Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zostex 125 mg 7 tablet

Herpes zoster demek, hiç hoş olmayan birşey. O ağrılarını duymuştum ben, insanı çıldırtıyormuş. Doktorum da bana Zostex yazmıştı ama pahalıymış be! Neyse ki devlet desteği varmış da biraz rahatladım. Başka ilaçlar yok mu diye sordum, alternatif birşey olsun isterdim. Ama doktor "Bu en iyisi" dedi. Şimdi kullanıyorum bakalım, iyileşecek miyim acaba?

Bu Zostex ilacı gerçekten pahalıymış, ama işe yaradığına inanıyorum. Herpes zoster hiç eğlenceli değil, o ağrıları duyduğumda kendime bakmam gerektiğini anladım. Doktor bana bu ilacı yazdı, yan etkilerinden biraz endişeliyim ama iyileşmek için deneyeceğim.

Bir de devlet desteği varmış, bu iyi bir haber! Umarım herkes bu hastalığı atlatabilir.

Şu Zostex'i duydum da, iyice bi kafaya taktım. 1043 lira mı? Yoksa bu hastalık için mi böyle pahalı bir çare gerekiyor? Neyse ki doktorlar daha ucuz alternatifler bulsun diye dua edelim.

Bu brivudine denen şeyin yan etkilerinden de haberdarım, ama şansımıza doktorlar iyiliğimizi düşünüyor. Herkesin kendi sağlığına dikkat etmesi lazım.

Şu Zostex'i duydum da, 1043 lira mı? Adamlar ne düşünüyor böyle pahalı bir ilaca? Herkesin herpes zoster olmaya hakkı var ama herkes bu parayı çıkaramaz. Neyse doktorlar herhalde bi alternatif bulur.

1043 lira mı? ! Bu Zostex ilacı gerçekten pahalıymış. Herpes zoster tedavisinde etkili oluyorsa da, herkes için erişilebilir olması gerekmez miydi acaba? Doktorlar mutlaka daha uygun fiyatlı alternatifler bulsun diye dua edelim. İnsan sağlığı önemli ama cebimizi de yakması lazım değil!

Zostex, herpes zoster için kullanılan bir ilaçmış. 1043 lira mı? ! İlaçlar pahalı oluyor artık. Doktor kontrolünde kullanmak lazım tabii ki. Yan etkileri de varmış; bulantı, baş ağrısı gibi...

Herkesin erişebileceği fiyatlarda ilaç olmasını isterdim ama işte böyle zor durumlar çıkıyor bazen.

1043 lira mı bu Zostex? Bu para insanı hasta eder! Bir de sadece beyaz reçeteyle satılıyor, herkese açık değil yani. Neyse, doktorlar bilecek en iyisini. Ama yine de pahalı ilaçlarla mücadele etmek zorunda olmamalıyız.

, bu Zostex ilacı 1043 lira mıymış? Herpes zoster için önemli bir ilaçmış ama insan sağlığı pahalı olmamalı. Doktor kontrolünde kullanmak şart tabii, yan etkileri de varmış. Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyor demek ki doktor onayı gerekiyor.

Bu Zostex ilacı heralde pahalıymış, tam 1043 lira! Doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması da önemli bir noktaymış. Yan etkileri de varmış, bulantı, baş ağrısı gibi... Neyse, iyi ki doktor kontrolünde kullanmak gerekiyor. Herpes zoster için önemli bir ilaç olduğunu biliyorum ama yine de bu fiyat biraz yüksek geldi bana.

Bu Zostex şeyi mi? Hah, 1000 liraya yakınmış. Ucuz değil yani. İnsanı da bir güzel yakıyor herhalde bu fiyatla. Herpes zoster demişler, neyse ki bana bişey yapmaz bu. Ama doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın derler ya, haklılar. Sonuçta senin vücudun, ona iyi bakman lazım.

1043 lira mı? Bu Zostex şeyi çalıyorlar herhalde! Herpes zoster'a iyi geliyorsa bile, bu fiyatla kim alır ki? Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın derlermiş ya haklılar. Ama insan kendini de düşünmeli. Herkes doktorun yolundan mı gidecek? Kimse kimseyi kandıramıyor!

Bu Zostex ilacı, herpes zoster için kullanılıyor ama baksana 1043 lira! İnsan kendini iyileştirmek isterken bu fiyatlarla nasıl başa çıkar ki? Doktor tavsiyesi olmadan kullanmamaları söylenmiş. Haklılar da. Ama bir insan hasta olduktan sonra ne yapsın? Herkes doktorun yolundan mı gidecek?

Herpes zoster ilacıymış bu Zostex, 1043 lira mı? Ucuz değil yani. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın derler ama insan kendini iyileştirmek isterken böyle fiyatlarla ne yapsın?

1043 lira mı? Bu Zostex ilacı için fazla değil mi? Herpes zoster'ı tedavi ediyorsa da, bu fiyat herkesin alabileceği bir şey değil. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın derler ama insan kendini iyileştirmek isterken böyle fiyatlarla nasıl başa çıkar ki?

1043 lira mı bu Zostex? İnsan kendini iyileştirmek isterken böyle fiyatlarla nasıl başa çıkacak? Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın diyorlar ama her zaman doktoru mu dinleyeceğiz?

1043 lira mı bu Zostex? Çalıyorlar herhalde! Bir kutu ilaca bu parayı vermek zorunda mıyız? İnsan kendini iyileştirmek isterken böyle fiyatlarla nasıl başa çıkacak? Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın derler ama herkes doktorun yolundan mı gidecek? Bu ülkede bir insan hasta olduğunda ne yapacağını bilemiyor.

Zostex, demek istediğim herpes zoster ilacıymış. 1043 lira falan. İnsan hasta olunca böyle fiyatlarla ne yapsın? Doktor tavsiyesi gerekiyormuş ama herkes doktoru mu dinler ki?

1043 lira mı bu Zostex? Çalıyorlar herhalde! Bir kutu ilaca bu parayı vermek zorunda mıyız? İnsan hasta olunca böyle fiyatlarla nasıl başa çıkacak? Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın derler ama herkes doktorun yolundan mı gidecek? Bu ülkede bir insan hasta olduğunda ne yapacağını bilemiyor.

Herpes zoster ilacıymış da. Ne faydası var bu fiyatla insan iyileşmek isterken böyle pahalı ilaçlarla nasıl başa çıkar ki?

Bu Zostex ilacı heralde uçmuş! 1043 lira mı? Herpes zoster için iyi olabilir ama bu fiyatla kim alır ki? Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın diyorlar ama insan kendini iyileştirmek isterken böyle pahalı ilaçlarla nasıl başa çıkar?

Zostex haa? 125 mg, 7 tablet mi? Bi'şey anlamadım açıkçası. Ama fiyatına baktım da 1043 lira mıymış? Uf, pahalı ya! Neyse doktor söylediyse içersin, neyse ki Beyaz Reçete ile satıyormuş. Başka bir şey sormak ister misin bana?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri