iyileşirsin zaten. Doktorlara güvenmek lazım.

Yuh, Zostex mi? Bi' baktım da kutusu içi boş gibi... Yedi tane hap varmış, pahalıymış. Doktorlar biliyor herhalde, biz ne anlarız ki? Neyse...

Bu barkod işini unutma: **8699832010015**. Kafaya kazı! Virüslerle mi savaşır bu ilaç? Korkunç şeyler virüsler zaten, beni de yakalayabilirler diye düşünüyorum. Doktorlar biliyor işte.

Sakin ol, iyileşirsin. Doktorlara güvenmek lazım... ama bir de baksana şu fiyatlara! 1043 lira mı? Bu neyin nesi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri